IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #721  
Стар 19th January 2016, 09:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
След раждане и кърмене-леко увисване и малки, но с правилна форма. Просто вече се чудя между кръгли или анатомични. От снимките, които изгледах май вече все по-рядко някой залага на кръгли. А и този висок профил да не ми се качат на сливиците.. Май ще ми трябва още една консултация с Пеев...
Какво мислите за кръглите импланти?
Аз съм с кръгли - така бях решила, че искам - най-вече че има малко повече рискове при анатомичните. Сега обаче вече не е така и бих предпочела анатомични.
Най-добре си направи още една консултация - за твое спокойствие. Иначе високия профил няма общо със сливиците, т.е. с това къде ще са имплантите - може да ти ги сложат по-надолу или по-нагоре - гледат да се центрира зърното, т.е. нито да сочи надолу, нито да гледа нагоре.
Отговори с цитат
  #722  
Стар 19th January 2016, 09:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
... Според мен е задължително да ти дадат епикриза. Кажи как мина операцията, сега как се чувстваш, разгледа ли придобивките, доволна ли си?
Епикризите винаги малко се бавят. Така или иначе ходиш при док от време на време - питай и за епикризата, все ще ти я дадат. Тя си е важна за теб.
Да, как си?
Отговори с цитат
  #723  
Стар 19th January 2016, 13:36
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Епикризите винаги малко се бавят. Така или иначе ходиш при док от време на време - питай и за епикризата, все ще ти я дадат. Тя си е важна за теб.
Да, как си?
Да,вчера се чухме с Док и ми каза,че ще ми я пратят на мейл,тъй като ще се видим чак в края на следващия месец.Всичко мина добре при мен,днес е 7 ден след операцията имам си две Арионки 540/510 cc ) все още твърди и дясната с по голям отток,но като цяло всичко е ок.Мисля,че бях прекалено наплашена и очакваща някакви зверски болки и невъзможност да се справиш с каквото и да било,да, беше първия ден след като излязох от болницата малко трудно да се изправям и да си мърдам ръцете,но щом на 3 ден се прибрахме до Варна със самолета и си се къпах и оправях сама,и от вчера съм на работа,значи съм добре все още не мога да взема решение харесвам ли се или не,но на фона на това което беше,сега са си супер,ако може така да се каже
Отговори с цитат
  #724  
Стар 19th January 2016, 14:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Да,вчера се чухме с Док и ми каза,че ще ми я пратят на мейл,тъй като ще се видим чак в края на следващия месец.Всичко мина добре при мен,днес е 7 ден след операцията имам си две Арионки 540/510 cc ) все още твърди и дясната с по голям отток,но като цяло всичко е ок.Мисля,че бях прекалено наплашена и очакваща някакви зверски болки и невъзможност да се справиш с каквото и да било,да, беше първия ден след като излязох от болницата малко трудно да се изправям и да си мърдам ръцете,но щом на 3 ден се прибрахме до Варна със самолета и си се къпах и оправях сама,и от вчера съм на работа,значи съм добре все още не мога да взема решение харесвам ли се или не,но на фона на това което беше,сега са си супер,ако може така да се каже
Браво, добре звучиш. А и добре се чувстваш като чета. Засега не им се вглеждай много-много. Още поне месец е нормално да имаш оплаквания. И: без вдигания на ръцете и носене на тежко.
Отговори с цитат
  #725  
Стар 19th January 2016, 15:06
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Благодаря ти,да,определено се чувствам добре,това с вдигането на ръцете обаче,не винаги ми се получава ) сега даже и си измих косата сама,вярно ,че с глава надолу под душа и лакти свити към тялото,беше леко трудно ,но се справих.Мисля,че това че съм във форма,предвид многото тренировки който съпътстват живота ми последните години ми помагат много в случая Лек страх изпитвам от махането на лепенките следващата седмица,не знам какво ще видя.
Отговори с цитат
  #726  
Стар 19th January 2016, 17:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Лек страх изпитвам от махането на лепенките следващата седмица,не знам какво ще видя.
Страх - от вида на гърдите като цяло или от вида на белезите? Защото и двете ще има доста да се променят.
Отговори с цитат
  #727  
Стар 19th January 2016, 18:12
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

По скоро от вида на белега,гърдите ми е ясно,че мн ще се променят,аз ги видях на втория ден и си ги харесах,на следващия ден не )) явно така ще е известно време,прочетох доста неща из форума и съм на ясно,че трябва търпение.Толкова години съм мечтала за тях,че няколко месеца не са проблем
Отговори с цитат
  #728  
Стар 20th January 2016, 09:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Lady_A,
относно белезите нещата наистина драстично се променят с времето.
Аз претърпях операция на гърдата, при която като ми свалиха превръзката изпаднах в тих ужас от вида на белега, изключително грозен и груб, все едно някой ме беше надъвкал и го беше изплюлбуквално бях тропосана. Въпреки че го очаквах такъв рев му дръпнах, че не е истина.
Искам да ти кажа, че две години след това нещата са се променили до толкова, че белега е избелял, загладен и въобще не е така страшен, защото наистина беше страшен.
Дори не ми пречи да съм и по монокини на плажа, а аз съм голяма суетница и най-малките неща ме притесняват.

Така, че спокойно
Отговори с цитат
  #729  
Стар 20th January 2016, 12:13
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Благодаря ти,предполагам,че е така,но и да остане нещо,ще го преживея,все пак сме с едни гърди напред ))
Днес гърдите ми са странно болезнени и то повече дясната, с която май по дълго ще се възстановяваме,предполага ,че студа им влияе,докато бях на вън усещах постоянно свиване на мускула и странни усещания,сега в дома,вече е по спокойно.Колкото и да се въоръжаваш с търпение,ти се идва да минава по бързо времето,да се махне оттока,странните усещания,но предполагам,че всички вие мацки сте минали през това

Последно редактирано от Lady_A : 20th January 2016 на 13:53
Отговори с цитат
  #730  
Стар 20th January 2016, 15:06
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Благодаря ти,предполагам,че е така,но и да остане нещо,ще го преживея,все пак сме с едни гърди напред ))
Днес гърдите ми са странно болезнени и то повече дясната, с която май по дълго ще се възстановяваме,предполага ,че студа им влияе,докато бях на вън усещах постоянно свиване на мускула и странни усещания,сега в дома,вече е по спокойно.Колкото и да се въоръжаваш с търпение,ти се идва да минава по бързо времето,да се махне оттока,странните усещания,но предполагам,че всички вие мацки сте минали през това
Момичета да попитам,днес е де факто 7 ден след операцията /13,01/ имах температура само деня след нея,сега я меря 37 точно,но от снощи и леко покашлям,леко се притеснявам,нормално ли е ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.