IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 6th September 2007, 17:58
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Ерика,и на мен ми течеше нещо в жълтеникаво-кафяв цват,и ми оцветяваше дрехите.По време на къпане отнякъде влизаше вода под лепенката,и после заедно с водата изтичаше и жълтото.Доктора ми каза,че нямало страшно
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 6th September 2007, 19:34
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Може ли да си мажа гърдите с някакъв крем, че имам чувството, че ще ми се спраска кожата?
И по марличките имам нещо текло нормално ли е ?
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 6th September 2007, 19:51
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мимка
Може ли да си мажа гърдите с някакъв крем, че имам чувството, че ще ми се спраска кожата?
И по марличките имам нещо текло нормално ли е ?
Аз имах капки кръв по марличките няколко дни.

А за крема си е направо задължително. Може с бебешко олио също. Но ти в момента не се ли мажеш с крем за отоците? Изчакай малко да спаднат и внимавай ако мажеш нещо да не попадне в шевовете за всеки случай.
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 6th September 2007, 21:10
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

с нищо не се мажа за отоците, нищо не ми е казал доки
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 7th September 2007, 13:58
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Течността,която изтече предполагам е лимфа,примесена с кръв.Снощи ми е текло от разрезите и на другата гърда,защото като се събудих и имах петно на блузката от кръв.Не знам каква е причината,до сега не ми се е случвало,а минаха вече две седмици от операцията.Ох,да ги махат вече тия конци и да започват да зарастват,че разрезите са доста големички.Не съм виждала май други такива във форума.Сега не съм снимала още,че мога да ви уплаша
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 12th September 2007, 21:56
Аватара на najord
najord najord не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 38
По подразбиране

Аз съм 6-ти ден от операцията.Утре ми свалят конците.Настрани по4нах да спя още на 4-тия ден.Не мога по гръб.Като легна настрани и малко усещам 4е " любениците" ми леко се накланят и аха към подмишницата ми.Още ги усещам твърди и леко като изртъпнали от време на време.А тая ластична лента направо ме влудява.Като ходих на смяна на превръзката преди 2 дни и сестрата ми се скара 4е изобщо не съм си я поставяла правилно.С такъм замах ме стегна 4е направо въздух не можех да си поема.Цял ден в офиса седя на работа и все за тая скапана стегната лента си мисля.Много неудобно.Ама като я сваля и циците ми опа полеко нагоре и настрани под мишниците.
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 14th September 2007, 22:31
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране 2 ри ден

мина от моята операция.Живея в Испания,тук я направих,взеха ми 4800 е,и в краина сметка,пак не стана по моЯта.Писах някаде вьв форума какви ги искам-крьгли,високи,не по големи от 375,грапави,подмускулно...а каква стана тя-410,надмускулно,някаква марка импланти която и незапомних..нещо сьс N,КУПИХ СУТИЕН-никои не го погледна,увиха ме в едни бинтове и ластици и днес цял ден рева че нямам вьздух да дишам,едва днес започна да ми се гади,пия едни антибиотици,други на 4 часа,отделно ранитидин/стомаха ми се бунтува/отделно от всичко това още от преди операцията не сьм ходила до тоалетна...сещате се.Иначе другото е наред о,то май не остана друго.Ластиците много ме стягат и имам чувството ,че смькват гьрдите ми надолу,дьрпат ги,доколкото видях след операцията едната ми гьрда си е останала малко по голяма от другата В понеделник сьм на преглед,е ако ойивея-гьрба ме убива,ама много яко ме боли,гадйето вече му писна да го будя нощем да ме подигне да стана или пьк да ми разстрие малко гьрба.Ех цици,ех чудо.Дано след седмица да сьм по доволна
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 14th September 2007, 22:44
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране

забравих да попитам-пушите ли след операцията,днес запалих една,но ме е страх.
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 15th September 2007, 09:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здрасти Пиле Описваш много апокалиптична картина Надали ли е толкова зле.В началото е така-болки,спиш само по гръб с по 2-3 възглавници и от време си задаваш въпроса защо по дяволите се подложих на подобно нещо.Но това е няколко дни.После като видиш резултата,забравяш всичко лошо,повярвай P.S. 2-3 дни не пуших,просто защото не можех да стана от леглото.Успех и бързо възстановяване
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 15th September 2007, 11:36
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Пиле честити нови гърди и от мен .

Не се притеснявай заради промените - явно доктора така е преценил че е по-подходящо за теб. Болките ще преминат скоро и тогава ще можеш да им радваш много, а и приятеля ти също .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:02.