IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th August 2007, 21:27
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране вече и аз го реших:)

искам само да ви се похваля,че окончателно взех решение да си направя ринопластика.Операцията ми е за следващата сряда след 9 дена при Бояджиев в Тривия.Днес се срещнах лично с него и на фотошоп ми показа какво може да направи за носа ми,много ми хареса но на дали резултатът ще е едно към едно,но все пак звучеше доста убедително.Попитах го и каза,че лично той ще ме оперира а ще му асистира там някакъв друг хирург.Каза ми какви изследвания да си направя и такадоста м ее страх после ще ви споделя впечатления.стискайте палци
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2007, 07:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

стискаме палци естествено успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2007, 08:53
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

Пожелавам ти успех sladkavuzdi6ka,дано всичко мине успешно и ще чакаме да ни се похвалиш с новото носле.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st August 2007, 09:15
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

А само при него ли ходи на консултация? Аз също съм решила да си правя носа, но още не съм ходила при никого на консултация(даже това ми е трудно да реша- при кого да се консултирам), а после като трябва да избирам за самата операция не ми се мисли как ще си избера лекар
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st August 2007, 10:31
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

И аз имам проблем с избора на лекар,от няколко месеца се интересувам първоначално се бях спряла на др.Емил Георгиев,но една от съфорумничките,беше безкрайно недоволна от него и ми изпрати снимки да видя за какво става въпрос и наистина носът и изглеждаше доста зле даже го е съдила и си е взела парите.Както и да е знам че винаги има риск от несполучлива операция и въпреки този случай др.Е. Георгиев може да е много добър специалист,но на мен не ми се рискува.Сега съм се спряла на доц.Евстатиев, ще изчкам да се върне от отпуск и ще отида на консултация.И вече се надявам до кря на септември да съм с ново носле,все пак след толкова избиране да съм избрала най-добрия.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st August 2007, 16:06
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

само при Бояджиев ходих на консултация,колкото и странно да звучии аз исках при Евстатиев но го няма до 10 септември,а нямам търпение и нерви да чакам повече.Вече от 2 години чакам тази операция,но преди нямах 18г.Надявам се да не сбъркам с Бояджиев.Някой има ли оплаквания от него при ринопластика?знам че не е сега времето да пита за лоши новини,но все пак...иначе знам,че е много добър в бюстовете,но за нослетата не съм сигурна и се притеснявам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd August 2007, 10:53
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

знам,че няма как да ми помогнете и сигурно ще дразня повечето от вас,но имам един проблем.УЖАСНО МНОГО МЕ Е СТРАХ операцията ми е след 6 дни и умирам направо.Сигурна съм,че всеки преди операция се тревожи,но аз направо съм откачила.Броя дните,нощите,часовете до операцията,чета целият форум за Бояджиев и виждам,че има доста недоволни от него при ринопластики(бил възрастен,не бил в крак с новите методи и т.н.) и се шокирам още повече.Няма да си отложа операцията,защото я чакам от край време,но сега като е насрочена съм пред инфаркт.Какво да правя?да пия ли нещо успокойтелно или?Не мога да спя,сънувам как с чук ми се чупи носа и откачам,а и всички близки,които знаят за операцията само ми разправят как горчиво ще плача и се съжалявам после и вече няма на къде да лудна повече.Вие как се успокоявате преди операция?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd August 2007, 11:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не знам какво да ти кажа. мен въобще не ме беше страх - напротив, чаках ги и двете с нетърпение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd August 2007, 11:07
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

след като вече си направила избора си спри да се паникьосваш.мисли положително за операцията и ще се чувстваш по-добре.нормално е да се страхуваш но не се панирай защото нагласата за операцията е много важна за самата операция.и още един съвет - спри да четеш вече мнения поне докато не мине операцията.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd August 2007, 11:50
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Моята операция е след два дни и аз също умирам от страх.Но постоянно си повтарям,че всичко ще е наред и се опитвам да се надсмивам над страха си.
Според мен е нормално да се притесняваш.Но и това ще мине,а после ще се радваш на новия си вид.
Пожелавам ти късмет!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: вечеазгореших
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.