IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st September 2007, 12:59
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране Объркана съм...

Здравейте,от няколко дни имам импланти в гърдите,толкова много ги исках...а сега съм ужасно объркана.
Имам чувството че гърдите са ми огромни,сложиха ми 330сс ,имам чувството че изглеждам като Памела Андерсън.Исках съвсем нормални гърди,да изглеждам естествено.
Благодаря на joliy,която дълго ме успокояваше по тел,че отокът ще спадне и т.н.
Ако не спаднат,вече си мисля да ги махам
имам чувството че изпаднах в някаква депресия след операцията
може ли да ми кажете до колко големината и формата им се променят?и кога ще мога да видя крайния резултат?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st September 2007, 13:06
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здравей Lady Blue Виж сега,сега имаш големи отоци и не можеш да видиш окончателния вид на гърдите си.След около 1месец,даже месец и половина,гърдите придобиват хубава форма и почти окончателен вид.Въпреки че съм чела,че са нужни няколко месеца за окончателното им оформяне.Тъй че,спокойно Не си мисли такива работи за махане.Ще видиш,че нещата ще се оправят.Успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st September 2007, 13:14
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Най-после една жена, която да каже "Искам по-малки гърди!".
Не се притеснявай, 330 сс не са кой знае какъв обем, че да се чувстваш ужасно, а и наистина отоците и незавършената им форма в момента, те карат да се чувстваш объркана и несигурна в резултата ти.
Има и още един фактор, който допълнително ти създава този душевен дискомфорт- досега си била съвсем различна и адаптирането към новата ти външност явно при теб става по-трудно.
Успокой се, ще свикнеш, гърдите ще се оформят, кожата и тъканите ти ще омекнат, отоците ще спаднат и всичко ще придобие друг нюанс. А и самата ти с времето ще свикнеш и ще се възприемеш така.
Опитай се да се погледнеш през други очи, повтаряй си, че си по- хубава и много по-женствена така!
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st September 2007, 13:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Наистина, всички мацки тук казват,че искат по-големи гърди след операцията,вкл. и аз.Но явно е нужно време да се възприемеш с новия външен вид.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st September 2007, 13:30
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

От това, което съм чела, не само ти се чувстваш по този начин след операцията..отоците ще спаднат, изчакай, наистина твърде скоро си се оперирала, има време за да се наместят нещата Не си мисли за такива неща като махане, ще свикнеш, ще спаднат и ще омекнат гърдите ти, спокойно!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st September 2007, 14:05
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

благодаря ви мисля че съм вече по-спокойна,наистина ще изчакам няколко месеца,да видя как ще се развият нещата.преди това почти нямах гърди,раждала съм и кърмила,гърдите ми бяха изпразнени съвсем.
благодаря още веднъж,наистина ме успокоихте
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2007, 15:14
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Лейди,не се притеснявай!И аз съм с 330cc един месец след операцията.Днес се гледах и се чудех дали не са ми малки. Ще свикнеш!Леко възстановяване!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st September 2007, 15:33
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

ей,Errika здравей,какво стана?
разкажи как мина при теб?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st September 2007, 16:28
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Лейди , изобщо не се притеснявай . Обикновено при твоя лекар не се получават отоци , но реалната картина за подмускулно ще я получиш след 6 месеца . Наблягай на масажите , когато ги започнеш , те омекотяват и " намалят " обема . При мен има разлика от състоянието в 6-я месец , 10-я месец и 1год.и 2м., когато ми се наложи да правя як масаж . Направо си ги стопих .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st September 2007, 23:54
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Не се притесняваи! Сигурна съм 4е гърдите ти не са ОГРОМНИ. А и да са, няма нищо лошо
Успех и бързо възстановяване!
пп. Аз пък искам 390 но не ми дават:9
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обърканасъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.