IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th September 2007, 14:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Въпрос: Неправилно позициониране на имплант + корекция

Здравейте момичета,

Тъй като ми предстои да ми направят корекция, поради заставането на импланта леко встрани от периферията на джоба, искам да попитам на някоя от вас случвало ли ви се е точно този вид корекция и получил ли се е удовлетворителен резултат? Притеснявам се, защото нещата при менсе получиха перфектно в началото, а сега - дето се вика, още не са зарастнали като хората шевовете ми, а пак се налага да се срежат... И времето на възстановяването след такъв тип повторна, макар и частична, интервенция колко продължава (че преди бях отпуска и бях връчила децата на баба им, ама сега с бебчо как ще я караме, ако трябва пак да чакам да мине месец... ). Интересува ме всичко, ако има минали по този път.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th September 2007, 14:21
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране Re: Въпрос: Неправилно позициониране на имплант + корекция

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
нещата при менсе получиха перфектно в началото, а сега - дето се вика, още не са зарастнали като хората шевовете ми, а пак се налага да се срежат....
Гуен, съжалявам да чуя това...
Нещата никога не са били перфектни при теб, грешката е направена още по време на операцията...
На ЛС ще ти обясня всичко, което те интересува.

ПП. Само се чудя, не светна ли вече на повечето момичета, че въпросния лекар прави грешка след грешка?
А комплиментите продължават да валят...
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th September 2007, 14:22
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Еехх, толкова ти бяха готини циците, как се е разместил импланта? Толкова ли е наложаща реоперация, не е ли рано да се преценява окончателен резултат?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th September 2007, 15:01
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

gwendoline, за кога ти е предвидена реоперацията?
Спомням си, че ти не беше носила сутиен след операцията. Може би затова импланта се е разместил, или просто джобът не е бил добре направен.
Каквато и да е причината, надявам се сега да се коригира и да нямаш повече проблеми!
Успех от мен!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th September 2007, 15:01
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

съжелявам за това че ти се е случило,
горе главата,всичко ще е наред
успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th September 2007, 15:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Благодаря за пожеланията

Причината за това имплантът да не е на мястото си не е в това, че не съм носила сутиен, а в самия джоб. Каква е причината да зарастне не на мястото си е спорен момент; не е абсолютно сигурно, че е лекарска грешка. Всъщност аз дори не бях обърнала внимание на леката разлика в разположението на гърдите - Док ми обърна внимание и сам ми предложи такава корекция, макар че всъщност при предишната асиметрия в двете ми гърди - разликата сега е почти нвидима и супер миниатюрна. И все пак в търсене на съвършения резултат ще се възползвам от предложението да ги "коригирам". Корекцията ще я правя, когато навърша три месеца - засега съм на малко повече от месец и половина...

Бю, незнам защо мислиш, че нещата от самото начало не са били наред при мен, бяха ПОВЕЧЕ от добре като за след операция.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th September 2007, 15:47
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Гуен, виждам, че и след отчитането на проблема и нуждата от корекционна операция, продължаваш да говориш по оправдателен начин за лекаря ти.
А на въпроса ти - не съм виждала гърдите ти, не съм ти искала снимка, и смисъла на думите ми не е, че не са били хубави, ако това си си помислила.
Идеята на думите ми е съвсем друга - неправилното позициониране на ложата е станало още по време на операцията.
Ти подценяваш носенето на сутиена, дори сме имали разговор между нас двете по този въпрос , но мисля, че именно и липсата му е допринесла до допълнителното подчертаване на твоя implant mailposition.
Мое мнение, пуснала си тема, за да чуеш мнението ни все пак.
Аз имах точно такъв проблем като теб (в комбинация с още няколко чудни усложнения), по-старите форумки тук помнят как и за като теб дълго оправдавах лекаря си( под въздействието и на сериозна доза манипулиране от негова страна), но истината се оказа друга...
Щом казваш, че ти самата не го забелязваш, мислиш ли, че травмата, риска и още едно възстановяване след поредна операция, са оправдани?
Малко не разбирам това...
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th September 2007, 16:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Щом казваш, че ти самата не го забелязваш, мислиш ли, че травмата, риска и още едно възстановяване след поредна операция, са оправдани?
Малко не разбирам това...
Точно за това пуснах тази тема, защото наистина не зная дали си заслужава да го правя. Не "вади окото", определено, но да не ме е яд пък после за пропуснатата възможност...
Иначе ласт. сутиен не може да накара импланта да застане по-навътре, нали (освен ако не е с банел ) - а корекцията е именно от долната вътрешна страна. Така че не е причината, че не съм носила сутиен (май повечето от вас така си мислят, само защото на тях така им е обяснено, че трябва да се носи)... Както и да е... Причината е в зарастването на джоба от вътрешната страна или просто липсата на оформеност на джоба точно в този вътрешен край на импланта. Затова там стои този участък малко по- отсечено...а не съвсем кръгло
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th September 2007, 16:03
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

В първия ти пост си налисала, че операцията ти предстои, тоест- решено е, и затова го разбрах по този начин...
Не знам какъв точно е проблема, защото не съм те виждала.
Съдя само по думите ти...
Моя съвет е, ако се чувстваш добре- нямаш дискомфорт и болки, и разликата не те дразни визуално, по-добре не се оперирай.
Аз съм минала по този път и искам да те уверя, че не е по-лесен от първия..
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th September 2007, 16:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да, написах, че ми предстои, но до месец и половина имам време и да се откажа ако реша - нали все пак не е свързано с поръчка на импланти, затова се чудя и ми се искаше да разбера дали подобен проблем е имала и друга тук от форума и как са завършили нещата...
А иначе 90 на сто съм сигурна, че ще легна пак под ножа - иска ми се щом може - да се оправи това...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросНеправилнопозиционираненаимпланткорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.