IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 22nd March 2013, 17:15
warde warde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте драги ми страдалци . До сега не съм писала и се съмнявам, че ще пиша отново, но някак в мен напира желанието да споделя моя опит и мнение. Дълги години трябваше да преглъщам кривия си нос, докато в 2011 не издържах и изчитайки този форум от край, до край се оперирах при д-р Джамбазов. Иска ми се да подготвя хората, които все още се колебаят какво е впечатлението ми. В първите години на практиката си докторът е отделял голямо внимание и е полагал лично отношение към пациентите. Резултатите от операциите в първите години са прекрасни. След време идва известността, повечето отговорности ( до колкото знам е станал шеф на УМБАЛ Цв. Георги- Пловдив) и по стар обичай, започват да следват и разочаровянията. Какъв бе моят случай. С нагласата да не очаквам чудеса и заредена с максимална доза търпение изчаках 10 месеца до операцията ми. В деня всичко беше прекрасно, с изключение на това, че се питах, дали докторът няма да ме види поне за малко преди операцията. Е, получих своята 1 минута ( буквално) внимание. Случайно разбрах, че съм предпоследна в групичка от 3/4 опериращи се в часовия диапазон след 18,30!!! Димитров само даде инструкции за лекарствата и каза да съм спокойна . Най-обгрижена преди операцията, бих казала, че бях от анестезиолога, на когото , за съжаление, дори не поня името, но помня че ме накара да се чувствам защитена и спокойна. Както и да е....операцията мина, нямах много синини и от тук насетне взе да става странно. Понеже операцията бе в петък на следващата, всички излязоха в почивка. Мен ме преместиха в полупразно крило на Каспела, заключиха и ме оставиха на грижите на ......мъжа ми .. слава Богу, че го взех за придружител. ( бях по каса и така престоят е мин. 3 дни). Втора вечер: както си спя, хлабаво поставените тампони ми падат от носа в гърлото и задръстват трахеята, от което заповам да се задушавам. Налага се да седя с главата надолу с пръст вкаран надълбоко в гърлото( притискащ тампона на 1 страна), за да мога поне леко да си поемам въздух. Д-ра и асистента му....си спят. Моят мъж е лекар и започва да крещи на сестрите да му дадат инстумент, за да ме спаси....... Те отказват, защото не е от персонала на Каспела.... явно това не трогва Димитров или Джамбазов. И така 11 посред нощ в клиниката по спешност идва д-р Диба. Уникален, спокоен, внимателен и ме спасява. На следващия ден (Понеделник) д-р Диба отново идва извънредно на работа или поне при мен, за да ме провери добре ли съм, разсмива ме. Забравям за драмата и се успокоявам. Очаквам някаква реакция от Джамбазов или поне Димитров. Джамбазов...... нищо, не ме погледна, Димитров го изкара като нищо особено. ......Изпълних се с гняв!! От тогава до днес Джамбазов не съм го виждала, въпреки, че ходих няколко пъти и изрично правих опити да ме прегледа той. Самия нос....по-добре е от преди, въпреки, че е крив ( в анфас е извит наляво) и има и дупка в коста, там където беше гърбицата, но поне тя не се вижда, само я напипвам. Хъркам доста от тогава, но мъжът ми ме търпи, защото не иска да чуе за друга операция. На живо е хубав или поне свикнах с него, на снимки обаче кривината доста личи. Та.. съветът ми за тези, които се колебаят. Размислете добре колко го искате, какво сте готови да изтърпите и най-вече имайте нагласата, че носът ви няма да изглежда така, както си го представяте ( човек има склонността да идеализира). И най-добрият лекар не може да гарантира резултати при ринопластика. За тези, които им предстои-кураж и успех! Не боли, синините и дискомфорта се забравят бързо, но ако искате внимание може би трябва да сте доста по-нястоятелни и изискващи. Все пак сте пациенти. Аз си оставам с нослето и с благодарноста към д-р Диба ( УНГ) и се надявам, някой ден да имам възможността да направя нещо добро за него. За Джамбазов--- все още се опитвам да се примиря със поведението му, но след като попрочетох скорошните мнения просто не се сдържах.

Последно редактирано от warde : 22nd March 2013 на 17:20
Отговори с цитат
  #152  
Стар 23rd March 2013, 13:44
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Благодаря, Nenna , фотошоп имах впредвид, но не знам как се прави. Явно може и без такива снимки.
Моят нос е прав и без извивка. Нямам изразена гърбица или връх за корекция.
Извивка обаче определено. Знам, че е изключително субективно, но хората с повече опит с Джамбазов, мислите ли че би се справил с такова предизвикателство.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 23rd March 2013, 13:59
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

След всичко изчетено просто съм меко казано потресена. Аз повече от 2 години следя, разпитвам и какво ли още не. Толкова бях надъхана в началото да се оперирам при Джабазов, после реших да отида на консултация, защото както всички знаем из форумите не може да се вярва сляпо на мнения. Та звъннах аз началото на Ноември, за да си запиша час за консултация, като една сърдита жена ми каза " Вие сте номер .., доктора е зает, ще Ви се обадим, когато записваме асовете за консултации" аз естествено бях ок с това. Февруари реших да се обадя пак, да не би да е станала някаква грешка, не нямаше грешка още трябваше да чакам. После случайно на абсолвентския бал, забелязах колежка с правен нос, поговорих с нея, но резултата не беше много добър. Има прекалено месест връх, иначе гърбицата е орязана добре. След още една позната с трагичен резултат, реших да се откажа от Джамбазов, за което мноогоо се радвам. Цялото това чакане би ме убило. Сега на 14.03 си направих ринопластиката и съм изключително доволна, не само от резултата, а от отношението и въобще от всичко. Още съм малко подута, но е съвсем нормално, все пак са минали само 8 дни, но мисля, че резултата надмина очакванията ми. Аз нямах изразена гърбица, главната причина за решението да се подложа на това беше изкривена преграда, която много ми пречеше на дишането. Ако някои иска може да пратя снимки, но само трябва да ми пише да ми обясни как, защото предимно съм читател във форумите.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 24th March 2013, 01:14
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране

здр аз имам консултация на 27.04 но започвам да сепритеснявам с тези коментари аз имах мн проблеми в НЕФЕРТИТИ тогава гледах финансовата възможност сега си мисля, по добре при провесора чета за урданов ЗА АСЕНОВ ,но все си мисля че все пак джамбазов е наи -добрия и когато имам консултация се раздвоявам ,моля ви даите ми съвет,а за нефертити не си помисляите този некадърник ЕМИЛЧО МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Отговори с цитат
  #155  
Стар 24th March 2013, 11:25
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sandraddd Виж мнението
здр аз имам консултация на 27.04 но започвам да сепритеснявам с тези коментари аз имах мн проблеми в НЕФЕРТИТИ тогава гледах финансовата възможност сега си мисля, по добре при провесора чета за урданов ЗА АСЕНОВ ,но все си мисля че все пак джамбазов е наи -добрия и когато имам консултация се раздвоявам ,моля ви даите ми съвет,а за нефертити не си помисляите този некадърник ЕМИЛЧО МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Това е много трудно и още по-важно решение. Всеки би препоръчал този от който е доволен, но преценката трябва да е твоя. Не се води толкова от финансовата страна, все пак става дума за лицето ти, а и разликите в цените са не повече от хиляда лева. Е аз не бих дала 5 хиляди за ринопластика, но хора всякакви. Не забравяйте, че колкото й да е добър лекаря, риск винаги има, особено при ринопластиките, които се оказва са едни от най-сложните операции.Аз препоръчвам д-р Динев, защото определено надмина очакванията ми.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 26th March 2013, 10:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, бях обещала да пажа носът си в целия му блясък. Клипчето ми излезе, повтарям, че последната операция е на Джамбазов, преди него има още две, четвърта предстои. Ако се чудите защо е толкова голям след 3 ринопластики... и аз се чудя същото! Формата си мени, но размера не..

Енжой!

http://vbox7.com/play:685e8e1aec
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 26th March 2013, 10:12
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

хаха "Формата си мени, но размера не.. " - това беше забавно. Малко е странен носа, но не знам дали щях да го забележа, ако не беше насочила вниманието към него мхм.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 26th March 2013, 10:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

На мен пък ми направи впечатление грима, направо уаууу...с лилаво където си, Нелс! Носа предполагам си снимала само в най-хубавата му светлина. Въпреки него имаш красиво лице
Сега като прочетох и разказа на момичето малко преди твоят пост...меко казано останах потресена
Отговори с цитат
  #159  
Стар 26th March 2013, 19:22
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Момичета, бях обещала да пажа носът си в целия му блясък. Клипчето ми излезе, повтарям, че последната операция е на Джамбазов, преди него има още две, четвърта предстои. Ако се чудите защо е толкова голям след 3 ринопластики... и аз се чудя същото! Формата си мени, но размера не..

Енжой!

http://vbox7.com/play:685e8e1aec
Нелс, как мога да видя клипа? ( дава ми, че е личен)
Отговори с цитат
  #160  
Стар 26th March 2013, 20:53
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marrinella Виж мнението
Нелс, как мога да видя клипа? ( дава ми, че е личен)

И на мен така ....?

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.