IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th August 2008, 17:00
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

За мен има значение ,не бих си сложила нещо което не ми харесва и тези камъни определено не са ми по вкуса..Като гледам във магазина на Сваровски камъните са по 500 лв-тези които харесвам а по сергийте са по 30лв..
От Мерцедес до Мерцедес мила има огромна разлика както и камъните за които говорим...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th August 2008, 19:33
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Izvinqvam se za latinicata

Thomi mnogo si mi simpatichna ,no 6te te pomolq da ne familiarnichish i da ne me narichash mila s tozi sarkazum

Nikoi ne te kara da si slagash neshto koeto ne haresvash.Govorim tochno obratnoto- da go kupish za6toto ti haresva.Nqkoi mai si pishe bez da chete ama karai.Pone razbrahme che ot Mercedes do Mercedes ima razlika
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th August 2008, 19:33
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

......
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th August 2008, 20:35
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Izvinqvam se za latinicata

Thomi mnogo si mi simpatichna ,no 6te te pomolq da ne familiarnichish i da ne me narichash mila s tozi sarkazum

Nikoi ne te kara da si slagash neshto koeto ne haresvash.Govorim tochno obratnoto- da go kupish za6toto ti haresva.Nqkoi mai si pishe bez da chete ama karai.Pone razbrahme che ot Mercedes do Mercedes ima razlika
Странно как разбра сърказма във написаното при положение че не говорим очи в очи...Обърнах се към теб защото ти по нагоре цитираш мои думи и аз се почувствах задължена да ти отговоря...
В крайна сметка всеки има собствено мнение и тук е форум за да може да го изрази или аз се обърках от това че на някой ако не му харесва написаното и започва да го опровергава ..
Обръщаш се към мен със това "Какво значение има какво е модерно или не ,ами за мен може и да има значение ,както и дали карам Мерцедес 1986 или 2008година ..Най добре да спрем спора и да оставим хората да си поръчат бижута...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th August 2008, 08:10
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Явно не можем да се разберем с теб.Никой не говори за някакви камъчета на които се приписва ,че са Сваровски.Говорим за оригиналните бижута.Когато нещо е красиво мисля ,че няма значение дали е модерно или не.Купувала съм си уникални красиви бижута на Сваровски от Прага и изобщо не говоря за такива от 30 лв,за който говориш ти.А относно колите приеми,че всеки иска да кара кола 2008 г,но не всеки има възможност за това

п.с Колите са просто пример.Надявам се да го разбереш и да не го приемеш буквално ,и да започнеш сега да ме опровергаваш и за това
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th August 2008, 10:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Моля те отвори сайта и после да говорим кое е оригинално.
Как никой не говори за някакви камъчета...ами виж ги там и после да ги сравним със оригиналните и да кажем аджеба кое и оригинал и кое не...Прочети изказванията от начало и ще разбереш за какво става въпрос и защо съм изразила такова мнение..




http://www.snimka.bg/album.php?album_id=272809 - КАТАЛОГ С ЦЕНИ
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th August 2008, 10:09
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Thomi тук станахме изгубени в превода.Тия неща дето са на снимките хич не ща и да ги коментирам.Говорех за оригинални бижута на Сваровски и за това ,че ти каза ,че не би си купила защото не били модерни вече.Освен това хич не ми е ясно защо някой би си купил подобно нещо от интернет от някакъв недоказан сайт или човек при положение ,че фирмата има магазини в БГ

Аз лично говорейки за Сваровски имам предвид това а не някакви правени в час по трудово камъчета
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th August 2008, 10:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Това бих носила със удоволствие ,вината е моя не съм се изразила както трябва ..Не бих носила висулките от 30 лв ,защото всички носят тях и вече не са модерни..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th August 2008, 11:01
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Всичко е добре, когато завършва добре. Демек радвам се, че се разбрахте.
По темата - не нося камъни. Напоследък съм се зарибила многа на карбон.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th August 2008, 11:19
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

на мен мн ми харесват някои неща, но Сваровски не ми много в стила...

а мн искам да си намеря шарени гривни от смола някой да знае нещо по въпроса?
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Swarovskiбижута
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.