IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 1st November 2007, 21:55
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

старахотнаси, много ти благодаря, страшно си ми полезна и благодаря че отговаряш.Още утре ще открия това което ми трябва и го взимам.Благодаря ти
Отговори с цитат
  #392  
Стар 1st November 2007, 23:29
simba JJ simba JJ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Аз също пожелавам успех на всички, на които им предстои операция. Надявам се всеки от нас да е направил правилния избор и всичко да мине ОК.
Отговори с цитат
  #393  
Стар 1st November 2007, 23:30
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

simba,ти кога ще се оперираш и колко кк ще си слагаш?
Аз съм на 14.11,330кк
Отговори с цитат
  #394  
Стар 2nd November 2007, 06:31
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Момичета аз имам един въпрос.Ако гърдите Ви не са грозни, в смисъл твърде виснали или с видими белези и деформации, защо прибягвате до уголемяването им?
Лично мнение, че големината няма такова значение, което може би Вие си налагате без да искате.Изрази като "Дай на батко да ги мачка" са общо взето глупост.Разбира се, липсата на такива (жена тип фокусник - вдига си ръцете и гърдите изчезват) си е кофти и подкрепям операцията.
Но далче съм от мислълта, че тук повечето сте "фокусници".
Отговори с цитат
  #395  
Стар 2nd November 2007, 16:14
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ех, лесно ви е на вас мъжете като не кърмите...
Отговори с цитат
  #396  
Стар 2nd November 2007, 17:44
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Кое е лесно бе Натали, не сме кърмели, ами то само и това оставаше. Ти раждала ли си? Да лесно ни е понеже се грижим за вас и постоянно инвестираме за да се чувствате по комфортно.Хайде и аз няма да се оплача ако след едно раждане се тунинговам както винаги си искал например.
Отговори с цитат
  #397  
Стар 2nd November 2007, 18:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За съжаление все още са много малко тия, дето имат финансовите възможности да се тунинговат след едно раждане, така че са си изключение. Повечето си носят висящите цици и в много случаи и висящия корем цял живот.
Цитирай:
Кое е лесно бе Натали, не сме кърмели, ами то само и това оставаше.
Е кво само и това оставаше, все едно минавате през едно нещо дори в тоя живот, дето се отразява драстично на някоя част от тялото ви
Отговори с цитат
  #398  
Стар 2nd November 2007, 19:32
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

apoklistika незная защо говориш с толкова злоба ама доста жени лягят под ножа още преди раждането, така че хайде помисли кой ви плаща тези малки корекции.С риск да прозвучи малко грубо,без да искам да обидя всички онези жени които са самостоятелни и не зависят от мъжа до себе си когато искат да сложат още малко или да пипнат и още на някое местенце, но повечето чакате на нас, а и аз не се оплаквам защото няма нищо лошо да платиш новата придобивка на любимия си човек.Поне аз така мисля.Та ние сме тези дето плащаме и дето не се скапват частите на тялото за които говориш, като шапка ви свалям на жените, тъй като никой не е казал че е лесно да издържиш докато мъничето се появи на бял свят.ЕВАЛА НА ВСИЧКИ ЖЕНИ
Отговори с цитат
  #399  
Стар 2nd November 2007, 20:08
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Опа, опа!Аз се извинявам, че докарах нещата неволно до разправия.Просто ми беше любопитно да разбера, а и темата малко се изместив в оффтопик.
Отговори с цитат
  #400  
Стар 2nd November 2007, 22:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

не знам къде видя злоба (стигам до извода, че напоследък просто това е модерна думичка във форумите, щото доста хора с нея си започват изреченията с повод или без ), ама както и да е. Може би като поопознаеш потребителките тук, ще ти стане ясно, че на 99% от мацките никой не им е плащал интервенциите, повечето изкарват достатъчно, за да си плащат всичко сами, други вземат назаем, някои и кредити теглят. Това, че случая с теб и твоята приятелка явно е различен, не ти дава повод да глобализираш.
Да, доста жени лягат под ножа преди да родят (примера ти беше с кърмене, затова продължих в тази насока), тук има даже и такива, които лягат преди да са станали пълнолетни, по един или друг повод (обикновено сериозен). Но не гледай жените тук- това е специализиран форум и тук всяка втора е с някаква интервенция- като цяло, процента на жените, които си оправят кусурите с операции е доста малък все още. За съжаление. Дано все повече да могат да си го позволят. Сами. Аз лично много бих се издразнила, ако мъжа ми няколко пъти повтори, че не че има нещо против, ама все пак той е платил- най- накрая бих му теглила майната с извинение.
Reason, виждала съм снимки на гърдите на ужасно много момичета тук, като цяло смея да твърдя, че 99% са били страшно разумни и страшно сериозни в решението си да се оперират и са го направили в границите на естетичното и красивото- аз поне жена с фрапантни цици тук не съм видяла. Много са били "фокусници", "печени чушки" и всякакви други подобни, доколкото им знам мотивите на повечето, винаги е било заради собствено самочувствие.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:31.