IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th August 2008, 09:56
Аватара на curlie
curlie curlie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

По темата:

Кръвното ми е ужасно ниско, особено непосредствено след ставане сутрин. Опитвала съм се да тренирам на гладно, защото съм чувала, че е полезно, но просто не мога.. Една-две лъжички овесени ядки също не ми помагат. Нито половин кисело мляко. За да се чувствам добре или трябва да съм закусвала пълноценно (плодове, зеленчуци, кисело мляко, филийка хляб и т.н.) или изобщо да не съм яла, но да не се натоварвам физически. В противен случай ми става ужасно лошо, причернява ми, задъхвам се, нямам никакви сили.. Някакъв съвет? Между другото, този Л-карнитин помага ли при такива проблеми по време на тренировка?
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th August 2008, 11:53
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Единствено Л-карнитина помага да се транспортират Мазнините от Депата

Тоест да използваш Собствените си подкожни мазнини за енергия

Тъй като не можеш на гладно , се замислям че може да взимаш,


НА мен това ми е чудно НАли ако хапнем нещо и отиваме да тренираме порсто ще изгорим това дето ядем , Или не е Съвсем така.
В този случай Л карнитина помага , като си закусваш
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th August 2008, 13:26
Аватара на curlie
curlie curlie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Rokoko, не те разбрах..

"Тъй като не можеш на гладно , се замислям че може да взимаш,


НА мен това ми е чудно НАли ако хапнем нещо и отиваме да тренираме порсто ще изгорим това дето ядем , Или не е Съвсем така. "
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th August 2008, 14:50
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

....подходящи ли са сутрин преди тренировка плодовете???????????
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th August 2008, 16:43
Аватара на Бонбонка
Бонбонка Бонбонка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Sofia
Мнения: 36
По подразбиране

Плодовете са въглехидрат и то бързо разграждащ се. Тоест, ще и дадат бърза енергия, но после ще огладнееш внезапно. По-добре овесени ядки или нещо пълнозърнесто сутрин, за да имаш по-дълга енергия.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th August 2008, 18:51
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

С две думи - Пак делириум мИииииии с две думи
щом имаш проблемация с тренирането на гладно , я бодни Л -карнитинче
макар че ти пак си гориш
още повече че като си стигнала до пулса изгарящ мазнините ще си ги гориш нали така
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #67  
Стар 16th August 2008, 16:36
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не можеш да изгориш това, което си яла - то ще навлезе в кръвта след най-малко 1 час, но ако започнеш да тренираш ще удължиш храносмилането, тъй като кръвта ще отиде в мускулите, а за храносмилането няма да остане достатъчно кръв (която се използва при храносмилане - от тая дума ми писна ) и така храносмилането ще бъде затруднено и забавено. Нещо ми се върти главата, много жега, че и напрайха световен рекорд и ми отвличат вниманието
Така че, първо тялото изразходва вече преработената храна, тя си чака в организма, след това, ако няма налична храна прибягва към собствените мазни запаси.
Единственото, което е подходящо и универсално преди тренировка са пълнозърнестите храни, вече в отделните случаи трябва да експериментирате - опитайте веднъж овесени ядки, 2-ри път хапнете ако щете едно Корни, но е хубаво да има бърз и бавен въглехидрат. Всъщност някой ще каже и обратното - въпрос на гледна точка. Така че просто опитвайте и гледайте резултатите
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #68  
Стар 24th August 2008, 13:10
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Твърдо НЕ!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 24th August 2008, 13:24
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Всъщност, освен ако не се страхувате да не загубите част от мускулната си маса (от което жените няма какво да се притесняват), бягането на гладно сутрин изгаря много повече мазнини. При билдърите е противопоказно (те могат да приемат аминокиселини, за да запазят мускула все пак), но при жени, които искат да отслабват и имат сили за това, най-добре е да се бяга на гладно и да се яде поне 10-тина минути след края на кроса. Пак казвам ако имате сили след дългия сън, иначе яжте нещо пълнозърнесто в малки количества за енергия.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #70  
Стар 4th September 2008, 10:49
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Искам да знам, какво друго е добре да се закусва освен Овесени ядки с пРясно мляко, че ми писна от тях
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сутриннагладноилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:55.