IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 25th August 2008, 15:15
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Миши нормално е да има периоди на застой,организма се съпротивлява на загубата на килограми.Не се предавай,аз съм на 20-ти ден от диетата и съм минус6 кг.Като 5 свалих при ударния 10 дневен режим.Направих 5 дни протеини със зеленчуци и 5 дни чисти протеини и свалих само 1 кг.Зависи и колко имаш да сваляш.На мен ми остават 21 кг. Продължавай смело.Както писа една Дюканка "Много сме-силни сме"Ще се потдържаме идна друга.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 25th August 2008, 18:51
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Ехееееее здравейте и от мен, най накрая да се появя и аз! Много сте изписали ама аз се бях отдала на 3 седмична активна почивка (в буквалния смисъл активна - по цял ден танци и тае бо

Нямам време сега да чета всичко, но да кажа на всички нови които май са доста и да пожелая много воля и успехи!

и много целувки на всички други, специално на tirra, allstars, npp, divina, nysa, borti и мнооого други, простете ми все пак съм вече 3 месеца и 13 дни на диетата и мозъка ми съвсем изфиряса!!

Мацки аз мисля да поемам към 3та фаза (заковала съм на 61 кг, исках до 59 да стигна, ще поизчакам още 2-3 завъртания на П и ПЗ, ама ако не мръдна ще ходя в 3та и със спорт ще свалям, щото усещам как почна психически да ми дотежава тази диета) Малко ме е страх още от 3тата фаза, но разчитам на вашата солидна подкрепа

Айде, че бързам, много на всички !
Отговори с цитат
  #213  
Стар 25th August 2008, 19:38
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Браво
Отговори с цитат
  #214  
Стар 25th August 2008, 22:26
desss desss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 434
По подразбиране

здравейте, мацки! досега само четях, но най-накрая реших да се включа. аз също спазвам тази диета - точно 10 седмици - от 16 юни до 24 август (вчера) и от днес започнах третия режим. за този период свалих 12 кг - от 71 до 59, толкова съм в момента. мога да кажа, че съм спазвала всичко почти абсолютно стриктно, тук там съм си позволявала нещо. целта ми беше 63-62 кг, но стигайки до тях реших, че искам и мога още малко и така до 59. дори исках и още малко, както пише в книгата, че хората се увличат и искат още и още, но вече започнах да не издържам, особено ако има нещо пред мен да ме изкушава. сметнах, че е по-добре да спра до тук, отколкото да продължа и да проваля всичко, тъй като уж съм на 2 режим, а си хапвам това и онова, при това вече харесвам себе си и начина, по който изглеждам в момента. а нали всъщност това се иска. та така де. сега ми предстоят точно 4 месеца (120 дни) запазване на теглото. малко се притеснявам как ще протече всичко и дали наистина ще успея да запазя това тегло. много ми е хубаво сега, чувствам се изключително добре и се харесвам и другите ме харесват - всичко е супер. предстои най-важната част - да остана така. искам да споделя, че не съм имала никакви сериозни проблеми по време на двата режима, от рода на бъбреци и др подобни. един-два пъти ми беше прилошало, но аз си бях виновна, понеже не бях хапвала нищо през тези дни. иначе всичко мина нормално, доколкото е възможно. разстройването на стомаха не го броя, защото си е нормално след такова объркване на организма все пак.
искам да помоля, ако някой вече е минал през всички етапи и започнал нормалния ритъм на хранене, да сподели как е, колко време е продължило при него и най-важното - как е с килограмите, има ли качване или е толкова, колкото е поискал да остане. не съм чела всичко по темата, сигурно има някъде писано, но, признавам си, не ми се чете всичко наред
успех на всички, които тепърва започват и да пишат как са при тях нещата. ще се подкпрепяме взаимно!
__________________
i want a boy that can ride with me, never get tired of me...
Отговори с цитат
  #215  
Стар 26th August 2008, 10:40
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране

Привет desss
поздравления за постигнатото тегло!
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
  #216  
Стар 26th August 2008, 11:26
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Ето ме и мен момичета Аз се завърнах от
и сега се чуствам много ЗЛЕ за тези 8 дена които бях на не съм спазвала никакъв режим и се чуствам зле особено като видях че съм качила 2 кила , а сега се чудя имам ли право пак да започна режима от начало абе незнам какво да правя
иначе да кажа че на морео си изкарах много добре направо не ми се тръгваше вчера
поне се радвам че вие имате успех с килцата и ви пожелавам дори по добри резолтати
Успех на всички
Отговори с цитат
  #217  
Стар 26th August 2008, 12:16
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране

чочи колко си свалила до сега? виждам че с теб сме започнали по едно и също време диетата?
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
  #218  
Стар 26th August 2008, 13:42
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

ами за 20 дена на режима бях свалила близо 5 кг ама след пишното море качих 2 кг
Отговори с цитат
  #219  
Стар 26th August 2008, 14:42
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране

чочи, не е малко и това което си свалила, ама ще се мъчим явно още доста. аз свалих 7 и сега съм се закотвила на тях и не помръдвам последните дни- но иначе имам чувството че се свивам
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
  #220  
Стар 26th August 2008, 15:10
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Zdraveite momi4eta. Da se otcheta: sled 7 dni udaren rejim sam 1,700kg nadolu. Ot v4era sam na proteini sas zelenchuci i kato svarsha 5 dni shte se izmeria otnovo. ne znam dobre ili zle e no tolkova mu se otkasna na moeto tialo, no i na tova sam dovolna.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.