IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2008, 20:46
veribratanova veribratanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 6
По подразбиране ДИЕТОЛОГ...?

Здравейте Искам да се свържа с диетолог! ако някой е или познава или е ходил да пи6е...чувала съм че правят изслядвания, тестове, е изготвят режим хранителен според начина на живот и т.н.... ако някои знае повечко ще е от полаза...
мерси предварително
__________________
http://www.album.bg/6antavata
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2008, 21:41
midnight_surprise midnight_surprise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Много от хората тук са посещавали диетолози. Има и тема с адреси на диетолози. Също така са обсъждани и редица режими.
Аз лично съм ходила при Огнян Симеонов и ти го препоръчвам горещо! Координатите са му посочвани много пъти по темите. Виж в търсачката!
И успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2008, 22:26
veribratanova veribratanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 6
По подразбиране mersi

мерси много ... прочетох доста инфо за този диетолог и 6те се свържа с него о6те днес-утре по скайп, искам и на консултация да ида...
ако наистина с епостигат такижа резултати евала...
аз имам малко за сваляне... сега сам 60 - 61 кг при 170... но не се чувствам добре в кожата си...
най-добре ми е било 55... само 6-7 кг максимум да сваля... пробвах с кжи ли не глупости но не става... иначе се з анимавам сериозно с танци... движа се много нооо искам и за цял живот да си знам някои неща... и така, надявам се да стане
__________________
http://www.album.bg/6antavata
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd August 2008, 02:57
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Не се вманиачавай до такава степен според мен, няма смисъл от диетолози!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd August 2008, 12:32
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Scarlett
Не се вманиачавай до такава степен според мен, няма смисъл от диетолози!
Диетолога, при който искаш да ходиш, "проповядва" "Зоната".
Аз също постигнах добри резултати от тази диета.
Ако имаш излишни 60-70 лв, и после още 50-ина за прегледи, дай ги, ако не - мога да ти изпратя моята диета. Пиши на личен ако искаш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd August 2008, 12:44
winks winks не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Shona ще ти бъда много благодарна ако ми я изпратиш и на мен-не мога да отделя толкова пари в близко бъдеще а имам да свалям 6-7кг. - san4o.v@abv.bg
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd August 2008, 13:07
marsi86 marsi86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета, от доста време следя темата за диетолога Огнян Симеонов не само в този форум и истински се зайнтересовах от работата му. Аз също имам да свалям 7-8 кг и си мислех да ходя при него, заради добрите отзиви. Единствемото, което ме спираше бяха таксите. В началото разбрах, че първоначалния преглед и съставянето на режима е 50 лева, а всеки контролен преглед е по 20 лева, но скоро прочетох, че цената се е повишила на 80 лева и това ме спря. Shona, бих ти била много благодарна, ако ми изпратиш режима си, за да видя за какво става въпрос и има ли смисъл да ходя при него. На теб как ти се отразява режима, имаш ли резултати?
имейла ми е: ma6ka_@abv.bg
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd August 2008, 15:09
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Здравейте! Аз си писах с него по скайпа известно време. интересен човек е и върви лафа с него, но явно не е склонен да дава нет-консултации. това е негово право, разбира се. аз съм доволна от моята диетоложка, която не е просто диетолог, а ендокринолог и алерголог-това са специалностите й. предписа ми много изследвания. за щастие разбра, защо при последните ми нещастни опити с диети и упражнения, защо не мога да сваля нито килограм. откри ми няколко заболявания и се заех с лекуването им. всъщност едното е "до гроб", но с поддържаща терапия нещата не са толкова страшни. от февруари до сега нормализирах стойностите на хормоните си и сега започнах да свалям полека килограми и то с много много много по-малко усилия отколкото по-рано полагах. аз съм доволна от моята диетоложка и ако някой се интересува не просто от хранителен режим, а от дравето си и външния си вид, може да ми пише на лични и ще му дам адреса й!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd August 2008, 15:23
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не си давайте парите, същите неща (освен тестовете) ще получите и тук-онлайн, всичките видове режими, било то Зона, Пиер-Дюкан и т.н. се крепят на една основа и няма нищо магическо в тях, всичко е въпрос на метаболизъм, белтъчини, въглехидрати и мазнини. Изготвял съм много хранителни режими и няма недоволни хора.
Дори вие самите бихте могли да го направите, просто започнете да четете по въпроса, прегледайте темите в Диети, вижте как отслабват другите. Ако не можете питайте, аз лично съм на разположение около 1 месец още.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd August 2008, 15:32
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Ivanin, много си прав в това, което пишеш. аз отдавна съм фен на здравословото хранене и добър двигателен режим и ако бях здрава щях да съм и слаба (или поне в норма), но въпреки моите усилия нищо не се получаваше. оказа се че е имало причина за това. отгоре на всичко съм имала и автоимунно заболяване, а аз покрай натоварването което правих, приемах и доста имуностимулатори и витамини и се оказа че страшно съм си вредила на здравето. и освен, че не отслабвах, се чувствах и много зле физически, което по-късно премина, когато ми поставиха диагнозата и започнах да спазвам правилния хранителен режим. така, че ако човек знае че е абсолютно здрав-може сам да си направи хранителен режим, но ако не знае.... само лекар може да го установи... мен нищо, никога не ме е боляло сериозно и аз изобщо не съм предполагала че имам автоимунно заболяване, за което е абсолютно противопоказано определен род храни, хранителни добавки и лекарствени препарати...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.