IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 30th April 2010, 22:55
Аватара на Superbad
Superbad Superbad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 6
По подразбиране

И аз намерих един такъв интересен сайт ,обаче не му схващам концепцията нещо .Има дрехи с цени и избор на държава ,а никъде не откривам дали може и как се поръчва

http://www.pullbear.com/#/thegoldenage/
__________________
.. Ху Ю think you are ..
Отговори с цитат
  #552  
Стар 5th May 2010, 16:32
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

capasca.com
и новата им колекция есен-зима е чудесна!
Отговори с цитат
  #553  
Стар 21st May 2010, 12:57
anissor anissor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране

www.dressking.net
Отговори с цитат
  #554  
Стар 22nd May 2010, 00:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smehuranka
capasca.com
и новата им колекция есен-зима е чудесна!
хахахаха и как я видя тази колекция ?Всичко което се вижда от моделите е яката и нищо повече Много мразя такива префърцунени сайтове които наблягат не толкова на дрехите колко на облика на сайта !
Отговори с цитат
  #555  
Стар 22nd May 2010, 06:23
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Много БГ производители правят това умишлено. Тъй като им крадат моделите, те не ги публикуват в нета ясно и видимо, а леко ги загатват
На Капаска кройките не ми допадат, в смисъл екстравагантни са, но не съм видяла на някой да стоят добре.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #556  
Стар 25th May 2010, 11:41
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

мен пък ми харесва, че всеки де тайл им е пипнат - от сайта, през пакетите с покупка, до обслужването в самите магазини.Вярно, обаче - повечето им дрехи са за някакви екстравагантни стари чанти, или подмладяващи се лели

иначе аз имам една пола и една туника, които смея да твърдя ми стоят доста прилично )
Отговори с цитат
  #557  
Стар 27th May 2010, 12:15
bobsy bobsy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 22
По подразбиране Отговор

Сайтът на Капаска е смехотворен! Наистина нищо не се вижда, да не говорим, че колекциите са за лели. А материите им, за които се твърди че са прекрасни, не подлежат на вкарване в нормален вид още след първото пране, всичко се смачква на топка и е абсурдно да се изглади. Подобен проблем не съм срещала при никоя друга марка!
Отговори с цитат
  #558  
Стар 27th May 2010, 14:20
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране Не мисля, че си права

Сайтът е далеч от смехотворен, всъщност, смея да твърдя, че е направен особено добре. Вярно, че целият почти е флаширан, но е въздушен с белия фон и дрехите изпъкват повече на монитора.
А моделите се виждат доста по-добре, отколкото на повечето сайтове за дрехи, не знам защо такъв хейт - всеки си има право на вкус все пак
Аз от години имам две поли, дето след пране абсолютно нищо не им се случва. Може би не спазваш режима за пране, който съответните тоалети изискват?
Отговори с цитат
  #559  
Стар 27th May 2010, 19:47
bobsy bobsy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 22
По подразбиране отговор

Ами въпрос на вкус. Относно инструкциите за пране - спазвам ги, но дрехите стават на нищо, аз лично преустанових да купувам неща от там, това не е "hate", а лично недоволство от марката.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 2nd February 2011, 09:00
mimi781978 mimi781978 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,може ли някой да ми каже в този сайт от България дали може да се пазари и с каква карта и как става пращам поръчката на англ.адрес на фирма посредник и те от там на мен или направо пристига при мен поръчката,питам понеже до сега съм пазарила все с посредник фирма която ми е правила онлайн поръчките и не съм плашала аз директно в сайта а на фирмата посредник.Благодаря предварително оставям и сайта -http://secretsales.com/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.