IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th April 2007, 08:28
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Според мен DINO иска да каже, че е по-добре да си на хранителен режим от колкото на някаква строга диета.
Пък и аз с един приятел си бях говорила веднъж и той ми викаше поне веднъж в седмицата да ям каквото ми се яде, че инък стомаха ми заленявал, правила съм го марзелив така ... и наистина като се позамислиш има някаква логика в това.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th April 2007, 08:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
по-добре да си на хранителен режим от колкото на някаква строга диета.
ми то тва е истината, ама що хората не могат да го разберат...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th April 2007, 09:00
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Защото от диетата се свалят по-бързо килограми(друг е въпроса,че после по-бързо се качват),а кой не иска стрелкичката на кантара да показва мечтаното тегло колкото се може по-бързо? И аз предпочитам диета пред хранителен режим,защото за хран.режим трябва търпение и постоянство,а за диетата колко му е-две седмици глад и айде след това нападай шоколада.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th April 2007, 09:16
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И като станеш на 40 ще си дебела лелка ... по тоз начин.
Пък може и още на 30.
Но е разбираемо де ... аз не мога да се оплача че някога съм имала проблеми сериозни с кг. На 20 бях 173см - 62 кг и тогава не тренирах и изглеждах доста пухкаво, но и не разбрах как ги свалих. Като бях на 14-15 от 50 бях станала 52 кг. и тогава почнах да пазя някакви диети уж и си прецаках организма, т.е. напълнях ... Единственият сигурен начин който съм намерила за да отслабвам (поддържам тегло) е като се храня правилно и спортувам.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th April 2007, 09:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilium
И аз предпочитам диета пред хранителен режим,защото за хран.режим трябва търпение и постоянство,а за диетата колко му е-две седмици глад и айде след това нападай шоколада.
хранителния режим ако ти стане начин на живот, не ти трябват никакво търпение и постоянство. свикваш и дори не ти прави впечатление. а с тоя глад както казваш две седмици, после нападаш шоколада, след още две си на същото положение, после пак диети...един порочен кръг, при който постоянно се измъчваш както казаха - хем гладна, хем дебела
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th April 2007, 16:50
DINO DINO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране Re: Отслабване

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Цитирай:
Първоначално написано от DINO
Коментара беше, че като ти се яде нещо и не си го позволяваш (защото си на диета) организма се стресира и на основа стрес се включва програма за напълняване.
Искаш да кажеш, че дебелите са такива, защото са се лишавали...
В част от случайте - ДА!

Това е спасението - да се спазват принципите, а не да се правят диети. Иначе си в един омагьосан кръг от който а-ха да излезеш и пак си вътре. После отново - а-ха да излезеш и пак си вътре. И така до безкрай!

За да излезеш трябва да промениш нещо. Нещо в поведението си. Ако ставаше с диети, нямаше да има пълни и дебели.
Промяната е логична - спазване на правила и принципи. Другото само си идва. Само внимателно с принципите, че много станаха.
__________________
Живота е хубав, въпреки гадните му номера.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th April 2007, 13:46
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране Re: Отслабване

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Цитирай:
Първоначално написано от DINO
Коментара беше, че като ти се яде нещо и не си го позволяваш (защото си на диета) организма се стресира и на основа стрес се включва програма за напълняване.
Искаш да кажеш, че дебелите са такива, защото са се лишавали...
определено е на основата на стреса - шаренето с ръчички по рафтовете със сладки истории по супермаркетите... всичко е в главата... стреса някои хора си ги внушават, а самовнушението е голяма работа...
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.