IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 26th April 2007, 15:58
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

ами да ти кажа за 2 седмици близо, ама аз много трудно свалям, а и да ти кажа не съм спазвала кой знае колко точно, че с тоя гастрит на няколко пути щях да получа криза но все пак наистина много се радвам...сега съм решила да карам повечко на плодове и зеленчуци пък ще видим
Отговори с цитат
  #182  
Стар 26th April 2007, 20:54
Depressed Depressed не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Еха, поздравления! 4 килца не са никак малко. Пък и аз честно казано не вярвам, че се свалят по 14 кила, абсурд.. Само хора с наистина наднормено тегло могат да свалят толкова много.
milqna, успех ти желая за напред, свалянето ще става все по-трудно, нали знаеш, че последните килца най-трудно се свалят, ама не тряя да се отказваш..
Аз се чудя да я почвам ли пак тая диета, въпреки че заради нея намразих пилешко и яйца
Мисля да карам 1 седмица на плодове, тъкмо да си пречистя организма, че тая седмица си беше яко тъпчене..
Пък после ще видя кво да правя.. Не знам, писна ми вече
Отговори с цитат
  #183  
Стар 27th April 2007, 08:34
tutipi tutipi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Аууу супер, milqna, това е много хубаво А с какво точно прегрешаваше, че и на мен ми писна месото, а толкова го обичам хихи. 4 кг са много добър резултат!
Отговори с цитат
  #184  
Стар 27th April 2007, 09:12
Frezia Frezia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

За две седмици - чудесен резултат. Мисля,че такова сваляне е с по-траен ефект. Аз се страхувам на-вече от йо-йо. А, аз почти побългарих японското чудо- вчера взех, че пийнах 50-60 мл уиски- ама така добре ми дойде, позатоплих коремчето. Даже не се почувствах гузна.-така добре ми дойде. Но днес ще се придържам към режима. Просто само салата и довечера един голям грейпфрут или моркови настъргани с лимон/да избия уискито/. То- нищо човешко не ми е чуждо. Мисля,че за момента задържам кг, ще видим в понеделник. Има ли друг да се похвали?
Отговори с цитат
  #185  
Стар 27th April 2007, 10:03
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

момичета в НДК на партера се провежда Общоевропейски проект DIOGenes за затлъстяването безплатно ти измерват тегло, талия, ITM и процент мускулна маса до 29.04.07г можете да проветите процента мазнини в тялото си...
Отговори с цитат
  #186  
Стар 27th April 2007, 10:07
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Между другото прегрешавах с диетичното корни (зеленото) ама по някое време просто толкова ми се ядеше сладко, че... сега мисля да продължа със повечко салатки и плодове, честно да ви кажа не съм привърженик на месото изобщо и ми беше голям багер ... предпочитам постничко
П.С поне се научих да пия кафе без захар и да ви кажа честно много по хубаво е от другото вече ми е гнусно да пия сладко кафе
Отговори с цитат
  #187  
Стар 4th May 2007, 13:42
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

хей здравейте искам да ви попитам за нещо според вас от коя диета се свалят повече кг от японското чудо или от тази Диетите на д-р Байкова някои ако е спазвал двете диети да си даде мнението
Отговори с цитат
  #188  
Стар 7th May 2007, 11:09
Аватара на Sway
Sway Sway не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: В тилилейската горичка
Мнения: 15
По подразбиране

Наскоро си открих тази диета. И понеже трябва да сваля около 5-6 килограма, направих я за седмица, а сега я повтарям. Свалих 3 килограма за 1 седмица, сигурно защото от време на време хапвах малко парченце сирене, ядох и слънчоглед... абе не е като да съм карала съвсем без сол. Шунката заменях с пилешко... такива ми ти работи
Днес ми е 1-ви ден от повторението, карам до неделя и после ще споделя резултати (ако има такива )
Отговори с цитат
  #189  
Стар 7th May 2007, 21:53
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Аа аз я почвам отново,този път за две седмици.Трябва да вляза в летните дрехи.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 8th May 2007, 07:50
Frezia Frezia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Тези празници ме провалиха. Започвам отново . Върнах само 1 кг, но това е достатъчно да ми е всичко криво. Отново... и за кой ли път? На вас пожелавам успешни дни и нови тоалети, а аз пак ще се пробвам.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскочудо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:15.