IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 29th March 2007, 18:59
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Ох ... моето прегрешение е по-страшно.
Понеже снощи по план трябваше цяла нощ да уча и издънихме с приятелката ми по 2 двойни кафета, тази сутрин нямах желание за кафе, затова минах през магазина, взех си шунка и започнах от нея. Хапнах и едно варено яйце и сирене, понеже цяла вече приятелката ми не спря да мели (ама на нея не й се лепи нищо - с кеф да я убиеш ). На обяд ядох същото + 2 моркова, понеже нямаше как да си изцедя сок. в 14.00 трябваше да съм в съда и понеже делото ми пак не се разви много благоприятно, след като се прибрах реших, че трябва да ям кисело мляко с канела и кокосови стърготини (докато бях на НВД го позлвах за десерт). В комбинация с това изядох 3 обикновени вафли и 1/2 пакетче обикновен локум. Накрая, като се прибра майка ми пак ядох шунка и сирене. Ох, голямо съм прасе. Хората, като им е зле не ядът и слабеят - аз обратното
Ако трябва да смятам калориите за деня - едва ли съм првишила допустимата граница, но определено няма да съм свалила днес
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #72  
Стар 30th March 2007, 08:05
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Пием си сутрешното си кафе, ама днес обядът е много проблемен С това време, дето все не мис тига ... незнам, как ще се разберем
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #73  
Стар 30th March 2007, 08:49
cvetitu cvetitu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Единици ще са тези, които ще съумеят да се справят стриктно с тази диета. Аз например си умирах за 3в1 и тази сутрин си направих. Днес ми е 7ми ден, а да си кажа чесно промяна не виждам кой знае каква, освен че коремчето ми е по-малко, ама то си е логично все пак доста храна му спестявам, ама ще си карам още 7 дни, да си направя 14-дневния цикъл както си пише, само се чудя в неделя на празника как ще издържа, на 100% гарантирам че ще има изкушения
Някой може ли да напише кой ден му е в момента и постигнал ли е значима промяна?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 30th March 2007, 12:49
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Аз за 7 дни успях почти 4 кг да сваля без усилия, но налитах много на салатите.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 30th March 2007, 16:20
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Днес никак не съм гладна.Сутрин нали трябваше да ям морков и честно да си кажа след като го изядох ми се доповръща.И цял ден нямам къркорене,нито някакъв убийствен глад.Изядох една печена рибка и това ще ми е за днес.Остават още два дена,а панталоните с всеки ден ми стават по-широки.Утре обаче съм на рожден ден и се надявам да не налетя на тортата.Стискаите палци.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 30th March 2007, 17:56
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

cvetitu, предвид, че и вчера и днеска ядох, не пазих точно диетата,а след това си позволих да ям непозволени неща, дне стрябваше да ми е 5 ден и съм свалила някъде 1,5см от всяко бедро (толкова показваше метъра сутринта).
Е, след количеството Фемили с прясно мляко, което изядох току - що, незнам какво ще покаже утре, ама то си е за моя сметка.
И все пак не съжалявам, че прегреших, понеже предния път след 40 дни стриктно НВХ до такава степен бях освирепяла за сладко, че не усетих, кога върнах загубеното.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #77  
Стар 31st March 2007, 09:08
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Аллл,мнго съм уморена,не знам за вас. Няма да мога да издържа до два часа само на чайове и вода...Сериозно,имам чувството,че ще припадна.Вчера от четири часа не съм яла и явно за това се чувствам отпаднала.Както винаги и се събудих към осем,като си легнах в дванайсет а уж днес трябва да ми е почивен ден.Май ще хапна един портокал.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 31st March 2007, 11:56
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Приятелката ми прави тази диета и и се обади злъчката,направи страхотна криза.Докторката и казала,че е от диетата и по-скоро от яйцата и зелето,които дразнели Така,че бъдете особено предпазливи ако имате някакви здравословни проблеми
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #79  
Стар 31st March 2007, 18:34
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Аз съм на нулата. Писна ми от тази моя несериозност. Ще видя, какво ще правя, ама от утре трябва да измисля нещо друго, защото до 2 седмици сериозно трябва да вляза в норма
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #80  
Стар 31st March 2007, 20:00
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Оххх,проваааал.Дне падна голямо ядене-то не беше сандвичи,пуканки,чипсове,т рта,мюсли,плодове,мляко...П овалих всичко на предпоследния ден. Корема ми се е подул и и и не мога да повярвам,че ядох толковааа...;/
Нищо,утре като последен ден ще спазвам стрикно диетата,пък след това ще се старая да не ям много.Имам още много за отслабване,поне 20кг. Ако продължавам да се тъпча така...Е нищо,все пак днес бях на рожден ден и баща ми после ме почерпи защото утре имам имен ден.Като се замисля не съжалявам много.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскочудо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.