IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2007, 22:33
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране На диета от 1-ви май!

Не, не е шега
След поредния достатъчно несериозен опит за диета през последната седмица реших наистина да се поправя. Докато през изминалия месец и половина си наваксвах свалените с НВХ килограми, правих опити да започна какви ли не диети, но къде от липса на воля, къде от чист гивезалък, при постигането на някакви минимални резултати, пращах всичко подяволите. Реших от утре да съм сериозна, макар датата да не преполага за това. Мисля, че това като факт, ще ми е достатъчен стимул да изпитам себе си и волята си, макар и друг път да съм го правила.
Реших отново да започна Японското чудо и да го съчетая с лунната диета, на която се каня от доста време насам. Стискайте ми палци. В тази тема ще споделям резултатите си с вас. Ако има и друг желаещи да започнат диетата си като на шега, но да я доведът до край, ще се радвам да си правим компания.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2007, 22:54
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Хех Никси,и при мен се налага по спешност да свалям килограми, защото иде лете, а аз не мога да се вмъкна в никакви мои дрехи Нещо и аз проявявам "гивезлък" и като че ли напук си развалям диетите. Принципно имам богат опит с диетите и тези с фиксирана дата ...от сорта от 1-ви почвам, от понеделник, от утре...не са много успешни, но и аз малко взех да се отчайвам от себе си. Та викам и аз от 1ви(утре ) да се пробвам с туй японско чудо. Успех
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st April 2007, 01:36
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Браво, от утре почвам и аз да .... Абе всъщност, аз се храня сравнително добре целогодишно, и не ми се налага да почвам разни диети от първо число, 1-2 месеца преди летния сезон
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st April 2007, 01:47
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Браво, от утре почвам и аз да .... Абе всъщност, аз се храня сравнително добре целогодишно, и не ми се налага да почвам разни диети от първо число, 1-2 месеца преди летния сезон
хех, тогава нИ сЪ отнасай с насмешка, ами давай морална и духовна подкрепа и ние обещаваме после да се вкючим в целгодишната програма.
Аз утре смятам да направя един пречистващ ден с грозде, което обожавам и след лунната диета да почвам кудкудякащата диета. Незнам хубаво е да си засписваш някъде всичко... все едно даваш отчет на някой Така шанса да кривнеш като че ли е по-малък..Айде успех, аз имен ден, не-имен ден съм на грозде
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st April 2007, 11:05
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

и аз се присъединявам, че вече не остана време
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st April 2007, 19:23
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Ох, уж аз подзех идеята,а май точно аз се отнесох най-несериозно. Днес си ходихме с майка ми на село и понеже баба ми не е добре вилняхме в кухнята - сладкиши, баници, кюфтета ... Мразя да ходя на там точно за това, че винаги ям докато спра да дишам. Хубаво си започнах аз сутринта с кафенцето, що ли ми трябваше после да се тъпча ... Станала съм четвъртита и не мога да се понасям. Утре сутринта като стана си вземам мерките и почвам сериозно с чудото. Вечерта след 20.00 и колко беше почвам Лунната, а сряда ще карам 2ри ден от чудото.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st April 2007, 20:09
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Трябва ви мотивация и цел.Попитаите се защо отслабвате.Например ако отслабвате за да изглеждате добре на морета всеки ден си представяите ако спазите добре диетата колко добре ще изглеждате в банския.И преди да хапнете поредното шоколадче си помислете как ще ви навреди на диетата и как ще съжалявате после.Поне при мен работи.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2007, 20:24
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

аз сега ставам и не съм имала време да си разваля диетата но то гроздето доста засища така или иначе, така че проблема ще с другите чудеса. Хайде, стискам палци.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st April 2007, 20:28
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilium
Трябва ви мотивация и цел.Попитаите се защо отслабвате.Например ако отслабвате за да изглеждате добре на морета всеки ден си представяите ако спазите добре диетата колко добре ще изглеждате в банския.И преди да хапнете поредното шоколадче си помислете как ще ви навреди на диетата и как ще съжалявате после.Поне при мен работи.

О, Роси, имам достатъчен стимул. Балната ми рокля седи в гардероба и ако не смъкна някое-друго килце, ще се принудя да ида на бала гола, понеже няма да е приятна гледка, да ми видят палазките, при положение, че цялата е дантела А пък и друго си е да знаеш, че изглеждаш добре.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st April 2007, 21:41
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Ами всяка седмица я мери и ако спазваш диета ще видиш как с времето ще изглеждаш още по-добре с нея и така още повече ще се мотивираш! Стискам палци на всички,аз след 10-ти април почвам диети по-сериозно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:42.