IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th April 2007, 18:41
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

така де, аз вчера направих първата важна стъпка и скрих кантара в килера, защото е най-голямото зло. И вече ще давам отчет по-рядко и само, ако имам нещо хубаво за казване. Успех, Никси
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th April 2007, 09:04
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

People, стига с тия диети, давайте да отслабваме, бактун от глад:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th April 2007, 09:15
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
People, стига с тия диети, давайте да отслабваме, бактун от глад:)
Сладка, как да стане?
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th April 2007, 14:29
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Nezinka, ще лунуваш ли днес? Аз започнах, т.е. от снощи не съм яла, ще опитам да издържа на течности до утре следобед
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th April 2007, 16:11
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Никси Не е ли днес от 6 часа вечерта до утре от 6? Ти ше изкараш два гладни дена така...Аз не съм много сигурна дали ще лунувам, принципно само на пълнолуние го правя...може да вкарам и новолунието, но май не съм готова за ежеседмично гладуване
Как е иначе роклята за бала? По-добре ли стои вече?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th April 2007, 20:03
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Никси Не е ли днес от 6 часа вечерта до утре от 6? Ти ше изкараш два гладни дена така...Аз не съм много сигурна дали ще лунувам, принципно само на пълнолуние го правя...може да вкарам и новолунието, но май не съм готова за ежеседмично гладуване
Как е иначе роклята за бала? По-добре ли стои вече?
А бе, незнам от колко до колко е. Мен ми е останало в главата , че е от 14 и нещо За сега се чувствам добре и ще се опитам да издържа до утре вечер. Имам нужда от малко разтоварване, защото с тия козунаци ... верно съм станала лоена топка и от ден на ден ставам по-зле и по-зле. Всеки опит за диета е обречен с провал, след който имам усещането, че ставам все по-овална.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th April 2007, 20:16
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Дами и аз се присъединявам към вас от днес. Да се похваля,че покрай Великден съм качила само един килограм.^^ Имам доста за сваляне,в неделя ще се премеря да видя колко съм свалила.Днес единственото прегрешение беше един шоколадов бонбон,но имаше черпещ.;р
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th April 2007, 20:16
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И аз съм ужасно подута след тези празници. Щом и две тортички изядох и постоянно ми се яде нещо и незнам какво, а като прибавя че съм и в цикъл - изглеждам като бременна в 4,5 месец, и все едни нерви ме гонят ... Преди да дойде викам, хайде да идва, че да спира да ми се яде сладко, след това да свършва, че съм подута, бе лудница

P.S. Май не му е мястото точно тук да го кавам това, ма ще ми простите тоз път, нали
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th April 2007, 20:33
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
И аз съм ужасно подута след тези празници. Щом и две тортички изядох и постоянно ми се яде нещо и незнам какво, а като прибавя че съм и в цикъл - изглеждам като бременна в 4,5 месец, и все едни нерви ме гонят ... Преди да дойде викам, хайде да идва, че да спира да ми се яде сладко, след това да свършва, че съм подута, бе лудница

P.S. Май не му е мястото точно тук да го кавам това, ма ще ми простите тоз път, нали
Жени сме все пак и на никоя от нас, мисля, не й е чуждо. При мен лошото е обаче, че ми се тъпче сладко и преди и по време на цикал
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th April 2007, 20:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

само аз ли не съм изяла нито едно парче козунак 8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.