IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th April 2007, 14:52
Parkour Parkour не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 16
По подразбиране Дали ще отслабна така?

Здравейте,
Значи не ям абсолютно нищо , щото искам да сваля 20-30 кила а имам доста за махане

Та обикновено след училище правя коремни преси ( На ден 200 )
.. Искам да попитам дали ще има хубав ефект?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2007, 15:08
^sweet_kiss^ ^sweet_kiss^ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 193
По подразбиране Re: Дали ще отслабна така?

Цитирай:
Първоначално написано от Parkour
искам да сваля 20-30 кила
Ми тва 20-30 кила си е множко.Ти колко си сега?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2007, 16:49
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране Re: Дали ще отслабна така?

Цитирай:
Първоначално написано от Parkour
Здравейте,
Значи не ям абсолютно нищо ,.....
с абсолютен глад до никъде няма да я докараш освен да се увредиш нещо...хапвай нещичко през деня...на малки порцийки, но хапвай, защото за да тренираш трябва и да ядеш....и то здравословно хранене
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2007, 17:23
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

ти за да ги качиш трябва бая здраво да си хапвал и не мисля че спирането на храната ще е удачен варянт. По-добре прочети из форума или си намери някаква НВД и карай по нея. Ясно е че 30 кг не се свалят за месец, нито за два. За да ги свалиш трябва да си много стриктен и постоянени да се облещиш от тренировки.


А конкретно по въпроса ще отслабнеш ли така, мисля че да , но после твърде вероятно пак да си ги върнеш.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th April 2007, 21:32
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Аз съм привърженик на глада,но недей да глудавш защото метаболизма ти ще се забави и до едно време ще отслабваш и след това ще спреш.Ако толкова пък искаш да гладуваш започни Японското чудо или Гладната диета(ако не я знаеш ми пиши да ти я кажа),но не отписвай храната защото ще издържиш до едно време и след това ще се натъпчеш и ще качиш двойно.Ако искаш да отслабнеш спортувай повече.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2007, 23:48
Bio Bio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bio
По подразбиране

Японски чудеса - извратени диети и пр, забравете ги. Движение + лека корекция в начина на хранене ще ти помогне. Спортувай поне 4 пъти седмично - бягане (над 20 мин), колело и пр. Храна - избягвай да ядеш въглехидратни храни вечер. Спортуването ще ти донесе задоволителни резултати. При спазване на хранителен режим, всяко излизане извън него за дълго време може да доведе до качване на подкожна мазнина. Спортувайки, можеш да си позволиш да излезеш от хранителния режим без да ти се отрази на теглото. На практика при активни спортни дейности , дори и при голям калориен прием, няма да напълнееш. Ако разчиташ на хранителен режим само, резултатите са по-бавни и изключително ще се влияят от храненето. Гладът не е решение.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th April 2007, 07:43
Parkour Parkour не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря на всички Реших да си карам колело , да правя коремни преси и да се храня здравословно , главно с зелени салати..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th April 2007, 08:47
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Parkour
Благодаря на всички Реших да си карам колело , да правя коремни преси и да се храня здравословно , главно с зелени салати..
И месо, варено или печено. Главно зелени салати не са достатъчни, защото няма да имаш достатъчно енергия.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th April 2007, 13:25
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Parkour, тресни едно НВД, прави редовно кардио и до няколко месеца няма почти нищо да е останало от тия 20 кг. С тия салати ще свалиш мускул общо взето, а мазнините ще си останат и ще изглеждаш още по-зле.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th April 2007, 13:35
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Parkour, тресни едно НВД, ...
Ceko, вие от това НВД направо НкВД направихте... На някаква секта ми приличате малко. Каквото и да пита човек, има един магически отговор - НВД!
Наистина ли мислите че този режим е подходящ за всички и при всякакви обстоятелства? човека има да сваля доста, не да става културист.

p.s. Това със сектата малко в кръга на шегата, sorry, да не се обидят привържениците сега...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далищеотслабнатака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.