IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th January 2009, 12:33
Temida Temida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 7
По подразбиране Д-р Катя Паскова

Здравейте, някой правил ли си е процедури при Паскова?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th January 2009, 14:17
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Бях нейна клиентка преди около година и половина. Нямам добри впечатления от нея. Мразя да ме лъжат ,че са ми сложили целия филър, а в действителност - само половината.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th March 2009, 16:27
palavnica20 palavnica20 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 20
Изпратете съобщение чрез ICQ до palavnica20
По подразбиране

А знаеш ли нещо за д-р Асенов, добър ли е или?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th January 2010, 09:56
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
.......... Мразя да ме лъжат ,че са ми сложили целия филър, а в действителност - само половината.
, Едно време в стария кабинет надписваше ампулата и я пазеше за допопълване след една седмица ....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th May 2010, 14:10
Люси Люси не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране Д-р Аргиров - филър в устните

Изключително човешко отношение получих от тд-р Аргиров. Много внимателен и отзивчив. Слага филъра и го отваря пред теб.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2014, 08:58
violeta draganova violeta draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Ако обича тролът ползващ самоличността ми да не злоупотребява с името ми и - вижда се, че това не е моят профил violeta draganova а тролски който е с долна черта "violeta_draganova"! - падението ви е пълнно, направо сте жалки в опитите си да пишат от мое име и да плюете по други фирми.!!!!Да направиш тема против другите, като се представяш за мен е повече от смешно. Аз в при другите съм ходила често и също не съм доволна!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th November 2015, 15:55
angelina007 angelina007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране Посещения

Изненадана съм от думите, че не се слага целия филър. Аз самата посещавам клиниката два пъти годишно и си правя при докторката именно филъри в устните. Много стествено изглеждам и не бих я сменила.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th November 2015, 15:22
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Чакайте малко, ампулата се отваря и се слага толкова колкото имаш нужда, другата част се запазва за максимум седмица за корекции ако се наложат, но естествено се плаща цената на цялата ампула. Или може би искате да ви сложат цялата наведнъж и да станете като маймунско дупе в устата.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th September 2016, 15:44
Аватара на Rita85
Rita85 Rita85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 3
По подразбиране Lcm,fi

Здравейте!
Имам записан час в клиника "Дерма Вита", при д-р Паскова! Ще си слагам хиалуронови филъри в устните и в назалните гънки. Тъй като това ми е първата интервенция, се интересувам, какви са отзивите от тази клиника и съответно от
д-р Паскова? Може ли да й се има доверие, тъй като се колебая за назалните гънки точно каква процедура да избера, дали хиалуронови филъри или мезотерапия, тъй като бръчиците ми не са толкова видими, а съвсим леко започват да се очертават, но това ме притеснява! Съответно, мога ли да се доверя на д-р Паскова, за коректно поведение и съвет, от нейна страна, както и за работата й? Предварително Ви благодаря, за отговора! Хубав ден на всички!

Последно редактирано от Rita85 : 11th September 2016 на 15:47
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КатяПаскова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.