IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 26th August 2008, 12:53
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
... Освен това ми е любопитно като се сложат после подмускулно, не остава ли разпъната кожа отгоре?!
Ако не се съобрази правилно размера при смяната от НАД в ПОД, наистина остава разпъната кожата
  #1072  
Стар 26th August 2008, 13:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Имплантите от над и в последствие под са доста по голями ...
На мен специално над мускулните ми харесват повече и ги смятам за по красиви...На Бабри и Женя гърдите са ме фаворит .
От под мускулните харесвам много на Гвен и на Моник ,въпреки че на Моник ми приличат на над Мускулно...Георгиев за тези гърди на Моник го признавам ,дано само такива гърди да прави занапред ..
  #1073  
Стар 26th August 2008, 13:53
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Thomi,както съм ти казвала,аз много харесвам твоите гърди ,понеже са полегати,естествени и близо една до друга/моята мечта/! И ако някога се наложи да си слагам под,искам те да изглеждат точно като твоите!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #1074  
Стар 26th August 2008, 18:14
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Такъв голям профил май не става ПОДмускулно.....?
Аз лично не виждам смисъл от подмускулното поставяне на анатомични импланти, защото по презумпция те са създадени за надмускулно поставяне (или поне повечето марки)...
Аз съм със ПОДмускулни анатомични,но не са толкова големи-само 335 cc.Доктора ми обясни ,че анатомични ПОД се налагат ,когато бюста е по-малък и трябва да се изгради по плавен преход и най-вече ,защото долната част на импланта била по различна и там давало повече обем,ако мога така да се изразя.Това се налагало ,защото моят си бюст беше по принцип малък като основа.Искрено се надявам да е бил прав,а да не се е водил от това ,че анатомичните бяха със 700 лв повече(дано си спомиям правилно) и аз бях готова да ги дам.
  #1075  
Стар 29th August 2008, 16:11
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Момичета,прочетохте ли ТОВА
Къде ги правят толкова евтино ??? ...''385 кубика силикон в клиника в града под тепетата за сумата от 1800 евро'' ... Някой знае ли при кой се е оперирала??? А тая цена ми се струва нереална..
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
  #1076  
Стар 29th August 2008, 16:18
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Теди Велинова на 1-во място????!!!
Дано не засегна някой,но това са гърдите които винаги съм смятала за едни от най-грозните Както каза някой преди мен - топки на ребра.
Имаше една особоно покъртителна снимка където тя беше е прозрачна блуза отдолу без нищо...

Иначе моята класация бих я подредила така - първо Камелия, има уникални цици,за мен са еталон. После Емилия и неините са много хубави. Алисия също става. Андреа според мен се е уляла, а на Снежина не ми харесват..доста се доближават до тези на Теди,но то си е нормално един и същи ги е правил.
__________________
330сс
  #1077  
Стар 29th August 2008, 16:26
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Забравих да изкажа големи благодарности на Дедективчето /много ме изненада мила / и на Мими за хубавите пожелания
__________________
330сс
  #1078  
Стар 29th August 2008, 16:27
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
Момичета,прочетохте ли ТОВА
Къде ги правят толкова евтино ??? ...''385 кубика силикон в клиника в града под тепетата за сумата от 1800 евро'' ... Някой знае ли при кой се е оперирала??? А тая цена ми се струва нереална..
OLIVIQ скъпа 1800 Е са ,защото на нея са и направили отстъпка на половин цена аз си спомням миналата година,когато си ги направи и гледах интервю с нея,тогава каза,че са и направили отстъпка на половин цена,защото е известна тъкмо беше нашумяла покрай big brather, а д-ра не съм сигурна,но мисля,че беше Ангел Енчев
  #1079  
Стар 29th August 2008, 20:05
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Aaa ясно...сега разбирам що са толкова евтини olqlq
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
  #1080  
Стар 29th August 2008, 20:16
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

точно така,мила
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.