IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3791  
Стар 20th June 2009, 21:16
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Колко време се чака?

Нямам търпение вече за тази операция. Затова ще питам с риск постингът ми да се окаже "несвързан".
Ако човек иска колкото се може по-бързо да се оперира след консултацията, какъв срок дава Джамбазов? Наясно съм, че е много зает. Но все пак, ще се радвам някой да сподели.
  #3792  
Стар 20th June 2009, 22:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Сроковете зависят от вече поетите ангажименти и от това, че и той е човек, има семейство и също като всеки от нас има нужда от почивка през лятото на море (примерно).Това е нещото, което един съфорумец може да ти отговори.За другото на самата консултация ще разбереш и уточниш.Пък, ако не те устройва има и други хирурзи.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3793  
Стар 21st June 2009, 09:24
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Е това за компютъра вече наистина ме уби .Доцента си има компютър и то доста отдавна.И както каза някой друг има и лаптоп.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #3794  
Стар 21st June 2009, 15:31
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

тази тема взе да става много смешна..Освен това се ''предъвква'' една и съща информация,едни и същи въпроси,едни и същи отговори..
Забавлявате ме много...
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
  #3795  
Стар 21st June 2009, 16:51
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Някой бил ли е на консултация от 11 часа ??
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
  #3796  
Стар 21st June 2009, 16:55
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз бях по това време някъде, но не в Синумед, а в Каспела.Какво те притеснява?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3797  
Стар 21st June 2009, 17:47
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Ами притесняваме това че ми казаха в 10:45 ще ми бъде консултацията в Синумед,а после някъде прочетох че консултациите започват от 16 часа.Знам че така ми каза жената ,но после започвам да си мисля да не съм разбрала нещо грешно,пък не ми се звъни пак и реших да питам тук
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
  #3798  
Стар 21st June 2009, 18:28
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
здрасти Ка

радвам се че при теб операцията е минала успешно
аа
На мен това ми е мечта от години, но сега когато най-накрая събрах пари и смелост направо не мога да спя от притеснение
foggy, аз все още не съм се оперирала. Предстои ми, но не знам кога ще бъде точно. Мисълта ми беше, че нямам съмнения по отношение на това кой ще ми я прави Може би аз не съм се изказала правилно. Успех и ти пожелавам резултатът да те направи истински щастлива
  #3799  
Стар 22nd June 2009, 09:23
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_bonboni
Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Не искам да сипя безпочвени обвинения,но някой всъщност сигурен ли е,че toni_bonboni не е поставено лице на някой конкурентен хирург,целящо да осере Джамбазов?????????????Гледам,че първото и единствено нейно/негово мнение е въпросното тук.................
Ти не си нормална, заклевам се. Първо мнение ми е във форума, защото чак сега имам проблем, за който да питам. Още повече, къде съм писала, че не съм доволна от доцента. Напротив! Направи ми страхотен нос, но мисля, че аз го изкривих после, защото не спях с гипса. Питах дали някой не е имал същия проблем, за да знам какво следва. Писах на доцента вчера и той ми каза като се върна в България да отида веднага на преглед.

Психопатка!
Алоооу,я по-нежно с тона!!!!!!!!!!!Това,че изказах предположение не е като да те обиждам безочливо и злобно/както ти си направила/Историята в този форум помни много реални случаи на хора,оплакващи се от някой хирург,които в последствие се оказва,че са поставени лица или конкуренция.Така,че няма смисъл да спамим повече темата с теб.
  #3800  
Стар 22nd June 2009, 12:41
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Дори и да е поставено лице, как ще го разбереш, задавайки въпроси по интернет, където всички сме анонимни? Щом не искаш, недей да сипеш безпочвени обвинения, както си направила в постинга си. И последно, твоят постинг е спам, на който момичето просто ти отговаря. Капиш?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:41.