IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th February 2007, 17:21
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Е, на втория доктор си случила,браво на такива като него!И аз прецених,че разлика от 50 куб.ще изравнят разликата,ама той не- та-не! /как се пише това нещо??! И е разполагал с различни размери,та в момента на операцията е променил размера??!Ето така се работи
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th February 2007, 17:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И хирурга , при който бях си държи на естествената разлика , коригира , но чак ако е фрапантна . Разбрахме се , че няма да я пипа , но аз исках визуално отгоре да са на една линия . И наистина - сега дори да съм с прозираща блуза , изглеждат еднакви , разликата е останала надолу - в сутиена . И затова не се притеснявам . Предполагам , че друг може да коригира , но е много зависимо - къде трябва да бъде допълването - в основата или в обема . И не всяка комбинация от имплантанти със съседен кубик имат необходимите за тялото разлики в размери / предполагам . /
Отговори с цитат
  #43  
Стар 7th February 2007, 17:45
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
но е много зависимо - къде трябва да бъде допълването - в основата или в обема . И не всяка комбинация от имплантанти със съседен кубик имат необходимите за тялото разлики в размери / предполагам . /
Напълно си права,че е мн.индивидуално. При мен даже зърната не стояха на една линия, а имаха разлика около 2 см., а в сутиен винаги едната чашка си личеше че е по-празна.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th February 2007, 19:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

емисоф, кой ти е първия хирург?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th February 2007, 11:32
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Бимби, отговорих ти на лични, за да не повлияя на нечие решение.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th February 2007, 12:35
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Еее, Еми кажи го тук де, какво значи да не повлияеш на някое решение, всички сме възрастни хора тук! Едва ли с едно положително или отрицателно мнение ще повлияеш на някого! Сондираме мнения на доволни и недоволни, така че си важна част за статистиката От гледна точка на многократно претърпени операции. Мисля. че ти беше недоволна от Калкова...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th February 2007, 13:58
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Да, наистина, решението си го взимаме сами накрая. Първите две оп. си правих при д-р Михайлов /1997 и 2000/, ама и тогава кво проучване падна, поне три години се интересувах. Ходих и при парижката лекарка - д-р Кръстинова, тя пък направо ми каза: "Кво ти е, момиче, добре си си и така!" А аз й казах, че точно това ми е проблема - НИЩО ми няма
Затова и не мога да кажа, че съм недоволна от първия лекар, за КК нямаше вина, само за размера си наложи неговата "една" шепа, ама пък да не съм го слушала.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th February 2007, 19:38
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Значи аз нещо бъркам, все си мислех, че се беше оперирала при Калкова преди много време, а този Михайлов не работи ли в Военна Болница във Варна, чувала съм само добри отзиви за него
Отговори с цитат
  #49  
Стар 9th February 2007, 15:37
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Естествено,че при такъв случай като моя ,само разликата в кубиците надали би оправила нещата идеално,но нали заради това има импланти еднакви кубици,но с различна височина,диаметър и незнам какво друго беше..показа ми таблица,мери ме и реши кои ще са..най-отвратителното беше като започна да ме обхваща последвателно за гърдите,по-точно сякаш мери "на шепи" както по-горе беше споменато ,гледа встрани,вероятно да не се подведе ,после другата и така прецени кои размери да бъдат!!! За какво тогава ме черта /с химикал!!!!/,опипва,гледа,мисли и т.н. като не можа да прецени къде и колко да сложи и по-важното е май от кои!!!Имаше избор и го попитах може ли по една да се поръчват,а не комплект и той потвърди,че може! Мисля,че човек който се занимава непрекъснато с това би трябвало да има по-набито око за тия неща и да не позволява да се правят по 2-3 операции до получаване на желания резултат. При такива по-специфични случаи,според мен, е необходимо изпълняващия операцията да се консултира с друг колега-специалист,така както е в други области,но понеже сега нещата са такива,че докторите гонят добрия изход от операцията,а за резултата да му мисли клиентката та.. Та в тоя ред на мисли се запитах къде и каква е ролята на Асоциацията..какво беше там сдружение ли на пластичните хирурзи в България?не всички опериращи фигурират в този списък,но имат разрешение да го правят..предполагам! Моят доктор не фигурира,но работи цял живот в държавна болница. Има там някакъв устав,ама ако се наложи да им "ревнеш" дали ще вземат някакви мерки и отношение в защита на пациента?!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 9th February 2007, 15:45
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не познавам устава... но не вярвам да вземат мерки.
Засега.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еднатагърдатвърдадругатамека
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:50.