IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th February 2007, 10:16
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране Едната гърда твърда,другата мека

Здравейте момичета,редовно чета форума,но влизам да напиша нещо за втори или трети път.Този път имам въпрос,който ме вълнува,търсих информация по този въпрос ,но ненамерих никъде,моля да ме извините,ако вече има такова питане.
А всъщност: сложих си имплантанти преди малко повече от три години,Евросиликон под жлезата и ефекта ме задоволява напълно, но мъжът ми от известно време забелязва,че дясната ми гърда е мека,като естествена,а другата е твърда И наистина е така,като че ли в едната има имплант ,а в другата няма ,видима разлика сякаш няма.На какво може се дължи? Как мислите?Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th February 2007, 10:17
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Капсулна контрактура е първото, което се сещам.Отивай спешно на преглед при лекаря си.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th February 2007, 10:18
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ми..,май така звучи
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th February 2007, 10:18
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Какво означава това?Извенявам се за моята некомпетентност!
Моля,ако някой има такъв проблем да сподели!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th February 2007, 12:27
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

http://www.dr-mihaylov.com/ снимка 11. Аз съм имала два пъти КК, и да ти кажа, почти съм сигурна, че е това Споко, оправя се, айде отивай на доктор и пиши кво е казал.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th February 2007, 12:28
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Капсулата е част от оздравителния процес на организма след такава намеса, може да се получи винаги, това е един от рисковете на този вид операции, за щастие се получава рядко! Ако не чувстваш болка в по-твърдата гърда, може и да е лека фаза на капсуловане, което при добър лекар ще се оправи само с масажи. Но наистина иди при лекаря, който те е оперирал, може да си в начална фаза и премахването и да е леко. Успех и пиши после какво са ти казали, защото на всеки от нас може да се случи!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th February 2007, 12:47
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Деска, махането е едно и също, независимо колко е дебела капсулата, уви. Но наскоро разбрах, че ако КК не е най-тежкия случай, може да се отвори отдолу и се "нарязва", за да отпусне. Ама това лекаря ще си го каже, щото колкото д-ри, толкова мнения, един вика МАСАЖИ, друг НЕ ГИ ПИПАЙ, абе...бъркотия. На мен пък един д-р ми каза, че при по-голям размер, по-рядко се получавала Или може би, по-не си личи. А най-добрия пример за двустранна КК е Памела Андерсън
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th February 2007, 13:11
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Хм, странно аз съм чувала обратното твърдение...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th February 2007, 13:21
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Да, аз също знам, че при по-големите е по-рисково, ама на Този каза друго, затова мисълта ми е най-добре да се слуша избраният лекар, да не стават обърквации.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th February 2007, 13:58
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Момичета,моя доктор е в Пловдив ,а аз във Варна,обадих му се ,каза да си направя мамография и да му кажа резултата от изследването ,да пия Tilkotil и да се мажа с Voltaren, утре отивам ,запазих си час
Само,че на мамограф нямало да се види,за това ще правя ехограф и може да не ходя пак в Пловдив ,а да отида във Варна,ще видя утре след ехографа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еднатагърдатвърдадругатамека
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.