IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 7th June 2011, 08:50
Ralitsa67 Ralitsa67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Ах поне някой е на моето мнение. И аз ползвам Maria Galland и съм много доволна. точно както каза Лени цена-качество е най-добрия варянт. la prerie са по добри но предпочитам да давам пари и за процедури... трябва да се комбинира хубава козметика с процедури
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th June 2011, 05:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

leni1111,ама защо си тръгнала да сравняваш биодерма с висок клас козметика като Ля прери?Даже още се питам как е възможно и дали наистина си го написала тва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 9th June 2011 на 06:01
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th June 2011, 11:44
leni1111 leni1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

аз само споделям мнение за това което мисля. и за това казах цена-качество защото е ясно на всички че La prerie са по добри но и разбира се много по скъпи.
Двете фирми са несръвними както ти казваш поради факта че са от различна ценова категория.
Иначе SK2 са най добрите но там едно кремче е към 500 лв поне.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 9th June 2011, 14:22
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Ето малко ултра скъпа козметика, за по снобите и от моя никнейм))
Червило за 78 000 лв.
От луксозната френска марка Герлен създават червилото Кис Кис миналата година. То представлява 110 грамово червило, създадено от 18-каратово злато и 199 диаманта. По думите на създателите KissKiss Gold and Diamonds lipstick е червилото на разкоша и никак не се произвежда за който и да е. Тоест бройките са ограничени, а колекцията е само за богати хора.

Лак за нокти за 90 000 лв.
Ако смесите лак за нокти и прах от платина ще получите най-скъпия лак за нокти в целия свят. От Essie Cosmetics произвеждат само няколко такива шишенца в света. И се отказват. Въпреки това обаче те остават фирмата, която произвежда най-скъпия лак за нокти в света. Нормалната цена на техния лак за нокти е около 250 долара.

Парфюм за 280 000 лв.
Рекордната цена на парфюма Imperial Majesty се дължи на уникалното му ухание и на още по уникалния му дизайн. Скоро парфюмът влезе в Книгата с рекорди на Гинес."Imperial Majesty" е част от серията "No. 1 for Women" на легендарния британския дизайнер Клайв Крисчън, в момента номер 1 в света на дизайна и луксозния интериор. Кристалният флакон на фирмата "Baccarat" е инкрустиран с диаманти и има орнаменти от 18-каратово злато. Естествено, за да се закупи ще трябва предварителна поръчка.

Хидратант за 2600 лв.
Кристална бутилка на специалния хидратиращ кожата крем - Jeweled Skin Caviar Luxe Cream на La Prairie. Според запознати кремът бил предназначен за кралското семейство, но качествата му били същите като на най-обикновен крем.

Ампула за коса за 800 лв.
Revive Intensive Volumizing Serum има история, може би затова само една миниатюрна ампула за заздравяване на косата ви струва 800 лв. Специалната ампула за коса е правена от професор Dr. Gregory Brown, един от висшите експерти по медицина в Англия. Резултатите на тази ултраскъпа ампула били магични. Но затова ви трябват поне 20 такива. Вие пресметнете

Крем против бръчки за 650 лв.
Cle de Peau Beaute La Creme е официално най-скъпият крем против бръчки в света. Clé de Peau Beauté е всъщност най-скъпата френска козметична компания за декоративна козметика, а всеки техен продукт се изследва внимателно. Този крем може да бъде единствено и само поръчан от сайта на компанията. Иначе това е първата козметична компания, която отделя част от средствата си във фондация за борба с рака.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th June 2011, 18:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Искам ампули за коса и крема за майка ми?От къде да ги поръчам?
Мисля,че Ляпрери имат крем против бръчки за 1000долара
Даже бях постнала някъде линка,но не помня къде вече
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 9th June 2011 на 18:08
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th June 2011, 18:14
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Имат крем за такава цена ,ако имах възможността,бих се възползвала от бялата им козметика.Познавам две мои приятелки,които използват La Prairie-ами нямам какво да кажа,кожата е ДРАСТИЧНО ОПЪНАТА И ЗАГЛАДЕНА след като ползват кремовете им.Качество,което оправдава цената-поне според това,което видях!!
Висша марка

http://www.millionaire.bg/article.js...articleId=1580

Последно редактирано от mishelle1607 : 9th June 2011 на 18:32
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th June 2011, 19:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Имат крем за такава цена ,ако имах възможността,бих се възползвала от бялата им козметика.Познавам две мои приятелки,които използват La Prairie-ами нямам какво да кажа,кожата е ДРАСТИЧНО ОПЪНАТА И ЗАГЛАДЕНА след като ползват кремовете им.Качество,което оправдава цената-поне според това,което видях!!
Висша марка

http://www.millionaire.bg/article.js...articleId=1580
Не се и съмнявам в резултата за тия пари
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th June 2011, 23:18
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

http://www.euro-woman.net/La%20Prairie.html
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th June 2011, 03:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Миш,много благодаря за линка.Заинтригувах се и утре мисля да проверя какво имат от Ля Прери
Намерих подробно описание на крема за околоочния,който искам да купя на майка
http://www.malinka.bg/koja/ochi/la-p...platinum-rare/
Исках да питам на мен рано ли ми е да го ползвам?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 10th June 2011 на 04:57
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th June 2011, 06:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Намерих подробно описание на крема за околоочния,който искам да купя на майка
http://www.malinka.bg/koja/ochi/la-p...platinum-rare/
Иначе ето го сайта им.На мен ми е още мнооого рано да ги ползвам,но все пак ще питам консултантката за някое гелче за под очите и крем за лицето.Мисля,че най-леката им линия е тази:
http://www.shoplaprairie.com/c-24-th...ollection.aspx
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 10th June 2011 на 06:23
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предпочинаникозметичнифирми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.