IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th April 2014, 13:48
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Не, обадих му се. Николай Георгиев. И той ми каза да не пипам. Тити сигурна ли си че няма да останат белези. Той вчера по телефона ми го намекна. Все пак си е на ареолата. Знаете ли какво може да е причината че не ми ги разгражда организма?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th April 2014, 14:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

От вътрешните конци няма да ти останат белези, той вероятно ще ги дръпне и дупчиците ще се затворят.
Моят белег е кофти, но от външните конци, и все пак за това което ми е правено бива.
А от тези вътрешните конци които ми изкочиха и сама си издърпах нямам белези.
Те щръкнаха като бодлички, така ли е при теб?
Аз незнам, но според мен това което ти наричаш вътрешен конец, може и да не е от тези, които се разграждат.
Моите бяха твърди като месина, според мен това са забравени конци, просто той е трябвало да ги свали, а не го е направил. Вероятно е била зашита по-вътрешна тъкан и затова...но не мога да дам точно обяснение, просто мисля как може да е. Ще го попиташ него, да видим какво ще каже, кога ще ходиш?

Ама и тиии....попаднала си не където трябва...
Как не проучи добре преди да тръгнеш по тоя път значиии.

Нищо де, нещата ще се оправят

Последно редактирано от titi1 : 26th April 2014 на 14:07
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th April 2014, 14:18
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Защото където не трябва? Майка ми се оперира при него преди 10 г и всичко беше ок. Не мисля че са забравени
. Да боцкат но се подават и възелчета, следователно е шито с тях вътрешно. Не знам обаче дали трябва да се разграждат или поддържат лифтинг ефекта. При предишните операций си ги усещах под кожата и бяха като кръг около зърното. Не знам..... Ще откача....

Последно редактирано от Артемис : 26th April 2014 на 14:20
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th April 2014, 14:28
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

При теб какво се е случило, Тити?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th April 2014, 14:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

При майка ти незнам в каква степен на сложност е била операцията.
Аз изразявам своето лично мнение относно Николай Георгиев, просто аз не бих се доверила на него специално.
Но това не означава, че няма прекрасни резултати.
В Бг има малко хирурзи, които са наистина специалисти. Аз дори не мога да ги преброя на едната си ръка, а като цяло доста доктори правят мамопластика.

Всеки тук ще изкаже различно мнение.
Каквото и да е то, така или иначе ти вече си при този хирург и трябва да се намери решение.

Ооо, при мен е съвсем различен случая, аз коментирах чисто и само тези вътрешни конци, за да ти кажа, че ако ти ги дръпнат, после няма да останат белези. Белега идва от външните конци.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th April 2014, 14:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Забравих само да добавя, че и при мен се подаваха възелчета, като ги извадих излязоха като ушенце все едно, излезе си едно завързано кръгче.
И белези не останаха, дупчиците се затвориха.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th April 2014, 20:25
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета, направо ме плашите като чета. И аз съм се нагласила за повдигане есента, даже се чудех дали да пиша в старите теми, а сега започвам да се разколебавам. Аз искам повдигане и намаляване на ареолите, възможно ли е да не издържат конците според Вас, на първата консултация ми казаха, че ще имам и трите шева или най малкото 2 /без най-долния/.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th April 2014, 16:50
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Привет. Отидох в клиниката, и стана така както ми казвахте. Издърпаха възелчета и ме облепиха така, че сега не знам какво се случва там. Надявам се до другата седмица да се е затворило всичко, за да може да се подложа на лазерно заличаване на белезите. Дано има ефект. Казах ми че са нужни поне 3 процедури. Иначе формата е трепач. Чувствам се подмладена с 10 години (на 15). Само че ако не се отърва от белезите, пак ще съм си с вечния проблем - всичко е супер до момента на свалянето на сутиена. Магията се изпарява.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th April 2014, 17:06
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nabella Виж мнението
Момичета, направо ме плашите като чета. И аз съм се нагласила за повдигане есента, даже се чудех дали да пиша в старите теми, а сега започвам да се разколебавам. Аз искам повдигане и намаляване на ареолите, възможно ли е да не издържат конците според Вас, на първата консултация ми казаха, че ще имам и трите шева или най малкото 2 /без най-долния/.
Не се разколебавай, просто се запаси най-малко с хилядарка за заличаване на белезите. Много добре си преценила за есента. Мен сега ме чака лято а през улицата ми е плажа. ТЕГЛО!!! И по добре е да си подсигуриш 3 4 седмици почивка. Всички са много снизходителни към периода на възстановяване, но аз ти казвам, че след 25 дни с затруднения си сменям чаршафите и сме на вие с прахосмукачката. Запаси се най вече с положителна енергия и нагласа, търпение и добър хирург. Късмет!

Последно редактирано от Артемис : 30th April 2014 на 17:11
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th April 2014, 17:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артемис Виж мнението
Не се разколебавай, просто се запаси най-малко с хилядарка за заличаване на белезите. Много добре си преценила за есента. Мен сега ме чака лято а през улицата ми е плажа. ТЕГЛО!!! И по добре е да си подсигуриш 3 4 седмици почивка. Всички са много снизходителни към периода на възстановяване, но аз ти казвам, че след 25 дни с затруднения си сменям чаршафите и сме на вие с прахосмукачката. Запаси се най вече с положителна енергия и нагласа, търпение и добър хирург. Късмет!
и на мен ми трябваше месец, за да се възстановя, въпреки че нямах болки в гърдите , а само в гърба. Почнах работа около две седмици след опер. и ми беше мъка, въпреки че моята работа е 5 часово висене на бюро. Просто не можех да седя така от болките в гърба.
Артемис, ще чакам да напишеш дали има резултат от процедурата за белезите. И само на пресни белези ли се прилага или може и на остарели.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.