IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th April 2014, 17:55
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Да, и както се изразяват ЛЕК ДИСКОМФОРТ. Не че болката би ме спряла. Но я има. Не казват че е и за стари белези. Просто ще се наложи да се направят повече процедури. Все пак ми се иска да изкаже мнение някой вече минал през това. Има видео НА КАФЕ с Таня Боева. Гледайте за повече информация.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st May 2014, 12:13
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артемис Виж мнението
Не се разколебавай, просто се запаси най-малко с хилядарка за заличаване на белезите. Много добре си преценила за есента. Мен сега ме чака лято а през улицата ми е плажа. ТЕГЛО!!! И по добре е да си подсигуриш 3 4 седмици почивка. Всички са много снизходителни към периода на възстановяване, но аз ти казвам, че след 25 дни с затруднения си сменям чаршафите и сме на вие с прахосмукачката. Запаси се най вече с положителна енергия и нагласа, търпение и добър хирург. Късмет!
Благодаря ти, Артемис. А колко време продължи твоята операция по повдигането. И как оценяваш самото възстановяване след това, сравнявайки с поставянето на имплантите. Аз съм останала с впечатлението, че болките са много по-малко, тъй като няма рязане навътре по тъканите и мускула. Един куп въпроси ме вълнуват. На моята първа консултация бях толкова объркана, че забравих да питам. Сега си правя списък, с който ще отида на втората консултация, която е с друг хирург.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st May 2014, 14:25
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Не мога да кажа с точност колко време е продължила. Събудих се много ме болеше и извиках сестрата, тя ми даде нещо и пак съм заспала. Нещо мътно ми се върти че тя ми каза повече от 2.5 часа. Аз вече ти споменах за възрановителния период, за мен голям плюс е липсата на колана който не можех да понасям при имплантите. Не искам да те стряскам. Просто сравни времето под упойка при едната и другата операцията. А и не си спомням толкова добре уголемяването. Не се плашите. Просто се подготви добре. Хубаво е да си почиваш после и да не напрягаш разрезите за по бързо и леко заздравяване, следователно по "хубави" белези. УСПЕХ. Ще споделиш ли къде си се ориентирала?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st May 2014, 20:17
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артемис Виж мнението
Не мога да кажа с точност колко време е продължила. Събудих се много ме болеше и извиках сестрата, тя ми даде нещо и пак съм заспала. Нещо мътно ми се върти че тя ми каза повече от 2.5 часа. Аз вече ти споменах за възрановителния период, за мен голям плюс е липсата на колана който не можех да понасям при имплантите. Не искам да те стряскам. Просто сравни времето под упойка при едната и другата операцията. А и не си спомням толкова добре уголемяването. Не се плашите. Просто се подготви добре. Хубаво е да си почиваш после и да не напрягаш разрезите за по бързо и леко заздравяване, следователно по "хубави" белези. УСПЕХ. Ще споделиш ли къде си се ориентирала?
Питах за времето, защото имам спомени, че в старите теми се споменаваше продължителност даже от 5-6 часа при някои от жените. Аз бях при доц. Тепавичарова, след 2 седмици ми е часа при Ильо Стоянов и след това ще реша със сигурност.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th May 2014, 23:16
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Все още ли няма ветерани в тая процедура желаещи да споделят и консултират.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th May 2014, 09:11
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Явно вече не четат/пишат. Аз преди време бях писала на лични на няколко потребителки, за да не подновявам старите теми, но никой не ми отговори.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th June 2014, 09:21
queenfi queenfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте! Преди 6 дни претърпях своята операция по повдигане на гърдите, но без импланти. Утре ми свалят превръзката и ще видя за пръв път новите си гърди. Малко ме е страх, защото знам, че гледката няма да е приятна на първата седмица, но и се притеснявам за формата и белезите. Докторът ми каза, че не трябва да пуша поне 3 седмици при вас така ли беше? Иначе от два дни, откакто ме изписа се чувствам много добре и подвижна само гърдите ми тежат доста. При мен работата е нещо като същият обем, но позициониран в по-малко кожа. Много се притеснявам дали ще се харесам. Докторът ми отказа да ми сложи и поддържащи импланти.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th June 2014, 09:38
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от queenfi Виж мнението
Здравейте! Преди 6 дни претърпях своята операция по повдигане на гърдите, но без импланти. Утре ми свалят превръзката и ще видя за пръв път новите си гърди. Малко ме е страх, защото знам, че гледката няма да е приятна на първата седмица, но и се притеснявам за формата и белезите. Докторът ми каза, че не трябва да пуша поне 3 седмици при вас така ли беше? Иначе от два дни, откакто ме изписа се чувствам много добре и подвижна само гърдите ми тежат доста. При мен работата е нещо като същият обем, но позициониран в по-малко кожа. Много се притеснявам дали ще се харесам. Докторът ми отказа да ми сложи и поддържащи импланти.
Здравей! Би ли споделила при кой лекар беше операцията. След 2 консултации, едната без препоръка за имплант, а другата с препоръка да не си правя корекция въобще, съм в доста голямо чудене.

Последно редактирано от Nabella : 12th June 2014 на 09:41
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th June 2014, 09:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nabella Виж мнението
Здравей! Би ли споделила при кой лекар беше операцията. След 2 консултации, едната без препоръка за имплант, а другата с препоръка да не си правя корекция въобще, съм в доста голямо чудене.
Набела, кажи как са минали консултациите и кой ти каза, че не си за никаква корекция - Стоянов или Тепавичарова?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th June 2014, 10:02
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Стоянов ми каза, че ако той взима решение, не би ме оперирал. Иначе при тези корекции той препоръчва и поставяне на малък имплант заради горния полюс. Примерно при мен след измерването излезе 290 куб.ако е анатомичен, висок профил ако съм запомнила правилно, или 320 при кръгъл.

Последно редактирано от Nabella : 14th June 2014 на 18:26
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.