IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28th December 2010, 16:18
Stankova Stankova не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 48
По подразбиране Повишен холестерол при нормално тегло.

Преди два месеца си правих кръвна картина и за пръв път холестерола ми беше над нормалния.При горна граница 5.00,моя беше 5.7.Чудя се дали е повлиял фактът,че преди това пих два вида антибиотик един след друг,понеже първият не ми повлия.Лекарка каза,че до 6.00 холестерол,има шанс да го нормализирам с диета,след това вече само с лекарства,а хич не ми се иска да пия хапчета.Може да съм генетично обремемена,ако е така,дали има шанс да го смъкна изобщо някак си. Моля,ако знаете нещо по въпроса,или сте имали подобен проблем,пишете как сте го свалили.Знам,че омега-3 мастната киселина благоприятства за свалянето му и,че я има много в рибата.Може би трябва да се съобразявам и да не ям свинско месо и мазни сирена никога...това не е проблем,но дано да се повлияе.Преди да разбера ,че холестерола ми е по-висок,си хапвах салами ,сирена...Сега ме е яд,но няма как да върна времето назад.Казаха ми да не водя заседнал начин на живот,че трябвало да се ходи по минимум 30 мин всеки ден.Също и много ядки,плодове,зеленчуци,най-вече ябълки.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повишенхолестеролпринормалнотегло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.