IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th July 2005, 19:27
xenrey xenrey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 2
По подразбиране Относно насипния протеин

Добре де, къде може да се намери насипен протеин? Тея кутии биогейм са много неизгодни - 250 г за 7лв и то не е 100 протеин. Стига за 2-3 дена. Искам да си накупя изгодно насипен, но нямам идея откъде.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th July 2005, 09:12
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Най-простичкият съвет е да отидеш в някоя от обикновенните фитнес зали, които се помещават в училищата. Не скъпите, луксозни и префърцунени зали, а обикновенни зали с много железа. Вероятноста в залата да предлагат и насипни протеини е много висока.

Друг е въпроса, доколко можеш да разчиташ на качество за субстанция, която ти се предлага без абсолютно никакви сертификати и гаранции. Спокойно могат да ти пробутат сухо мляко, може даже и да не усетиш разликата. Аз лично предпочитам да купувам големи опаковки от някои от българските производители- нутрим, биогейм, Дж.К.
Когато става дума за протеини, а не за някакви специални препарати, то не мисля, че разликата в качеството е толкова голяма, че да се усети разлика и в ползата. За разлика от това обаче разликата в цената е много съществена.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th July 2005, 13:01
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

МИсля, че в магазина на СНЦ(да не става реклама) на Пиротска дават насипни протеини от няколко вида. Или поне даваха. Опитай там.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th July 2005, 11:51
xenrey xenrey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси за отговорите, ще проверя. Много ми е чудно откъде обикновените фитнес зали набавят насипен протеин ама айде.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th July 2005, 12:10
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

А, не си правя майтап, но в сфинефермите със сигурност има. Дават го на прасетата и между другото имам приятели, които са го взимали и са доволни Внасят го по някаква пътека, но как точно - не знам. Евтин е, доста, а е с добро съдържание. Ако имаш връзка с животновъдна ферма - питай. Там има такива щуротии. Звучи гадно, но протеинът си е протеин. Ако нещо такова се съдържа в смисъла на въпроса ти - това е. Вероятно болшинството насипен по магазините има такъв произход. А иначе със сигурност производителите произвеждат портеина на прах, а не на буркани. Та ако имаш връзка с производители, те също могат да ти продадат. Виж фирмени магазини на Биогейм и на Нутрим като най - лесен вариант.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th July 2005, 07:28
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Насипни протеини

Всякакъв вид насипен протеин на доста изгодна цена, примерно Суроватъчен протеин 1 кг. е 18 лв., може да се свържете с мен на tonusa@gmail.com
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th December 2014, 00:04
Ivanova1607 Ivanova1607 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 2
По подразбиране

имам насипен протеин ,суроватъчен wpc 80% и 60 % във всички вкусове ..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th December 2014, 12:23
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Вече насипния протеин е отживелица, по-добре се насочи към нещо реномирано от лицензираните магазини, защото насипните се ползват за хранително-вкусовата промишленост, а не за бодибилдинг цели.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th March 2016, 13:56
mashinata mashinata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Хора, цените на качествените протеини в България вече са толкова ниски, че не си струва да се рискува с насипни протеини с съмнително качество. Пазарувайте само доказани марки хранителни добавки, за да нямате проблеми.

Последно редактирано от aleks262 : 28th March 2016 на 15:48
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Относнонасипнияпротеин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:07.