IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2009, 12:40
6idera 6idera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране Стромба,Параболан и Примоболан

Здравейте!Четох няколко статии че комбинацията между тези 3 препарата е узпешна .Обаче ако може някой които я е прилагал да ми кайе какво е постигна и дали наистина е хубава Ако може и да ми кажете схемата на цикъла кое,кога и по колко трябва да се приема Ще съм ви благодарен много
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th January 2009, 12:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Едва ли тук някой ше ти "кайе". Ако почнеш да взимаш определени дози, които съм ти написал в интернет форум, трябва да си много западнал.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th January 2009, 20:09
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Едва ли тук някой ше ти "кайе". Ако почнеш да взимаш определени дози, които съм ти написал в интернет форум, трябва да си много западнал.
Уф, че си заядлив амаааа
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2009, 11:11
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране Re: Стромба,Параболан и Примоболан

Цитирай:
Първоначално написано от 6idera
Здравейте!Четох няколко статии че комбинацията между тези 3 препарата е узпешна .Обаче ако може някой които я е прилагал да ми кайе какво е постигна и дали наистина е хубава Ако може и да ми кажете схемата на цикъла кое,кога и по колко трябва да се приема Ще съм ви благодарен много
Явно търсиш релеф в случая.Комбинацията е удачна,Стромбата и Параболана са високо андрогенни и подтикват свалянето на мазнини,а в същото време се уплътнява качената мускулатурата.Примоболнат пък е много мек стероид и няма почти странични ефекти,много ще ти хареса качената от него малка,но плътна мускулатура.Не очаквай повече от 4-5кг чисти,в зависимост от хранителният ти режим и тренировките естествено.Кога и по колко изцяло зависи от теб,какви ти са целите,стажа в залата и опита ти със стероиди.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st July 2009, 12:23
6idera 6idera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ами не съм ползвал досега химии ! Стажът ми е малак най много 2 години общо,а за хранителен режим не сам започнал за сега.миналото лято пазих една диета от която бях много доволен поизчистих малко но не стопих мускулна маса доколкото я имам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th November 2014, 18:16
Denev Denev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 4
По подразбиране

уЗпешна схема е образованието! Шегата на страна - повече за тези стероиди, тяхното комбиниране, както ефектите им и цикли с тях може да научиш на сайта SportnaApteka.com . По-конкретно за ефекта на стромбата, цена и цикли цъкни на линка. Дано ти бъде полезно. На сайта също има секция за цикли от различните видове, според какво искаш да постигнеш - релеф, маса и на какво ниво си - начинаещ, напреднал, т.н. Успех! Но не забравяй да ползваш анаболите разумно, без алкохол, без наркотици, без стрес, много тренировки и добро хранене!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th December 2014, 10:28
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Без хранителен режим няма как да постигнеш каквото и да било. По-добре се насочи към хранителни добавки поне няма да си навредиш на здравето. Един креатин, аминокиселини, омега 3 и витамини ще ти свършат чудесна работа.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th January 2015, 03:00
vrabche_ vrabche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

По принцип тази схема, която си избрал е много успешна при доста хора. Ефекта се усеща след около 2-рата седмица, но гърмиш. Лично аз съм правил подобен цикъл със следните неща: Stromba - Stanozolol , Примо + Parabolan ампулна форма, но добавям и Testosterone propionate маслен разтвор. Много съм доволен тази комбинация. Другия път добави и един тестостерон пропионат за да видиш разликата. За протектор използвах Карзил, но става и с други.
__________________
Понеделник гърди, вторник рамо,...курви и културизъм самооо,....четвъртък ръцете,петък краката,който не тренира да му яде главатаа...

Последно редактирано от vrabche_ : 10th January 2015 на 23:44
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th September 2015, 09:28
evilpro evilpro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vrabche_ Виж мнението
По принцип тази схема, която си избрал е много успешна при доста хора. Ефекта се усеща след около 2-рата седмица, но гърмиш. Лично аз съм правил подобен цикъл със следните неща: Stromba - Stanozolol , Примо + Parabolan ампулна форма, но добавям и Testosterone propionate маслен разтвор. Много съм доволен тази комбинация. Другия път добави и един тестостерон пропионат за да видиш разликата. За протектор използвах Карзил, но става и с други.
Да разрових се по сайтовете и на много места гледам че препоръчвамт доста тази комбинация има един форум за стероиди който има много компетентни момчета,които найстина си разбират от работата и са професионални консултанти.Препоръчвам ви го!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтромбаПараболанПримоболан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.