IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 4th September 2008, 09:07
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Артекол-а също не е толкова траен
Отговори с цитат
  #132  
Стар 8th September 2008, 16:35
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Артекол-а също не е толкова траен
Поне не е нужно да си инжектираш безумно голямо количество материал, за да останат евентуално 10-20%. Знаеш си, че 20% остават със сигурност, тъй като толкова са синтетичните частици. Но ми е ясно, че за да има видим ефект, ще трябват поне няколко инжектирания на по ампула, две...Абе...
Отговори с цитат
  #133  
Стар 11th September 2008, 03:17
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

здравейте,да споделя...моя близка си напраи липофилинг.няма да цитирам при кой доктор,за да не объркам името и да стане гааф...Та,на нея и излезна 3000лв педи няколко месеца.Казал и е ,че ако се налага повторение или потретване ще плаща само упойките по 150лв.
Ефета и е много слаб /като обем/, обаче пък изключитено естетично се е получило.устните са естествени ,с много приятен контур и профил...Всъщност при нея някак горната устна беше стисната навътре/ако можете да си го представите/ ,а сега е много сладко обърната нагоре...

Вярно,че лично тя не се показа пред познати повече от две седмици.По нейните думи не била за пред хора...

Аз прохождам в естетичните промени.Първата ми стъпка е филъра KISS в устните.Много се харесах.Излезна ми 500лв,но имам половината опаковка за още веднъж.Още от сега се натъжавам,че няма да е трайно,защото нямам неограничени възможнсти.В събота ще ходя да видим дали да не направим малки корекцийки/филъра ми е на една седмица/ и може би ще питам за "Рестилайн" ли беше,поправте ме ако греша. който до колкото разбрах от нетрайните е най-доброто
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:51.