IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2009, 22:52
Astarta Astarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране Как по - бързо се резорбира хиалуронова киселина?

Здравейте, сега се регистрирах и при вас и моля за помощ, ако може... Тази тема я пускам и в този форум, като се надявам някой да може да ми помогне. Направих доста голяма грешка. Днес си сложих хиалуронова киселина в устните. Марката е Stilage М, 1 кубик (и съвсем малко повече за изравняване), ако това е важно. Изобщо не ми харесва,а доктора каза, че трайността на този филър е над 1 година ;(. Не знам какво мога да направя, чувствам се доста безпомощна... Знаете ли нещо, което да спомага за резорбирането и в организма? Доктора каза, че по - силните масажи, слънце и солариум не се препоръчват, за да се запази по дълго. Моля ви помагайте, не мога да спра да плача цял ден ....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th July 2009, 08:31
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

щом си я сложила 'днес' това, което виждаш е оттока, не крайният резултат. след седмица подуването ще спадне, крайният ефект ще видиш след около 2 седмици. 1мл е сравнително малко количество, така че устните ти няма да изглеждат както в момента, ако ти е първи път може и нищо да не ти остане, много зависи от продукта. според мен в определен момент след около седмица ще се харесваш много
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th July 2009, 08:36
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

какво е имало да се изравнява?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th July 2009, 09:00
Astarta Astarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за отговора и успокоението. Знам, че има оток, знам, че вероятно ще спадне, но наистина изобщо не се възприемам. Питаш какво имах предвид под изравняване, ами, на няколко места на горната устна имаше леки хлатвания и лекаря ги дооформи с още малко ХК, затова писах, че е съвсем малко повече от 1 кубик. Доколкото разбрах е горната ми е сложено около 0.6, а в долната - 0.4, не знам защо в горната е повече, аз лично не съм искала тя да ми е по - голяма и именно тя ми е проблема. Долната е ок и не искам да я пипам повече, пък ако реша да я дозапълня, ще заприличам съвсем на жаба в лицето. Най се плаша от това, че филтъра се водел много издръжлив и можел да стои повече от година. Няма да го понеса да се виждам така толкова време. Относно отока, мисля, че може и да не спада повече, първо, защото не мърда изобщо, второ, защото си чувствам съвсем нормално устните, в смисъл меки са много и са си съвсем отпуснати, не усещам вече никакво напрежение в тях за съжаление...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th July 2009, 09:04
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

не се притеснявай, ще спаднат... пусни снимчици да ги видим pls
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th July 2009, 10:27
Astarta Astarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря, че така ме успокояваш , ще пусна, само трябва да си намеря usb-то, защото не мога да ги кача на компютъра. Сигурно ако ги гледах на друг човек щях да ги харесам, ама като знам, че са на мен и са за дълго.... май вече не искам да си слагам и силикон в гърдите, въпреки че там имам по - голяма нужда, отколкото имах за устните, всъщност нямах никаква.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th July 2009, 11:20
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Astarta, Stunning е абсолютно права, че това което виждаш в момента е по-скоро отока след инжектирането, а истинския резултат ще се появи по-късно.
Изчакай спокойно и тогава реши.
Ако толково много не се възприемеш и тогава помоли доктора си да ти инжектира хиалуронидаза, това е продукт, който разгражда хиалуроновата киселина.
А относно трайността на Stylage М не се притеснявай, не е по-голяма от 4-6 месеца.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th January 2010, 18:54
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране Re: Как по - бързо се резорбира хиалуронова киселина?

Цитирай:
Първоначално написано от Astarta
Здравейте, сега се регистрирах и при вас и моля за помощ, ако може... Тази тема я пускам и в този форум, като се надявам някой да може да ми помогне. Направих доста голяма грешка. Днес си сложих хиалуронова киселина в устните. Марката е Stilage М, 1 кубик (и съвсем малко повече за изравняване), ако това е важно. Изобщо не ми харесва,а доктора каза, че трайността на този филър е над 1 година ;(. Не знам какво мога да направя, чувствам се доста безпомощна... Знаете ли нещо, което да спомага за резорбирането и в организма? Доктора каза, че по - силните масажи, слънце и солариум не се препоръчват, за да се запази по дълго. Моля ви помагайте, не мога да спра да плача цял ден ....
А ти представяш ли си,ако беше сложила силикон(който на практика е завинаги)?
А колко ти струва това удоволствие?
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th January 2010, 19:29
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране Re: Как по - бързо се резорбира хиалуронова киселина?

[quote="bumbarashka"]
Цитирай:
Първоначално написано от Astarta
А ти представяш ли си,ако беше сложила силикон(който на практика е завинаги)?
А колко ти струва това удоволствие?
Странно успокоение Защо трябва да си представя такива неща
Все пак не сме в 1980 год .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th January 2010, 19:32
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Не се справих с цитата - Astarta - извини ме .
За устичката ти - предполагам , че тъкмо ще свикнеш и ще се харесаш и тя ще спадне
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какпобързосерезорбирахиалуроновакиселина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.