IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th November 2006, 17:37
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

във бургас има един човек,които маха бенки.Моята приятелка си махна точно в страни на устата,голяма ,без никакъв пробле,само с мезила.Много известни хора от българската политика,естрада,фолк и т.н ходят при него.А цялата работа е за 5-10лв за няколко бенки
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th November 2006, 21:01
Desislava Koleva Desislava Koleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: UK
Мнения: 6
По подразбиране премахване на бемки

Дайте някакви координати ,ако можете!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th November 2006, 22:59
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Внимавайте с тези билкари! На мен лично онкодерматолог ми е казвал, че са опасни. Те използват някаква смес, с която изгарят бенките, но както ми обясниха, ако бенката е дълбока- дермална е възможно да изгори и да падне, както и част от епидермиса, но да останат клетки в дермата, които впоследствие може да дегенерират злокачествено, дори и след години. Има смъртни случаи след такова "лечение"! Кожният рак е много опасен и се развива бързо.
Имам познати, които са си махали бенки по този начин, но аз лично не бих рискувала. Оптималният вариант за мен е преглед и консултация с онкодерматолог с мнение за оперативно отстраняване. Всъщност не всички бенки са рискови, ако не се махат то трябва да се ходи редовно на профилактични прегледи, както и да се следи самата бенка за евентуални промени.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th November 2006, 10:34
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Това за дълбочината на бенките е вярно, защото след моята операция по премахването на бенката, ме гледа дерматоложка и каза, че е направен голям разрез защото бенката е била дълбока. От което се получи и долям белег де.
П.П. Аз лично не бих се доверила на знахар (билкар)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th November 2006, 15:38
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st January 2007, 20:36
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране .

Искам да ви питам знаете ли дали има рискове при премахването на бенки с лазер? Аз имам една малка на лицето, малко е надигната... Не се забелязва много, но мен ме дразни и искам да я махна! Но да не остане после някакъв белег или нещо такова...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th January 2007, 09:16
mim4eto mim4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Преди 3 години си махнах 2 бенки по лицето ,при същия човек в Бургас и съм много доволна .А затова ако е дълбока просто отиваш мажечповторно и тя си изгаря от самосебеси хваща коричка и си пада .Този човек наистина много си разбира от бемки ,и много хора го търсят.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th January 2007, 11:28
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Аз си махнах 2 бенки които бяха доста големи Много съм доволна от лекаря. Операцията представляваше упойка изрязване и обгаряне с някакъв лазер. Абсолютно безболезнено и ефективно! Белези почти нямам! Мога да препоръчм този дерматолог на който пожелае! Взима доста скъпо но няма да съжалявате! ще ви се обърне нужното внимание
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th January 2007, 11:45
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

И кой е този лекар?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th January 2007, 23:01
naduha naduha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: varna
Мнения: 18
По подразбиране

ами дайте някакви координати на този човек от бургас дето с мазила лекува,аз имам 2 бемки на лицето до носа
но не са цветни
все едно кожата ми е на дигната като топчета
и имам чувството че едната расте
а в/у тази ,която не ме притеснява имам луничка.искам да ги махна и двете.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.