IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 21st December 2010, 23:59
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Има ли нови снимки на оперираните преди (доста) време?
Успех на тези на които им предстои!
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 22nd December 2010, 00:08
KrIsKaA KrIsKaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Моят нос също беше доста широк първите месеци, но вече е по- фин и тънък , но върха има още да спада(на почти 6 месеца е сега). Още е твърд и вдървен, но дишам много добре Много си го харесвам Качвам 2 снимки на 4 месеца (нямам по-нови) и освен това съм много НЕфотогенична.. и една на 14 дни, за да ви успокоя, там ми е доста подут (квадратен) и съм още синя.. http://krisinos.snimka.bg/other/nos.522098.21826899 - 159874 лека от мен и късмет {}{}
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 22nd December 2010, 08:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrIsKaA
http://krisinos.snimka.bg/other/nos.522098.21826899 - 159874
Сладурана :P
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 22nd December 2010, 11:29
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от KrIsKaA
http://krisinos.snimka.bg/other/nos.522098.21826899 - 159874
Сладурана :P
И на мене много ми харесваш. Само дето ми се струва на една от снимките, че носът ти изглежда широк в анфас. Може ли да качиш снимка от преди?
От моята операция изминаха почти два месеца. Казвате, че има да спада, но на мене ми се струва, че беше по- малък, когато ми махнаха лонгетата.
Струва ми се, че изобщо не е пипан, освен че в профил изглежда по - красив, отколкото беше. Исках го доста по- къс
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 22nd December 2010, 16:40
Stenli Stenli не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! От доста време следя темата Ринопластика. Хората тук ми помогнаха да се спра на доц. Джамбазов. Въпрос на време беше само да си събера паричките за операцията и сега вече имам записан час за консултация (след 2 месеца чакане поради натоварения му график). Разгледала съм доста снимки, но ми е направило впечатление, че са на носове предимно с гърбици, а аз нямам такава. Поради тази причина бих искала да помоля хора, които също са нямали гърбица и са се оперирали при доцента да изкажат мнението си. Консултацията ми е на 08.01.2011г. и въпросите и опасенията ми се увеличават с всеки изминал ден. Затова всички отзиви ще ми бъдат от изключително голяма полза. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 25th December 2010, 23:28
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Честита Коледа!
Да се похваля и аз, че в четвъртък ми махнаха плаките и вече дишам нормално. Всичко мина за секунди наистина и само дето толкова се притеснявах за плаката в лявата ноздра, която се беше изместила доста навътре. Доктор Димитров извади и двете еднакво бързо.
А нослето ми е станало такова каквото го исках, въпреки, че е подуто се вижда как ще изглежда. Дишането ми с лявата ноздра вече е доста по-добре, въпреки, че не ми е напълно отпушен носа. Усещам го изтрънал, но и това е нормално.
Доц. Джамбазов за пореден път доказва, че е изключително добър в работата си и освен това умее да предразполага пациентите си с положителното си излъчване и отношение. Специални благодарности на него, на д-р Ходжев и д-р Димитров - дано да има повече хора като тях ... При първа възможност ще кача снимки преди и след операцията /поради технически причини сега не мога /.
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 26th December 2010, 10:16
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Честита Коледа! Пожелавам на всички здраве, късмет, успехи и много, много любов!
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 29th December 2010, 13:51
Аватара на kamkata
kamkata kamkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: София
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте !

В някаква тема четох мение,че не трябвало да се спи по гръб от началото след операцията . Вярно ли е ?
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 29th December 2010, 14:35
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравей, kamkata, на мен не са ми казвали да не спя по гръб, дори напротив, не трябва да се спи на една страна, защото така може да си удариш носа без да искаш... Така че най-добре е да се спи точно по гръб.
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 29th December 2010, 14:38
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrIsKaA
Моят нос също беше доста широк първите месеци, но вече е по- фин и тънък , но върха има още да спада(на почти 6 месеца е сега). Още е твърд и вдървен, но дишам много добре Много си го харесвам Качвам 2 снимки на 4 месеца (нямам по-нови) и освен това съм много НЕфотогенична.. и една на 14 дни, за да ви успокоя, там ми е доста подут (квадратен) и съм още синя.. http://krisinos.snimka.bg/other/nos.522098.21826899 - 159874 лека от мен и късмет {}{}
Криска, много добре се е получило нослето и ти отива. Моята операция беше преди 20 дни и върха е доста подут все още, но като гледам май ще почакам доста преди да спадне напълно Важното е, че сега дишам много по-добре от преди.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.