IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 15th January 2011, 20:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Емил Георгиев
Отговори с цитат
  #82  
Стар 17th January 2011, 19:21
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

честито на danylony,bumbarashka u sunnyB
Отговори с цитат
  #83  
Стар 17th January 2011, 20:27
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
честито на danylony,bumbarashka u sunnyB
Благодаря
Отговори с цитат
  #84  
Стар 19th March 2011, 09:02
g-a-b-i-t-y g-a-b-i-t-y не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

хора имам огромен проблем, носът ми е ужасен! на 18 от русе съм но бих желала ринопластика във Варна. бихте ли ме препоръчали някой хирург и бихте ли ме осведомили какви са горе долу цените защото чух че са около 1000лв, вярно ли е?
ако ми кажете как да си кача снимка ще видите за какво става въпрос
Отговори с цитат
  #85  
Стар 22nd March 2011, 15:59
Аватара на hrisii_pisii
hrisii_pisii hrisii_pisii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

http://www.facebook.com/album.php?id...233400&theater
Отговори с цитат
  #86  
Стар 23rd March 2011, 21:46
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex7 Виж мнението
сега ще ви обясня по какво се познава добрата ринопластика .значи освен успешното премахване на проблема(ако има такъв) поради който се сте подложили на операцията,носът трявба да изглежда естествено и да не се познава ,че е имало такава. в българия почти всички хирурзи ги правят като по калъп къси и вирнати на горе с неестествена извивка на върха,поради тази причина аз лично мога да позная от 10 метра като видя такъв свински нос.гледам снимките и не вярвам на очите си, вие на това казвате хубави носове.аз съм мъж и ще ви разкжа моя случай с две ринопластики.на първата се подложих след сбиване,иначе носът ми си ми харесваше.за първата поради прибързаност се натресох при "доктор" сердев и от прав мъжки нос какъвто имах получих чип,къс с дебел връх.след това дълго търсих при кой хирург да си направя повторна операция, като изискването ми беше да прилича на предишният ми нос ,като си мислих ,че няма как да стане понеже сердев доста го беше скъсил.втората операция си я направих при доцент венцислав цветков шеф на унг във вма и мога да кажа,че отново имам прав мъжки нос,удължен което не вярвах ,че може да стане и най-важното стои естествено.аз лично бих ви препоръчал тизи хирург ,не се саморекламира никъде и няма частна практика ,оперира във вма.добър е в по оправянето на поразиите на другите и до колкото знам има повече операции на носове от всички пласатични хирурзи взети заедно.пазете се от тези който се рекламират усилено.
здравей!би ли дал някакви координати на доктора?!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 3rd April 2011, 13:45
Аватара на Spark_in_your_eyes
Spark_in_your_eyes Spark_in_your_eyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте. Имам въпрос и се надявам някой да успее ми отговори. След около месец и половина ми предстои ринопластика при доц. д-р Р. Романски от Александровска болница. На консултацията той ми обясни, че при операцията ще му асистира доц. д-р П. Тепавичарова, за която има доста добри отзиви из интернет пространството, но за него не успях да открия никакви отзиви. Открих само това, че е завършил специализацията си по пластична хирургия 2008 г. и е носител на няколко награди в областта на медицината като млад специалист (не се сещам за какво точно бяха). Та ще се радвам ако някой има повече информация да ми пише. Благодаря ви предварително, а в крайна сметка - каквото сабя покаже.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 3rd April 2011, 19:04
Аватара на Rubia90
Rubia90 Rubia90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 9
По подразбиране и аз така

Цитирай:
Първоначално написано от g-a-b-i-t-y Виж мнението
хора имам огромен проблем, носът ми е ужасен! на 18 от русе съм но бих желала ринопластика във Варна. бихте ли ме препоръчали някой хирург и бихте ли ме осведомили какви са горе долу цените защото чух че са около 1000лв, вярно ли е?
ако ми кажете как да си кача снимка ще видите за какво става въпрос
Здравей, моят нос също е ужасен. И аз искам да се оперирам във Варна при др. Янков, медицински център Дивна, ето линк http://www.divna.eu/about.html . Пуснах специална тема за да попитам как е минала операцията на оперираните при него, но няма отговор... май не са много. Иска ми се да видя твоя нос. Мoжеш да качиш снимка тука. www.prikachi.com качваш я и после ти изписва линка, на който е снимката и го постваш тука.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 3rd April 2011, 19:45
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Smile re

темата е за снимки на оперираните
Отговори с цитат
  #90  
Стар 16th April 2011, 12:53
Аватара на bhndbrwneyes
bhndbrwneyes bhndbrwneyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на Всички
Ето снимки и от моята операция. Не знам защо, но мисля че направих голяма грешка с тази Ринопластика. Носа си го харесвах и преди единственото което ме дразнеше беше тази лека гърбица и паднало връхче, която се забелязваше само в десния профил. След операцията се филмирах, че върхът ми е ужасно повдигнат и стеснен, приличащ на камба без никаква форма...много се надявам това да са отоци и след време носа да придобие по-нормална форма...не знам дано само си внушавам, че преди съм изглеждала по-добре
Дата на операцията : 2.04. 2011
Хирург: Михаил Скерлев
Снимки : http://s4.photobucket.com/albums/y133/eJIuTo/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:07.