IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th January 2015, 10:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Линче, нея явно я е хванал синдрома на застаряващата дама. В този периоз, около 40-те жените пощуряват ве идно момент и са способни на невероятни простотии от страх от страростта. В моя град имаше дме такива приятелки на тези години. Абе бяха си нормални жени със хубави семейства, и като чукнаха 40-те буквално полудяха. Зарязаха мъжете, сложиха ултракъсите поли и огромни деколетата и то небе алкохол кръчми и безразборен секс та чудо. Тогава казвах на моите приятелки - Хора, моля ви като стигна тази възраст и откача така ще ме биете ли, ще ме връзвате ли, но само не ми позволявайте да се държа така. Едната от тях има момиче, което сега е студентка, това момиче силно се е комплексирало от майка си и е заело позицията на едва ли не стара мома - не допуска мъжко присъствие около себеси. Не прави прически и гримове и даже е сложила очила, които са без диоптер, само имитират такива, само и само да не я заглеждат. Пълна трагедия, от която много хора страдат. Тук наистина си трябва психолог.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th January 2015, 00:15
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Линчето е отбелязала, че приятелката и не е била такава преди. Може да преживява някаква криза жената. Кой знае какъв живот има или е имала, за да и се струва толкова привлекателен живота на разни плеймейтки и фолк певици. Тя трябва да осъзнае, че този "лъскав" живот, който вижда по ТВ-то в повечето случаи е чиста лъжа и винаги си има цена. Готова ли е да я плати?
Не я съдя тази жена. Има психически лабилни хора, на които им писва в един момент да се борят с живота и се пускат по течението. Много от тях не са нито грозни, нито глупави, просто всичко в живота им се случва по трудният начин и те в един момент се предават, особено гледайки, как разни кухи лейки живот си живеят. Едно е сигурно - силиконовият бюст ще промени самочувствието и, но не и живота и. Макар да съм забелязала, че когато една жена се чувства красива, цялото и излъчване се променя....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th January 2015, 08:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

В такива случаи горещо препоръчвам да се прочете тази книга - http://www.helikon.bg/books/118/-%D0...B0_185771.html
тук се описва как се става в повечето случаи фолк певица и плеймейтка.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th March 2015, 21:11
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Momi4eta ot bilgariya idvat da se operiras pri nas v türkiye ako İmate viprosi moje i na vas da pomognem
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th August 2015, 10:15
Аватара на viva_mk
viva_mk viva_mk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Хубава е темичката и ми се поиска да изтупам праха от нея. Много ще се радвам повече от вас да споделят какво се промени след имплантите. Далеч съм от мисълта, че едва ли, ако си била нещастна преди тях, след поставянето автоматично ставаш щастлива и без грам проблеми.
Но аз, като човек живеещ повече от 15 години с този ужасен комплекс за безгърдие смятам, че след като реша този проблем, ще съм по-завършена, по-уверена, по-вдъхновена.... Знам ли...

Споделете какво беше главното, което ви подтикна към операция? И донесе ли ви мечтаната хармония и щастие?
ПС: С това, съм най-съгласна! -->
Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Ако ще го правиш, направи го само и единствено заради себе си. Ако не си сигурна още дали е само заради себе си, дай си време по-добре.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th August 2015, 18:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Важно е да се чуе и мъжката гледна точка, защото ако ни няма мъжете, вие няма да имате комплекси и да се чувствате зле, от някои части които не си харесвате.
Когато някоя женя има комплекс примерно за гърдите има два начина за решение на проблема. Единият е да си промени възгледите и психологията и за пример ще дам жени които са наистина доста зле от към форми (цялостно), а и не само форми в някои случаи, които жени се чувстват много добре в кожата си и нямат комплекси. Това е защото те имат друга психология и не се влияят от такива неща.
Примерно тази жена смятате ли, че и липсва самочувствие, дори напротив, но все пак е спечелила и конкурс за Мис дебела -

http://www.stars.bg/images/stories/9...s-debelana.jpg

Това може да го постигнете и вие, било със помощта на психолог или не !
Вторият начин е да промените физически това което ви прави нещастни и комплексира, в случая за гърдите това е чрез оперативна намеса. Въпроса е обаче дали си струва ? За проблемни гърди от към форма, имащи увисване или казано по друг начин "изглеждащи като два чорапа", големи асиметрии и т.н., за такива случаи операцията е напълно оправдана.

Интересно са обаче другите случаи, жени които имат не лоши гърди, някои дори много хубави, но по малки или близки до среден размер. При тях мотивацията е по различна и не във всички случаи е оправдана. Понякога обаче ако не може една жена да си промени психологията и самочувствието и остава ниско, тогава с една корекция в рамките на естетичното, тя може да си оправи самочувствието, а когато човек има самочувствие и увереност, той постига много повече успехи и щастие в живота.

Но не случайно пиша в тема, за да кажа важни неща, които други мъже няма са сетят да ги кажат.
Малките гърди, ако са на едно хубаво секси тяло не са никакъв проблем за привлекателността !
Всички мъже знаят, че дупетата са най-важни и малките гърди, са проблем повече за избора на облекло на жените, макар, че има сутиени с подплънки, но все пак.

Думите ми сигурно няма да променят възгледите ни, но всичко е във психологията на човек и възприятията му. Комплекс от малки гърди не трябва да го има, комплекс от лоша форма може би вече е оправдан и корекцията също.

Ето малки гърди, но пак си е много секси тялото и с тях.

https://images.luscious.net/253/lusc..._640827315.jpg

http://img3.sportal.bg/uploads/tinym.../irina-int.jpg

Виждал съм и такива с никакви гърди дори, но пак адски секси, защото имат хубаво тяло като цяло, дупе, крака, корем. Но при някои които са по едри като структура, по не им върви да са без никакви гърди, докато ако е миньонче пак може да си е адски секси.

Ехее бая съм изписал, еми не мога да се изразявам кратко, съжалявам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконовитегърдимогатлиданинаправятпощастливидарешаватпроблеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.