IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 4th April 2013, 19:22
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

За парите е мн индивидуално, зависи от проблема, който се е получил, за това предпочитам да не коментирам, за да не заблуждавам никого.
Но мога да кажа, че този път съм мн по-доволна от отношението.
Сега да чакаме да видим резултата.
Мн се надявам да мине всико добре, че да ви кажа доста се държах да не се поддам на слабост, но щом стигнах до вкъщи и се сринах.........
ако не се чувставате добре и особено ако усещате дискомфорт - аз се подувах и ме болеше, ходете да проверявате нещата.
Дори и да е свършена качествено работата никой не е застрахован от възспаления, та по-добре си минете на консултации.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 4th April 2013, 22:20
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
За парите е мн индивидуално, зависи от проблема, който се е получил, за това предпочитам да не коментирам, за да не заблуждавам никого.
Но мога да кажа, че този път съм мн по-доволна от отношението.
Сега да чакаме да видим резултата.
Мн се надявам да мине всико добре, че да ви кажа доста се държах да не се поддам на слабост, но щом стигнах до вкъщи и се сринах.........
ако не се чувставате добре и особено ако усещате дискомфорт - аз се подувах и ме болеше, ходете да проверявате нещата.
Дори и да е свършена качествено работата никой не е застрахован от възспаления, та по-добре си минете на консултации.
Аз също доста странно отношение получих от Джамбазов и Димитров, но и аз имам известна вина вероятно. За сметка на това съм много доволна от отношението на сестрата на Джамбазов, на мъжката сестра в Каспела и на една много мила сестра с черна коса, която много се грижи за мен през цялата нощ след операцията, тъй като бях отишла без придружител, поради факта, че се оперирах на по-ранна дата и нямах готовност. Та при мен нещата бяха доста комични на моменти, може би ще се престраша да разкажа.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 5th April 2013, 20:47
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Аз също доста странно отношение получих от Джамбазов и Димитров, но и аз имам известна вина вероятно. За сметка на това съм много доволна от отношението на сестрата на Джамбазов, на мъжката сестра в Каспела и на една много мила сестра с черна коса, която много се грижи за мен през цялата нощ след операцията, тъй като бях отишла без придружител, поради факта, че се оперирах на по-ранна дата и нямах готовност. Та при мен нещата бяха доста комични на моменти, може би ще се престраша да разкажа.
Аз пък бях решила да тръгна без придружител,сега се стресирах!
Отговори с цитат
  #184  
Стар 5th April 2013, 21:32
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Аз пък бях решила да тръгна без придружител,сега се стресирах!
Недей да се стресираш, аз даже накрая прецених, че по-добре е станало, че не съм ангажирала и още някой с мен, макар че майка ми много искаше да дойде. Така се оказа, че по-ранна дата ми дадоха - просто на 60-левовата 5-минутна консултация претърпях такъв тотален психически срив, че успях единствено през 2 реда сълзи и 2 реда сополи да кажа, че искам по-хубав нос, ама какъв точно, не знам, и ми дадоха по-ранна дата на някакво отказало се момиче. Отидох сутринта на касата, да внеса парите и да ми дадат бележката за изследванията. Оказа се, че по-малко пари от уговореното ми поискаха на рецепцията - колкото си беше ценоразписът в Каспела... Естествено, да няма да споря. Минах си там изследванията. Дойде време за операцията. Легнах на операционната маса, малко преди да ме упоят, Димитров се надвеси доста интимно над мен (викам си, какво ли ще ми каже) и ми промълви тихо: Кукумицинке, нали после ще доплатиш? Успокоих се много. Много ме беше страх от упойката - никога дотогава не ми бяха слагали пълна упойка и си казах на акъла, че щом им дължа пари, няма да ме оставят да пукна После се събудих много лесно от операцията, не ми се гадеше, просто бях много жадна. Почти цялата нощ спах, усещах само, че тази чернокосата сестра периодично ми сменяше леда и ме караше да си го придържам и пак се унасях. Предишните дни почти не бях спала от нерви и притеснение, обаче в Каспелата определено си наваксах - и следващия ден направо си го проспах. Пусках си уж телевизор нещо да гледам и на 5-тата минута вече се унасях - така че не ми е трябвал придружител, който само да ме гледа как само спя. Обаче препоръчвам за изписването от болницата някой близък да те вземе с кола - аз имам роднини в Пловдив, на които съм им много благодарна, че ме прибраха с кола и ме приютиха за десетината дни до операцията и сменянето на лонгетата.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 5th April 2013, 21:53
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Легнах на операционната маса, малко преди да ме упоят, Димитров се надвеси доста интимно над мен (викам си, какво ли ще ми каже) и ми промълви тихо: Кукумицинке, нали после ще доплатиш? Успокоих се много. Много ме беше страх от упойката - никога дотогава не ми бяха слагали пълна упойка и си казах на акъла, че щом им дължа пари, няма да ме оставят да пукна
ахахахахах явно това е единствения начин за оцеляване-да знаят, че им дължиш пари
Отговори с цитат
  #186  
Стар 5th April 2013, 22:39
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

, Димитров се надвеси доста интимно над мен (викам си, какво ли ще ми каже) и ми промълви тихо: Кукумицинке, нали после ще доплатиш? Успокоих се много. Много ме беше страх от упойката - никога дотогава не ми бяха слагали пълна упойка и си казах на акъла, че щом им дължа пари, няма да ме оставят да пукна

кукумица, така ме разсмя...пожелавам ти да се е получило страхотно носле, ти го заслужавашм.( И определено имаш писателски талант.) А за придружителя - наистина не е жизнено важно, единствено за транспорта е по-добре да има кой да те вземе, особено ако не си от Пловдив. Иначе във влака или рейса хората те гледат като извънземно
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #187  
Стар 6th April 2013, 15:12
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Благодаря ти, foggy

Да не ме разберете погрешно, всъщност смятам, че Димитров е един страшно добър УНГ-специалист. Понеже и за други проблеми ходих при него, общо съм се срещала с него около десетина пъти - в някои от случаите се държеше като страшен пич, в други дни явно е бил по-натоварен с работа и изнервен, но винаги беше компетентен. Ако имам УНГ-проблем пак при него бих отишла. Просто това с парите на операционната маса леко ме шокира и разсмя, понеже дори не ставаше дума за голяма сума, а за около 10% от цената на операцията. Представям си, ако беше 50% - сигурно щяха да разположат въоръжена охрана пред врата на болничната стая, за да не би случайно да изприпкам чевръсто, без да си доплатя - ей така, както съм си с тампоните в носа и с носните кърпички в ръката, с които постоянно си бършех капещата кръв в началото.
За Джамбазов не знам какво да кажа - много бегли впечатления имам от него, тъй го видях за 5 минути на консултацията, после по време на операцията съм била в безсъзнание, а след операцията и да е минавал да ме види, е възможно да съм му проспала височайшата визита. Но на втория ден, когато настаниха в моята стая някаква фолк-певица, го видях за малко по-дълго, докато обръщаше внимание на нея.

Всъщност това, което поисках - по-хубав нос, Джамбазов ми го изпълни на 100% - в момента носът ми наистина е по-хубав от първоначалното положение, въпреки леките кусури, за които съм споделяла вече
Отговори с цитат
  #188  
Стар 7th April 2013, 17:00
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
ахахахахах явно това е единствения начин за оцеляване-да знаят, че им дължиш пари
Ама как е дошъл да я светне точно преди упойката
Отговори с цитат
  #189  
Стар 7th April 2013, 18:32
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране Предрожител

А за предрожител по-добре да имате, мн зависи кой ще е на смяна........ сестрата, която заварих сега директно си каза, че й трябва някой поне за 2 часа след операцията, а и е добре поне непосредствено след нея да има някой непрекъснато на разположение.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 8th April 2013, 09:02
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Nenna, колко време мина между операциите ти?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:31.