IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 2nd May 2007, 15:51
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Браво на Пепес и аз мисля по същия начин,и аз съм от малко градче и в момента живея в софия,но всичко зависи от манталитета на човек.Познавам "СОФИЯНЦИ"които са толкова прости,че чак да и се чудиш на ъкъла.А иначе се имат за така нареченото вип общество,а всички останали за тях сме селяни които са дошли да и задръстват Софията,и кво сме правили тук а не си вървим там където ни е мястото-т.с на село.Такива хора нямат грам възпитание какво да говорим за култура.прости та викат УРА,но познавам и софиянци,на които мога само да се възхищавам-културни и човечни,които не гледат на теб отвисоко само защото си от провинцията а те ценят като човек и приятел.Та всичко зависи от човека и първите7 год.които са му дали родителите.
Отговори с цитат
  #802  
Стар 2nd May 2007, 15:53
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
Та всичко зависи от човека и първите7 год.които са му дали родителите.
Абсолютно
Отговори с цитат
  #803  
Стар 2nd May 2007, 16:00
AJ_vErsUs AJ_vErsUs не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia, Bulgaria / Trieste, Italia
Мнения: 243
Изпратете съобщение чрез ICQ до AJ_vErsUs
По подразбиране

и по този повод....
за всички истински кореняци софиянци ----> ПО-Здрав!http://vbox7.com/play:d386e3f1

(с най-добри чувства ест.!)
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams..!!

Обичам те, М*иКо!!

AJ_vErsUs*'*:
http://jadore.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #804  
Стар 2nd May 2007, 16:05
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Те тава е парчето!
Отговори с цитат
  #805  
Стар 2nd May 2007, 16:34
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

за всички Варненци, без значение дали са кореняци или не, поздрав - Тутурутка - Варна
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #806  
Стар 3rd May 2007, 12:10
profile profile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 99
По подразбиране

Нова Телевизия е масонска телевизия, която изведнъж сякаш “израстна”. Истината е всъщност, че и се наляха пари от висшите кръгове на елита по програмата за пси-облъчването в България. Явлението чалга, “Биг Брадър” както и производните му “Стар Академи”, “Сървайвър” и т.н. простотии се пуснаха съвсем съзнателно и целенасочено в без това изстрадалата ни и изпростяла родина. Тези явления създадоха подобаващо голям егрегор. Всички са вътре. Дори и тези като мен и вас, които не го гледат. Засегнати сме. Впрегнати сме. Лепенки, плакати, чаши (боже мой?!), химикали, вафли. Няма ги само по едно място - може би единственото, където биха стояли добре - тоалетната хартия (кеф да ти е да се избршеш, а...). Засегнати сме чрез егрегора. Всички говорят само за това. Ако не това - за чалга певици, за рапъри или за най-новият модел мобилен телефон. За това ли живеем? Трябва да се осъзнае на съсвсем реално ниво, че това са методи за манипулация на висшите кръгове, отправени срещу България!!! Тъй като ние сме специална нация, искат да ни обезличат, да ни карат да мислим до 2-ра чакра, т.е. - от корема надолу. Това не е пътят! Това е дупката на пътя, в която искат да попаднем! За всички, които четат - този вид “култура”, който ви се натрапва от тези шоута, тази музика, която вече ни заобикаля - ТЯ Е ПО ПРОГРАМАТА ЗА СВАЛЯНЕТО НА ЧЕСТОТИТЕ НА НАШАТА ПЛАНЕТА!!!
Да не говорим за скритите послания в самите предавания! Просто тотална промивка на мозъка! Осъзнайте се и даже не поглеждайте това илюминатско-сатанинско дело, от което е повлияна цяла България! Излезете ли от егрегора, ще видите колко смешно, просташко, безумно и пъклено замислено е всичко, което сме правили досега! Най-добре изхвърлете целия си телевизор. Ама айде да не ставам прекалено краен на някои, че и без това съм обвиняван многократно в това. За добро или зло.

П.С. Не приспивайте сетивата си! Когато си мислите, че сте над нещата, вие най-лесно можете да попаднете в капан! Не се дръжте като окултен ученик, презрял света, защото такъв ученик ще си остане просто ученик с високо мнение за себе си. Познанието е непрекъснат процес - ще се учим докато сме живи! Отрицанието не може да е мъдър подход.
__________________
Смайващото е не че просто отиде.......а се и върна!
http://www.vbox7.com/play:a496eaa5
Отговори с цитат
  #807  
Стар 3rd May 2007, 13:49
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

Аз си признавам, че научавам още нови неща за света около нас, благодарение на някои форумци. Важно е да се знае за такива "засилени атаки с психотронно оръжие". Аз като любител-психолог също обичам да наблюдавам и участвам в експерименти, но явно е време да се осъзная
__________________
За всеки втори шанс трябва първа стъпка
Отговори с цитат
  #808  
Стар 3rd May 2007, 15:23
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от profile
Да не забравяме че хората като katie са мнооого увредени. Увредено им е мисленето, сбито в затъпяващото ежедневие и липсата на самоизграждане, от идиотщината дето я гледа всеки ден. Липсата на духовна ценност и най-страшното нулева активност към общественния живот, с една дума мъртви души.

Я кажи кога ще дойде края на света и изобщо каква религия проповядва общността ,към която си се присъединил ....
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #809  
Стар 3rd May 2007, 17:23
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от profile
Нова Телевизия е масонска телевизия, която изведнъж сякаш “израстна”...............
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Brother
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.