IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 3rd June 2012, 14:54
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Ильо Стоянов казва,че на мн слаби момичета никога не би сложил висок профил.зяради тънката кожа и т.н.Няма ли да ти се очертава много имапланта? Ти явно не търсиш естесвена визия?!?
Отговори с цитат
  #692  
Стар 3rd June 2012, 15:02
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Напротив, не искам да си личи от километър, чее съм с изкуствени гърди. Но д-ра точно това ми обясни - че при мене какъвто и имплант да сложа горния ръб ще се вижда. В момента повече ме притеснява размера. След операцията искам да съм чашка С, в никакъв случай Д.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #693  
Стар 3rd June 2012, 16:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Моето мнение е, че ако слагаш кръгли импланти и нямаш достатъчно собствена жлеза, за да се избегне изпъкналия горен полюс трябва да сложиш среден профил. Имаш широк гръден кош (по това, което описваш) и по-нисък профил би седял по-естествено. Колко сантиметра е профилът на тези импланти и какъв диаметър?

Колкото то чашката на сутиена... все си мисля, че е по-важно как ще седят имплантите като визия без сутиен, а не какъв размер ще е чашката.

Последно редактирано от lily.ana : 3rd June 2012 на 16:12
Отговори с цитат
  #694  
Стар 3rd June 2012, 17:53
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

според мен вървиш към чашка Д.аз съм с 420 и съм с ц-неподплатени.сложи по-нисък профил щом имаш възможност ,спрямо гръдния кош.иначе ще си балонка
Отговори с цитат
  #695  
Стар 3rd June 2012, 19:02
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Лили, диаметъра е 13 см, за профила не знам колко см е . Като бях на консултацията и ги мерих имплантите под блузата не ми изглеждаже фрапиращо, ама сега от няколко дена само за това мисля - 450 ми се вижда много. а и навсякъде чета че подмусолното доста отнема от височината.

Ели, казваш че с 420 си чашка Ц - а преди операцията каква чашка беше? И ти ли си подмускулно?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #696  
Стар 3rd June 2012, 19:43
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Лили, диаметъра е 13 см, за профила не знам колко см е . Като бях на консултацията и ги мерих имплантите под блузата не ми изглеждаже фрапиращо, ама сега от няколко дена само за това мисля - 450 ми се вижда много. а и навсякъде чета че подмусолното доста отнема от височината.

Ели, казваш че с 420 си чашка Ц - а преди операцията каква чашка беше? И ти ли си подмускулно?
аз съм с реоперация.преди бях между Б и Ц...мисли хубаво преди да сложиш
Отговори с цитат
  #697  
Стар 3rd June 2012, 20:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не съм запозната с параметрите на евросиликон. 13 см. диаметър може би е добре за теб, имайки предвид, че си с широк гръден кош и да вярно е, че мускулът обира малко, но не достатъчно ако имаш само кожа.
Отговори с цитат
  #698  
Стар 3rd June 2012, 22:19
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Тази основа, 13 см, ми се струва малка за твоя гръден кош, който по думите ти е широк. Аз съм със 73 подгръдна, а имплантите ми са 13.5 см.
А ако си с никаква жлеза и слабо тяло, по-добрият вариант е анатомични импланти. Поне за мойто оЧо.
Както са писали и преди мен, ако профила е висок или ултра висок, естествената визия я забрави.
Отговори с цитат
  #699  
Стар 3rd June 2012, 23:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Както са писали и преди мен, ако профила е висок или ултра висок, естествената визия я забрави.
Пак си зависи от наличието на собствена жлеза. Принципно с високия профил (това е проекцията при анатомичните, нали?) се коригира лека птоза. Според мен естествената визия не е застрашена толкова от височината на профила, а от кръглия имплант на много слабо тяло. Ако ти се четат ребрата на деколтето (както на мен), забрави за естествена визия и плавен преход с кръгли.
НО!! Историята познава много прекрасни резултати, постигнати с кръгли импланти, пък били те с не чак толкова естествен завършек..

Аз мисля, че съм пример за ултра висока проекция, която стой много натурално.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #700  
Стар 3rd June 2012, 23:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аа, да - 13см са широки моите , подгръдна 77см(повтарям се) и имам доста голям луфт между гърдите (анатомично обоснован). Така, че ако анатомията ти го позволява, може да сложите по-голям диаметър.

Но аз ако разбрах правилно, не те притесняват толкова параметрите, колкото кубика? На мен ми се струва, че параметрите допринасят повече за визията от кубатурата..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:18.