IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd February 2006, 17:26
ansi ansi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
По подразбиране Термоклин

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Имате ли идея откъде може да си купи човек термоклин?

Здрасти, чувала ли си за магазини TCM това са немски стоки и там можеш да намериш такъв клин
__________________
kasmet,stastie,kef
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd February 2006, 17:52
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ето един малко по-евтин вариант http://www.homeshopping.bg/catalog/p...roducts_id=269

Неопренови клинове има в повечето спортни магазини и в МЕТРО.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd February 2006, 22:51
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Smiled_BGirl
пробвай с антицелуитен крем!
този на Лореал е мн. добър и можеш да отслабнеш на точни участъци от тялото
пари на вятъра. антицелулитните кремове само заглаждат кожата.
момичето иска да отслабва в краката.... с крем нищо няма да постигне.....само по--гладка кожа и след като го спре крема след време пак се появява целулита.
аз имам термоколан-не деиства.само искарваш водата навън и на другата сутрин пак си като преди тренировка
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th February 2006, 12:44
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Здравей,Яна имам абсолютно същия проблем като теб.Аз съм 46 кг,163см и изглеждам слаба ,но някак си бедрата ми не пасват на структурата ми.Аз започнах още преди година да се 'лекувам' от този недостатък и смятам че има напредък а и сантиметърът го показва.От 91 обиколка на ханш станах 87.Сигурно си чувала хиляди пъти това ,което аз ще ти препоръчам ,но при мен действа,така че помисли си ...
Отслабването изисква не само кремчета и клинове,но пък е добре и тях да си вземеш, ако искаш.Аз ползвах антицелулитните гелове на Avon(не бях доволна,само коjaта става много гладка),Матис(е,имаше напредък, но е скъп и трябва постоянно да се ползва).
Упражненията ,които правя във фитнеса ,а и у нас, си ги взех от интернет списанията.Ето линкове:
http://www.pudriera.com/index.php?mode=cat&id=4
http://www.rozali.com/fitnes.php?l=a&p=37
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2499
Естествено по-добре е да питаш фитнес инструктора си,ама този в моя фитнес не е голям разбирач,затова се принуждаваm сама да си измислям какво да правя.
Както вече си чувала 10000000000 пъти,пий много вода,аз открих ,че наистина това е страшно важно,а храната -ти си знаеш,не се ограничавай щом си слаба,просто яj много плодове и зеленчуци,избягвай кетчуп и майонеза,не яj сандвичи и мазни храни(или поне веднъж на месеца),наблягай на рибата(след като пилешкото е малко вредно вече).Някои хора отричат млякото,но на мен то много ми помага и от малко се чувсвам преяла,пък и няма чак толкова калории и мазнини в него.Смятам ,че ти си знеш какво да ядеш,моят съвет е само без ограничения ,а просто яj от всичко по малко.В една брошурка от ''Журнал за жената'' пишеше ,че за жени с нашата фигура(т.е. круша) е много полезо танцуването и скачането на въже,а за последното съм абсолютно сигурна ,че трябва да го правиш,тъй като ''оtsлабителните' му свойства действат най-вече на краката или поне при мен е така.И пак повтарям ,зная че тези работи си ги слушала милиард пъти,но пък са наистина верни.Хм,забравих да кажа ,че е важно и на колко години си,ако си над 25 ще е малко по-трудно .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th February 2006, 18:19
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

я да питам че не мога да схвана - днес ходих на ТСМ, има клинове по 7.50, ама са някви еластични просто, а не неопренови. каква е разликата, неопреновите някви гумирани ли са...
простете за невежеството
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакдаотслабнасамобедратаHELP
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:09.