IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th February 2006, 22:36
Таня Таня не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 8
По подразбиране Чувствителна кожа

Кожата на лицето ми /особено бузите/ много лесно се зачервява при студ или горещина. Какви продукти от декоративната козметика - коректор, фон дъо тен трябва да използвам, за да неутрализирам червенината? Бих искала да помоля всички, които знаят нещо за този проблем да ми съдействат
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th February 2006, 22:40
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

На мен не ми звучи като проблем. Според мен едно такова зачервяване е естествено и красиво... е, разбира се зависи колко се зачервяваш и как точно изглежда на твоето лице.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th February 2006, 00:03
Таня Таня не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
На мен не ми звучи като проблем. Според мен едно такова зачервяване е естествено и красиво... е, разбира се зависи колко се зачервяваш и как точно изглежда на твоето лице.


Трудно ми е да преценя колко точно се зачервявам, ако можех да се огледам с очите на другите... Не е чак фрапиращо, но ми е неприятно. Понякога ми се струва, че хората се вторачват в мен. И като чуя:"Как си зачервила бузките" много често се изнервям. Затова търся продукт за неутрализиране... Качествен. Ползвам пудра, но тя само матира общо взето.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2006, 13:46
Таня Таня не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Поръчах си фон дъо тен с успокояващ ефект от AVON, но не знам как ще изглеждам. Дали някой е ползвал такъв?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th February 2006, 17:49
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не съм ползвала точно този фон-дьо-тен, но при всички случаи ще видиш промяна.

И едно малко съветче- не се вглеждай чак толкова много в тия червени бузи, едва ли е толкова зле положението, по-скоро ти си втълпяващ!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th February 2006, 18:55
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Таня, и аз намирам това зачервяване за сладурско.Изглежда зле само,ако човекът има широки пори, но се надявам ,че ти нямаш.
Аз,между другото,съм ползвала този фон дьо тен и не бях доволна поради причините,че ,първо, не отговаряше на цвета,който аз избрах,второ,не покриваше добре неравенствата по кожата ми и трето,никак не беше успокояващ за моята кожа,но това си е мой проблем вече.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th February 2006, 22:45
Таня Таня не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря ви момичета. Shampoo_girl ти помниш ли кой точно цвят не ти пасна, дали не беше Cream?
Когато нямам дразнители като студ, жега и др. си изглеждам добре - с бледорозови бузки.
Примерно влизам в някое по-топло заведение и пламвам цялата и естествено винаги има някой дето ще му направи впечатление /от компаниите/.
Май нещо съм се комплексирала.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th February 2006, 16:35
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Не беше Cream, a Ivory.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th February 2006, 00:57
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

и аз съм по същият начин,това е защото сме с по-чувствителни кожи.И при мен е абсолютно същото,ако е по-топличко или пък студено,веднага се отразява върху бузките ми.Но от около 1-2 месеца използвам едим крем за лице на Dr.Theiss и искам да ти кажа,че вече не се зачервявам така,много е хубав и специално на мене ми действа много добре.Струва си да го изпробваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st February 2006, 08:39
Таня Таня не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от luchia
и аз съм по същият начин,това е защото сме с по-чувствителни кожи.И при мен е абсолютно същото,ако е по-топличко или пък студено,веднага се отразява върху бузките ми.Но от около 1-2 месеца използвам едим крем за лице на Dr.Theiss и искам да ти кажа,че вече не се зачервявам така,много е хубав и специално на мене ми действа много добре.Струва си да го изпробваш.

Моля те Luchia дай ми повече подробности за този крем - в аптеките ли да го търся, каква цена е и как точно да го опиша при закупуване?[/quote]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чувствителнакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.