IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th February 2008, 18:04
elia elia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Доволна съм от Doliva. За честа употреба е.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th February 2008, 22:51
todarli todarli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

na men mn dobre mi deistva GUHL i toi e za 4esta upotreba.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th March 2008, 14:15
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

VO5 ми харесват много, а сега открих едни на Хербина, които са доста добри.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th March 2008, 15:06
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

В последните 2-3год. използвам само професионални шампоани и маски.Много са добри.Всеки може да си ги поръча от фризьора си,на достъпни цени са и са големи като количество.По принцип моята коса е смесена със мазен скалп и сухи краища,ползвам шампоан за нормална коса,маска слагам веднъж седмично,а кристали задължително на всяко миене в краищата.На този етап положението е овладяно,косата ми изглежда здрава.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th March 2008, 16:15
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз пък ползвам на L'oreal розовата серия с перлите (шампоана и балсама) и честно казано не виждах кой знае каква разлика...но от скоро започнах да си правя домашна маска преди измиване..и косата ми е страхотна! Тя ми е малко дългичка- до средата на дупето, но все пак се справям някак си...без особени грижи признавам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th March 2009, 10:53
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Искам да си сменя шампоана с някакъв по-качествен, но не мога да реша какъв да е. Имам нужда от съвет
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th March 2009, 11:36
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Kакво търсиш Нат ?
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th March 2009, 18:10
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

и на мен ми се иска да сменя марката,в момента имам 5 шампоана на Лореал,но явно вече нямам поносимост към марката ли,незнам ...скалпа ми се изсуши и сега имам лек пърхут. Приятеля ми също ползва от Лореала(имам шампоана за накъсване,със Jоjоба, укрепващ косъма,с Мултивитамин,и още някакъв) и има съ6тия проблем-пърхут.Какво да вземем,косата ми е нормална,с по-сухички краища.Може би проблема е,че все си взимам силни шампоани за суха и изтощена коса,а моята не е чак толкова изтощена...представа си нямам. Дали на ''Head and Sholders'' за обем са добри-аз нали си имам по-дебел косъм и все трябва да се суша с обем,за да имам добър вид .Ако се сетите за друг добър шампоан-кажете
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th March 2009, 18:45
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

и при мен резултатът от употребата на шампоан на Лореал беше пърхут при това не съм използвала само на тази марка, още с първия шампоан на 2рата седмица

Аз съм доволна от зеления на Viagorance (води се подхранващ), също от този за честа употреба на Клоран (с пшеничен зародиш е и мирише доста приятно в сравнение с други техни ). От този на Клоран съм доволна понеже косата ми ставаше мн жива и не я изсушаваше, но пък за сметка на това трябваше да я мия всеки ден, но пък и това не ме притеснява
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th March 2009, 19:03
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Може би мнението ми ще ви се стори малко еретично, но все пак ще споделя. Моята коса буквално се съживи, след като започнах да използвам бебешки шампоан. Марката е "Кря - кря".

Отначало го купих само за да си припомня добре забравения аромат от детството, но резултатът се оказа страхотен. Косата ми е по - жива от всякога, а по принцип поддържането й е трудно, защото е много къдрава и дълга
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Шампоани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.