IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 4th June 2008, 21:24
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Блефаропластика може да се прави на горен и долен клепач. Аз правих и на двата. Горният ми клепач беше доста паднал върху окото, а на долния имах макар и не много големи, но все пак имах торбички. Торбичките ми ги махнаха, но заедно с тях и част от кожата. Така, че имам шевове и на горни и на долни клепачи. В момента, обаче нямам почти никакви белези. Горните влизат в естествената гънка на окото, а долните - изобщо не се виждат. Леки синини и подутини има само първите не повече от 10 дена. До един месец нещата се наместват, а в момента 6 месеца по-късно, всичко е съвсем нормално и незабележимо. В никакъв случай не мога да кажа, че съжалявам. Но не мога да кажа, че с тази операция се заличават бръчки или може би, само малко. Всъщност кожата, която се гърчеше над очите ми я няма, но това просто не бяха бръчки, а излишна кожа. Евентуално за опъване на бръчки трябва да се консултирате с докторката за комбиниране с някакъв вид лифтинг, което до колкото знам е често срещана комбинация.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БлефаропластикаприЗаякова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.