IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th January 2009, 11:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мило дете, хапчетата нищо няма да оправят. Предполагам пиеш противозачатъчни. Ще оправят ситуацията сега, докато ги пиеш. Спреш ли ги, най- късно след 2-3 месеца нещата ще се върнат в старото положение. Хранителното разстройство и то в детска възраст, когато организма се развива, е нещо много сериозно и опасно, което съвсем реално може да доведе до това, че един ден да не можеш да имаш деца например. След оредяването на косата, ще започнат и зъбите ти да оредяват- наясно ли си с това?
Ти явно не осъзнаваш колко сериозен проблем имаш, който далеч не е в хормоните, а в главата ти. Седни и говори с родителите си и потърсете адекватна помощ. Би ли споделила колко си висока и колко тежиш? И колко си тежала, за да станат килата най- важното за теб на 10 години...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th January 2009, 12:00
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Уоу, ellenrives Мила, от 10-годишна да си на такива безумни диети, глад и стрес ... Та организма ти тепърва е започнал да се развива. Сега на 16 все още си в пубертета, нормално е да имаш периоди на отслабване и напълняване. Не се вманиачавай на тема слабо тяло, защото с това поведение ще си докараш проблеми, не се майтапя. По-добре яж по малко и на често, не пропускай хранене и поемай много витамини - плодове и зеленчуци, колкото можеш повече вода.
Сама разбираш, че си си навредила. Дано лечението ти има ефект все пак и занапред да не правиш такива глупости.
И най-важното е не да си слаба, а да си здрава. Винаги може да се намери разумен начин да поддържаш хубава фигура.
Успех ти желая.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th January 2009, 21:51
ellenrives ellenrives не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Висока съм 163 и тежа около 60 65 кг-ма. Преди половин година с диетата на Пиер Дюкан бях отслабнала с 15 килограма и бях адски щастлива, но проблемите станаха повече и нещата се влошиха.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th January 2009, 21:54
ellenrives ellenrives не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Искам да бъда 45 килограма и това ми е мечта. Просто не мога да се спра... След последната диета не съм правила други а мина вече много време и ... сякаш не мога да седя на място и именно за това за кратък период повръщах всичко което ям за да бъда спокойна...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th January 2009, 10:43
danema danema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Dobrich, Varna
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до danema
По подразбиране

Много добри резултати за редовен цикъл се постига със скенар терапията, както и с хомеопатия. Винаги може да се избере някаква алтернатива, която да е различна от хапчетата.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th January 2009, 13:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

ellenrives, според мен ти имаш хранително разстройство, което вече дава сериозно отражения. Хормоналните проблеми за именно последствие от него, както и падането на косата. И това най- напред трябва да лекуваш. Препоръчвам ти да се насочиш към съответните теми във форума, а още по- добре, да накараш родителите си да ги прочетат, защото очевидно не са наясно със състоянието ти.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th January 2009, 14:02
ellenrives ellenrives не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Еми... От половин година не сме спрели да ходим по лекари, изследвания, хапчета, изследвания... Ходих в София при ендрокринолог. К. Тодорова - казаха,че била много добра а и аз съм доволна! Както и да е... В началото единсвеното, което имахме в ръцете си бяха изследванията от хормоните, ясно беше, че причината бяха от диетите, но лекарите се чудеха ... знаеха, че има още нещо защото хапчетата не ми помагаха. Хайде още изследвания... Оказа се, че инсулина ми е нарушен и че съм предразположена към диабет и това е вече от доста години... От там следва напълняването, след това аз започвам диети, стресирана съм и ето го резултата от инсулина самата аз провалям и хормоните. Мъжкият ми хормон е също е нарушен... Предписаха ми метформин и лекарката ми каза "Спокойно ще сбъднем мечтата ти! Ти ще отслабнеш просто имай търпение" Всички лекари ми казаха, че щом започне да ми идва и щом захарта ми се нормализира ще отслабна. Предписаха ми 3 месечно лечение. Пиех Дуфастон и след идването на цикъла започвах да пия едни други хапчета... Клостилбегит се казват. Снощи пих последното. След като се върнахме от София и гинеколожката ми като видя лечението и каза, че другата лекарка е предписала страхотно лечение. След седмица съм на преглед и на изследвания и съответно ще видим дали е имало резултат... Имам нужда от вашите съвети и най-вече подкрепа. Мислите ли, че ще отслабна...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th January 2009, 14:06
ellenrives ellenrives не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

А .. и забравих да кажа имам грешна обмяна на веществата и съответно колкото и малко да ям то се трупа на определено място. В моя случай е в ханша. Отдолъ краката ми са слаби отгоре корема и паласките ми вярно, че не са мн малки но не са и кой знай какво... т.е. поправимо е, но ханша ми е широк и именно това ме притеснява... Даже когато държах диети и слабеех отслабвах отвсякъде като почна от лице, гърди, корем + паласки и краката долната част... а отгоре си бях абсолютн0 същата... пффф ...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th January 2009, 14:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз съвет ти дадох, ама ти явно нарочно го прескачаш. Започни да си лекуваш главата. Демек иди на психолог. И то такъв, който има опит с хранителните разстройства. Отслабва се с ядене, не с глад.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th January 2009, 15:01
ellenrives ellenrives не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Сигурно ще ти се стори тъпо но ... какво по точно е Хранително разтройство, чувала съм, но незнам... Благодаря ти все пак!
__________________
Мълча... Поняк0га и плача д0ри... И ник0й не пита защ0 и т0лк0ва б0ли...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненацикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:02.