IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 23rd January 2014, 18:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Стискам палци за утре. Асенов е на ниво.
Аз съм добре. Много съм подута и синя, ама много. Стана ми тъжно, че детето се плаши от мене.
Много съм лаконична, но съм уморена и отпаднала и леко депресирана. До моето легло настаниха една мила жена с рак на трахеята и беше ужасяващо да я гледам как се мъчи.
Ще пусна снимки, когато спадне носа.
Бързо възстановяване ти желая и погледни тази тема -
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13871, с масажите доста по бързо ще ти спаднат отоците, но може да ги почнеш чак след 2-3 седмици.

Поне 3 месеца ще трябва да минат, за да си проличи най-добре как се е получил носа. Много често и не знам дали е случайно или не но при снимките след операция при наши хирурзи съм виждал много често асиметрични отоци от които носа след операция изглежда доста зле.

На снимките обаче които видях на момичета оперирани в Турция не видях нито един такъв нос със асиметрични отоци. Това може и да е случайно съвпадне, може и да има нещо свързано с техниката на опериране, която със сигурност има огромно значение.
Отговори с цитат
  #732  
Стар 23rd January 2014, 20:22
BuBkA922 BuBkA922 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен, и аз съм решила да си правя ринопластика и искам да ми разясните малко ако може,как стоят нещата.Ходите ли при доктора да ви види предварително и за сега каква е цената при него Благодаря Ви предварително

Последно редактирано от BuBkA922 : 23rd January 2014 на 20:29
Отговори с цитат
  #733  
Стар 23rd January 2014, 22:28
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBkA922 Виж мнението
Здравейте и от мен, и аз съм решила да си правя ринопластика и искам да ми разясните малко ако може,как стоят нещата.Ходите ли при доктора да ви види предварително и за сега каква е цената при него Благодаря Ви предварително
2000лв е цената. Оперира в Окръжна болница в Пловдив. Друго не се плаща.
Аз само с мейли съм общувала с него преди операцията и после направо отидох на самата дата.
Но аз съм си такава. Просто ме грабна. Дано да е имало защо.

Пуф: Ще пробвам. Сега още имам вкус на дреболийки в устата и искам само да спя.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 24th January 2014, 14:44
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Бързо възстановяване ти желая и погледни тази тема -
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13871, с масажите доста по бързо ще ти спаднат отоците, но може да ги почнеш чак след 2-3 седмици.

Поне 3 месеца ще трябва да минат, за да си проличи най-добре как се е получил носа. Много често и не знам дали е случайно или не но при снимките след операция при наши хирурзи съм виждал много често асиметрични отоци от които носа след операция изглежда доста зле.

На снимките обаче които видях на момичета оперирани в Турция не видях нито един такъв нос със асиметрични отоци. Това може и да е случайно съвпадне, може и да има нещо свързано с техниката на опериране, която със сигурност има огромно значение.

Пуф Паф е прав, не искам да съм лошата, но не знам как си оставяте лицата на очевидно не дотам добри лекари. Искам да подчертая, че от момента на събуждането ми след операцията (правена в Турция), не съм имала несиметрични отоци, усещам миризми от четвъртия ден, не съм имала проблеми с кожата на носа, с дишането.. Дано всичко при вас да е наред, просто не го намирам за нормално това.
Отговори с цитат
  #735  
Стар 24th January 2014, 15:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Като си гледам правописа, май пак съм писал разсеян и то доста

Определено макар и да не съм видял толкова много носове, това ми направи впечатление със отоците и наистина от това което до момента съм видял от турските хирурзи е, че не видях нито един такъв асиметрично подут нос. Дори без да съм специалист е пределно ясно, че щом става въпрос за асиметрични отоци, това е свързано най-вече с техниката на опериране. Това са си много деликатни операции и трябва да се работи с часовникарска прецизност.

Същото важи и за другите след оперативни усещания като изтръпване, обоняние, безчувственост и други. Естествено и всеки организъм е различен и различно реагира, но не всичко е от това, а и от самата техника на опериране. Много често обаче ако нещо не се е получило както трябва, лекарите се оправдават, че било реакция на организма и при всеки е различно, а те са си свърши перфектно работата !
Но все пак е разбираемо, кой лекар ще каже - "аз не се справих добре" !

Между другото тука в България слагат ли след операцията на пациента ледени компреси, тъй като аз това не го знаех, но го видях от на Ели снимките, а това наистина доста помага да се намалят големите отоци след операцията ?!
Отговори с цитат
  #736  
Стар 24th January 2014, 18:29
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Първо: Кое точно ви наведе на мисълта, че Асенов не е до там добър лекар? И двамата бяхте на консултация при него!? Оперира ви! Видяхте лоши носове! От цяла една тема само с Дий е имало проблем и той както е видно вече е в миналото.
Второ: Има и лекар , който казва :Аз не се справих добре! И си поема отговорност.Това е Асенов.
Трето: Кучето скача според тоягата си! Аз нямам 6-7 хиляди лева за операция в Турция.
Четвърто: ВИНАГИ има и недоволни и турския форум е доказателство!
Пето: Слагат лед. Цяла нощ до мен е стоеше сестра и ми слагаше компреси тъй като бях сама.

Отока ми се увеличи, защото трябва покой, който аз не мога да си осигуря на 100% за което няма вина лекаря.
Аз мислех да ходя при него, пратих му мейл и човека беше безкрайно любезен. И все пак, като чета тука коментари, следоперативното възстановяване ми се струва ненужно дълго и тежко, в другит теми имаше и с трайни увреждания. А за резултати - слагайте снимки, за да видим всички, похвалете се, нали отиваме да се разкрасяваме!

Колкото до финансовата част - аз ще си изплащам няколко години носа, не сме милионери, но пък и ще си го нося цял живот.
Отговори с цитат
  #737  
Стар 24th January 2014, 18:37
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Моята операция мина вчера.. продължила е 4 часа, понеже доста съм кървяла. След като излезнах от упойката (което беше към 21 часа), повърнах доста голямо количество кървава вода. С мен беше моя приятелка и тя ми прави ледени компреси. Лицето ми е подпухнало, но не съм толкова синя... В лицето съм като пиги обаче, даже малко приличам на Майкъл Джексън.. Докторът ми показа снимка от операционната и си харесах носа, но в момета изглеждам повече от покъртително.. Носът ми е запушен, започнах от днес с промивките със сребърна вода, но засега няма ефект...
Кога горе-долу мога да очаквам носът ми да се отпуши и болката да заглъхне (под болка визирам налягането, което чувствам от лонгетата и плаките вътре).
Всичко ме боли, все едно имам мускулна треска навсякъде..
Стига толкова от мен засега..
Отговори с цитат
  #738  
Стар 24th January 2014, 19:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Кое точно ви наведе на мисълта, че Асенов не е до там добър лекар? И двамата бяхте на консултация при него!? Оперира ви! Видяхте лоши носове! От цяла една тема само с Дий е имало проблем и той както е видно вече е в миналото.
Има и лекар , който казва :Аз не се справих добре! И си поема отговорност.Това е Асенов, който в края на Март заминава за поредното си обучение в Турция.
Кучето скача според тоягата си! Аз нямам 6-7 хиляди лева за операция в Турция.
ВИНАГИ има и недоволни и турския форум е доказателство!
Слагат лед. Цяла нощ до мен е стоеше сестра и ми слагаше компреси тъй като бях сама.
Отока ми се увеличи, защото трябва покой, който аз не мога да си осигуря на 100% за което няма вина лекаря. Имам малко дете което иска грижи.
Мисля , че в рамките на 10 дни е съвсем нормално да има отоци по лицето, независимо при кого си се оперирал.
Никак не обичам да ме поставят в личните си категории, кое е нормално и кое не. Аз не си го позволявам, редно е и вие да се сдържате.

П.С Обръщението ми е към Ели и към Пуф. Не съм адвокат на никого, но не бива да сте толкова крайни. Три пъти по високата сума в Турция за някой е химера....Подкрепете момичетата оперирали се тук, с каквото можете, но не ни заклеймявайте.

В момента съм шокиран, тъй като не очаквах, че някой може така да се заблуди и да разбере написаното от мен по съвсем друг начин. Темата може да е за Асенов, но какво общо има моя коментар с него, като дори не съм мислил за определен хирург и съм писал конкретно за разликите които аз съм забелязал при оперираните в България и Турция по отношение на отоците, даже не съм споменавал и за крайните резултати !

Аз съм го казвал и преди и то не веднъж, че лично за мен това което видях от турските хирурзи ми вдъхва много повече доверия и ги смятам за по добри от нашите, но този ми коментар въобще не е писан с такъв подтекст. Аз също искам да разбера дали това е случайно съвпадение или има нещо свързано с техниката на опериране, за да се получава така.

Уау още съм в шок, като чета пак първото изречение, лично аз въобще дори не съм си и помислял за Асенов, когато съм писал коментара си и дали е бил добър или не. Последното лично мен още повече ме шокира за "заклеймяването", но все пак разбирам, че човек може да се заблуди поради някаква причина и да изтълкува погрешно написаното !
Отговори с цитат
  #739  
Стар 24th January 2014, 19:39
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Аз нямам намерение да защитавам,който и да е хирург . С удоволствие бих пуснала снимки, но тук нещо не се справям. До този момент не съм отказала на никой снимки.
Отговори с цитат
  #740  
Стар 24th January 2014, 20:23
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Лолинка, права си, че се качват трудно, ако някой иска може да прати снимките си на пощата ми да му ги кача, ако пратите преди/след ще ви ги сложа една до друга - пишете ми да давам мейла си
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.