IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 24th October 2013, 22:08
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
По-важно е да си направиш ехография на гърдите.
Аз си правих миналият месец ехография по друг повод, но нямаше нищо притеснително или обезпокояващо.При това положение, когато ехографията е наред ИС какво ще прави на прегледа - ще ми погледне снимката и ще ми каже,че е ок или да очаквам нещо друго от този преглед.Ако е първото, определено няма смисъл да си правя тази разходка до София само за това.
Отговори с цитат
  #742  
Стар 24th October 2013, 22:13
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Аз си правих миналият месец ехография по друг повод, но нямаше нищо притеснително или обезпокояващо.При това положение, когато ехографията е наред ИС какво ще прави на прегледа - ще ми погледне снимката и ще ми каже,че е ок или да очаквам нещо друго от този преглед.Ако е първото, определено няма смисъл да си правя тази разходка до София само за това.
Ако нямаш забележки от изпълнението на докито наистина няма смисъл от излишна разходка , според мен..
Отговори с цитат
  #743  
Стар 25th October 2013, 08:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Аз си правих миналият месец ехография по друг повод, но нямаше нищо притеснително или обезпокояващо.При това положение, когато ехографията е наред ИС какво ще прави на прегледа - ще ми погледне снимката и ще ми каже,че е ок или да очаквам нещо друго от този преглед.Ако е първото, определено няма смисъл да си правя тази разходка до София само за това.
Аз пропуснах шестмесечния преглед като цяло-нито ехография нито Ильо. Но разпитах момичета оперирани покрай мен как са минали техните прегледи при Ильо. Просто като предишния преглед. Поглежда те, снима те и това е. Няма нужда да се разкарваш до него, ехографията е важна. Трябва най-накрая и аз да я направя.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 26th October 2013, 06:20
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Ехеее,тук хубави темички са се заформили.Толкова бях заета,че нямах време да се включа и аз.Радвам се,че всичко при вас е ок и се радвате на новите придобивки.
Аз също за сега съм добре.Моите 590сс така ми паснаха,че все едно съм била години с тях.Доволна съм и минута не съжалявам,че избрах др.Ю.Асенов.След Коледа мисля да дръпна очички,ама да видим..Моят вече се побърква с мен,ама милият...нищо не ми отказва.
На вс които искат по големи кубици мога да кажа....Слагайте над 450!Това е хубава гърда!
Хайде ще се включвам по често вече.Целувки!!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #745  
Стар 26th October 2013, 08:52
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Ехеее,тук хубави темички са се заформили.Толкова бях заета,че нямах време да се включа и аз.Радвам се,че всичко при вас е ок и се радвате на новите придобивки.
Аз също за сега съм добре.Моите 590сс така ми паснаха,че все едно съм била години с тях.Доволна съм и минута не съжалявам,че избрах др.Ю.Асенов.След Коледа мисля да дръпна очички,ама да видим..Моят вече се побърква с мен,ама милият...нищо не ми отказва.
На вс които искат по големи кубици мога да кажа....Слагайте над 450!Това е хубава гърда!
Хайде ще се включвам по често вече.Целувки!!
Вале, радвам се да те засека и тук включвай се по-често ,че липсваш ...
Тренираш ли пекторалис , създават ли ти дискомфорт при вдигане тежести и тежки тренировки
Отговори с цитат
  #746  
Стар 26th October 2013, 10:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Еее, Валента, дано си по-честичко тук.
Тунинг, мисля че Валента не тренира гърди въобще.
Отговори с цитат
  #747  
Стар 4th November 2013, 21:03
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Миналия месец минах контролния преглед при Стоянов, 6 мес след операцията. Погледна ме за няколко минути, поговорихме, снимки ... и това беше.
Преди това минах мамолог, но в клиниката така и не ми поискаха изследването. То е за твое спокойствие явно.
Отговори с цитат
  #748  
Стар 26th February 2014, 20:24
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Толкова много работя,че рядко влизам тук.Нямам време,ама сега ще влизам по често,чр май ще се включвам в програмата за обещетение от ПИП.Започнали са дела.Асенов ми каза,ама май ще трябва да се срещна с Тонев скоро.Ако някоя от вас знае нещо за делото нека ми пише.
Иначе си нося циците с голямо удоволствие,макар че ми се струват пак малки))Хайде пак ще ви пиша<3
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #749  
Стар 2nd May 2014, 21:35
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Момичета, колко време след операцията е нормално да се ходи на солариум. Миналата година ми беше доста прясно след операцията и не посмях да припаря до солариума, но тази година съм решила да го посетя. И в тази връзка се чудя дали да сложа нещо върху белезите - крем, лепенки или нещо друго или не е необходимо.Ако някой е посетил солариума нека да сподели. На плаж и при естествени слънчеви лъчи вече ги подложих още миналото лято, но бях през цялото време с бански и намазана, а в солариума смятам да са без нищо отгоре..
Отговори с цитат
  #750  
Стар 5th May 2014, 09:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Абе, вредни са тез солариуми според мен, ама както и да е.
Значи една съфорумка от преди мажеше слънцезащитен крем и после лепенки (това върху белега) и така бум - в солариума.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:58.