IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 19th June 2014, 23:03
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Прочетох цялата тема и реших да се регистрирам, за да споделя и аз.

Предстои ми операция, живот и здраве, другата седмица за подмяна на имплантите. Засега съм се спряла на 590сс с 6.3 профил. Чудя се дали няма да ми дойдат малки, тъй като имам много разтегната кожа, но пък се тревожа от евентуални проблеми с гърба при 600+. Аз съм 50-52 кг. за протокола.

Ще пиша пак.

Успешни интервенции на всички и красиви резултати!
Отговори с цитат
  #772  
Стар 20th June 2014, 12:26
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране мамопластика

При кой доктор ще се оперираш?
Отговори с цитат
  #773  
Стар 20th June 2014, 12:41
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
При кой доктор ще се оперираш?
При д-р Юрий Асенов.
Отговори с цитат
  #774  
Стар 20th June 2014, 13:00
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мирела Виж мнението
Здравейте, момичета!

Прочетох цялата тема и реших да се регистрирам, за да споделя и аз.

Предстои ми операция, живот и здраве, другата седмица за подмяна на имплантите. Засега съм се спряла на 590сс с 6.3 профил. Чудя се дали няма да ми дойдат малки, тъй като имам много разтегната кожа, но пък се тревожа от евентуални проблеми с гърба при 600+. Аз съм 50-52 кг. за протокола.

Ще пиша пак.

Успешни интервенции на всички и красиви резултати!
590cc общо на двете гърди (това прави по 295сс на всяка гърда - аз съм с толкова) или на всяка гърда по 590? Всъщност тя темата си е за големи кубици, над 450сс, но наистина за първи път срещам момиче, желаещо такива, хм, внушителни размери. Не ме разбирай погрешно, не се опитвам да те разубедя или съдя, особено щом имаш къде да ги побереш и докторът е ОК с избора ти, но на мен ми се струват бая големички. По килограмите, които си дала, разбирам, че си слаба, тъй че добре си помисли дали няма и да тежи това чудо. За протокола - аз с моя скромен кубик клоня към чашка Д-Е (и аз съм около 50 кг.), просто не мога да си представя размера, който ти би постигнала с тази кубатура.
Отговори с цитат
  #775  
Стар 20th June 2014, 13:38
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Miss Bond, на всяка гърда по 590сс имах предвид.
Искаше ми се да разбера как се чувстват момичета с такъв размер импланти, дали им тежи, пречи ли на ежедневните занимания и т.н. Може би всичко е индивидуално в крайна сметка, имах позната със 700сс /от всяка страна!/, презрамките на сутиена й оставяха много дълбоки белези, но тя се кълнеше, че не усеща тежест...
Ти как клониш към чашка D-Е при 295сс? Имала си по-голям естествен бюст може би?
Аз в момента имам 380сс и се чувствам доста "плоска", те се и смалиха с времето де, от 12 години ги нося. Така или иначе са си за смяна, пък и се получи проблем с единия имплант, най-вероятно спукване според лекаря.
Отговори с цитат
  #776  
Стар 20th June 2014, 15:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

С каква марка импланти си сега, Мирела?
Отговори с цитат
  #777  
Стар 20th June 2014, 16:11
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

lily.ana, отдавна си изгубих талончето, което ми дадоха след операцията, но по спомен мисля, че са Евросиликон.
Със сигурност не са PIP, тогава още ги нямаше на пазара.
Много съм доволна, 12 години не съм имала никакви проблеми. Ако и следващите издържат толкова - супер!
Отговори с цитат
  #778  
Стар 20th June 2014, 16:24
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мирела Виж мнението
Miss Bond, на всяка гърда по 590сс имах предвид.
Искаше ми се да разбера как се чувстват момичета с такъв размер импланти, дали им тежи, пречи ли на ежедневните занимания и т.н. Може би всичко е индивидуално в крайна сметка, имах позната със 700сс /от всяка страна!/, презрамките на сутиена й оставяха много дълбоки белези, но тя се кълнеше, че не усеща тежест...
Ти как клониш към чашка D-Е при 295сс? Имала си по-голям естествен бюст може би?
Аз в момента имам 380сс и се чувствам доста "плоска", те се и смалиха с времето де, от 12 години ги нося. Така или иначе са си за смяна, пък и се получи проблем с единия имплант, най-вероятно спукване според лекаря.
Да, вярно е, че е важен стартът преди операцията, а аз си имах собствена жлеза - носех чашка B, с помощ от подплънки и до C го докарвах. Още съм много прясна, от операцията ми минаха 39 дена, тъй че гърдите имат още много да се променят, отпускат, омекват и т.н., но общо взето мисля, че основните отоци спаднаха и през деня вече си нося обикновен, а не спортен сутиен. Преди операцията моят хирург (Ильо Стоянов) ми обеща чашка С (аз исках С-D). Гърдите ми изобщо не са огромни и фрапиращи, напротив, бих казала среден размер (но те и силиконовите сякаш винаги изглеждат по-малки от естествения си еквивалент, тъй като са по-твърди, стегнати и вирнати), но моите са и раздалечени и така част от обема се губи, тъй като отива по-встрани. Не знам дали ще спадат още (искрено се надявам това да не се случи, а и леко спадане, дължащо се на отоците, забелязах само първите една-две седмици след операцията, оттогава сякаш размерът си е същият), последния път като се мерих подгръдната ми беше 75 см., а гръдната - 95-96 см.. Повечето сутиени чашка С са ми малки, покриват ми само зърната, D е добре, но зависи от модела, повечето малко ме стискат и гърдите излизат отстрани, което ме навежда на мисълта, че може би и някои модели Е ще са ми добре, а и гледах някои таблици в интернет за чашката на сутиена според съотношението гръдна-подгръдна обиколка (въпреки че реално не съм пробвала чашка Е, мисълта да нося подобен размер малко ме плаши). От марките сутиени най-добре са ми 75D на Triumph, Playtex и Daniel Hechter. Аз съм и нисичка и по-големи вероятно биха изпъквали прекалено много, би било гротескно. Ти всъщност колко си висока и каква е подгръдната ти обиколка, това също е много важно.
Всъщност ти вече си оперирана, тъй че си минала по този път и сигурно си по-запозната с мамопластиката и от мен, но просто имах нужда да споделя как протичат нещата при мен. Иначе щом си решена, че искаш пищен бюст и докторът е съгласен да ти го направи, значи a priori няма проблем. Не знам дали си попрехвърлила темата, но още на първите страници момичетата обсъждат желания от теб размер, който според тях е ОК, тъй че можеш да се върнеш да прочетеш. Надявам се и някое момиче с по-солиден тунинг от моя да се включи, тъй като за съжаление аз не мога да ти кажа много повече (освен може би да следваш мечтите си, но все пак с мярка).
Отговори с цитат
  #779  
Стар 20th June 2014, 17:28
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Miss Bond, благодаря ти, че сподели!

Бюстът, който описваш, си е доста пищен. Ето още едно доказателство да не гледаме на друг как му стоят дадени импланти, при всеки е различен ефектът. Доколкото разбирам, резултатът е това, което си очаквала и си доволна, а това е най-важното.
Да, гърдите ти ще претърпят още промени, но едва ли ще има смаляване, по-скоро ще придобият окончателната си форма и ще станат по-мекички. Но с годините намаляват значително, особено ако са надмускулно поставени имплантите. Както ми го обясни един хирург, от триенето с импланта, собствените тъкани се "стопяват". Дано не го обясних много лаишки.
Бих те посъветвала да не носиш все още много притискащи сутиени, поне на мен така ми бяха казали, да не нося сутиени с банели и pushing ефект поне 2-3 месеца.
Да отговоря на въпроса ти. Подгръдната ми обиколка е 72 см., а гръдната - 90см. Висока съм 168 см.
Прочетох цялата тема вчера, както и почти целия подфорум за мамопластика, но открих само едно момиче с над 550сс... Може би няма много почитателки на такъв голям бюст, а и забелязах, че на повечето момичета е първа операция и няма как да се сложат чак толкова кубици.
Ако всичко мине успешно, ще споделя как стоят нещата за тези, които мислят за реоперация
Отговори с цитат
  #780  
Стар 21st June 2014, 16:04
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Мирела и аз съм с твоите размери почти (72 подгръдна, 90 гръдна, 53 кг), преди два месеца си сложих 375сс анатомични и пак се чувствам плоска , стават ми бански от преди операцията, още нося спортния само, незнам силно се надявам да съм поне Ц ..ти все пак си си ги поносила 12г., аз бих ги сменила още утре с по-големи, поне 450сс. Мноого си права на всеки си му застават различно..при кой доктор ще се оперираш, при този който и преди ли?пълната цена на операция предполагам? Някъде май бях чела, че д-р И.С. Ги сменял на свои пациентки за около 2000евро?!някой запознат ли е как седи въпроса, ако не си доволен от резултата, пак ли тр. 4500 да платиш?

Последно редактирано от Guinet : 21st June 2014 на 16:09
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.