IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th April 2005, 14:15
тя
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране избор на фат бърнър и дали е препоръчително в случая

Хай,
желанието ми е да се отърва от целулита. ще е добре да смакна 2-3кг като цяло. проблемът е в краката и коремчето.
ходя на фитнес редовно, имам програма и следя за храната но не виждам резултат от това. вярно че поне спрях да турпам и се постегнах но...
въпросът ми е: дали приемането на фат бърнър би помогнало в случая? търся някакъв минимален ефект. положението не е трагично, но като всяка жена искам да изглеждам добре. Как се приема такова нещо? какви са препоръките за избора му.

Благодаря на всички предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th April 2005, 16:19
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Само за тези няколко килограма аз бих ти препоръчал Л-карнитин. Обаче защо първо не пробваш с малко повече аеробика, защото за 2-3 кг може да минеш и без добавки.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th April 2005, 12:44
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Целулит-продукт

Celulit е уникална формула, която допринася за най-ефективно използване на енергията, която се освобождава при разграждането на храната. Особено ефективен при изгарянето на мазнините. Подтиска апетита, създава чувство за ситост, предотвратява натрупването на излишни мазнини в организма.

Celulit съчетава доказани липотропни съставки като: холин, бетаин, инозитол, метионин, лецитин, с богат състав от натурални билкови екстракти. Лецитинът осигурява биологичното усвояване на липотропните вещества и понижава равнището на холестерола в организма. Екстрактът от Еchinacea purpurea действа като био- и имуностимулатор. Екстрактът от Arctostaphyllos Uvaursi има ярко изразено диуретично действие. Екстрактът от Тaraxacum officinale стимулира обмяната на веществата и засилва функцията на черния дроб.

Показания
При затлъстяване, целулит, наднормено тегло.
Не се препоръчва при деца до 6 години, бременни и кърмачки.

Дозировка
2 капсули дневно, един час преди хранене.

Състав
Екстракт от глог - 7.5 mg
Екстракт от хвойна - 12.5 mg
Екстракт от сладък корен - 12.5 mg
Екстракт от репей - 7.5 mg
Екстракт от мечо грозде - 12.5 mg
Екстракт от шапиче - 12.5 mg
Екстракт от вражалка - 25 mg
Екстракт от глухарче - 7.5 mg
Екстракт от ехинацея - 12.5 mg
Екстракт от папая - 5 mg
Витамин С - 15 mg
Витамин В6 - 5 mg
Природен витамин Е - 5 mg
Бетаин - 7.5 mg
Холин - 30 mg
Инозитол - 30 mg
Лецитин - 30 mg
L-Метионин - 30 mg
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th April 2005, 16:50
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: избор на фат бърнър и дали е препоръчително в случая

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от тя
Хай
Здравейте

Ако е само 3 килограма наистина с 2 месеца редовно ходене на аеробика може да постигнеш резултатите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th April 2005, 18:14
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Формулата за успех

Fat burners са добър приятел в отърваването от нежеланите мазнини, но при условие че се спазва добър режим на хранене, като се наблегне през деня и особенно сутрин, да се приемат въглехидрати, а след обяд и особенно вечер е просто задължително да се приемат предимно белтъчини и то до 20:00 часа, след 22:00 тялото независимо в какво състояние се намира дали спите или не, изпада в биологичен сън и непреработената храна и най-вече въглехидратите, през ноща се превръщат в мазнини. След с храненето всичко е наред, следва добрата тренировка, която препоръчително и почти задължително да е в голямата си част кардио-аеробна, малко уточнение-велоергометър, крос тренажор, степер, пътечка. С редовни тренировки и правилно хранене и нужно и достатъчно възстановяване бихте постигнали не само желаните, а дори и немислимите успехи за своето тяло. Успех
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th April 2005, 09:39
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Толкова лесно звучи всичко и аз уж само 3 кг трябва да сваля, а от 7 месеца на сам не съм мръднала нито с грам от 60кг...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th April 2005, 10:18
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Индивидуален подход

Трябва в такъв случай да се подходи индивидуално, да се направи програма и хранителен режим в зависимост от бързината на метаболизма, типа на тялото, начина на хранене, уловията на живот, възможността да се тренира, свободното време. Ако бих могъл да ти бъда полезен, fi7ness@abv.bg
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th April 2005, 11:46
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Писах ти всичко необходимо, ако нещо съм пропуснала пиши...
Благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st April 2005, 15:19
tq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

освен musashi кой още предлага подобни продукти?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2005, 10:42
Stamat Stamat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 1
По подразбиране Fat Burner

някои може ли да ми препоръча фат бърненр да не е много скъп на 15 г съм
целта ми е да намаля % на подкожни мазнини в тялото
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: изборнафатбърнърдалипрепоръчителнослучая
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.