IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 19th May 2011, 14:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На мен пък третата ми е най-травмираща, защото при първите две не ми е чупена коста. Братовчетка ми се оперира скоро - чупене на кост, повдигане на връх, изправяне на изкривена носна преграда - нито една синина, дори отока беше нищожен. Но тя беше по затворения метод, може би това дава отражение.

Аз ще пусна снимки по-нататък, че в момента плаша децата и нищо още не се вижда.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #412  
Стар 19th May 2011, 14:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Искам да се похваля, че познавам лично Yob, и пожелавам на всички да имате такива хора около вас. Много е добронамерена и винаги е готова да помогне на някой, просто е изключително пряма и ти казва нещата право в лицето, а някой хора не могат да преглътнат това. Кофти в случая е, че интернет комуникацията те лишава от 50% от истинката комуникация - жестове, мимики, тон. Така е лесно да се объркаш, че някой те напада, когато съм абсолютно сигурна, че Сю го пише поста с усмивка, по-скоро със шеговит тон. На пример към мен се обръща на галено със "шматка" но аз го приемам като комплимент.

Неприятно ми е, че толкова полезни теми се превръщат в арена за лични вендети и наистина е трудно за хората, които влизат във форума за да събират инфо. На мен всички ми са ценни тук и никой не искам да напуска. Но чак такова разтегляне на спора кой крив и кой прав, не е нужно. Нека приемем, че има различни хора, които се иразяват по различен начин и да не го правим на световен проблем.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #413  
Стар 19th May 2011, 14:48
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Оооо, Нелс, мина ли?! Стискам палци под превръзките да се крие едно малко бижу

Отворения метод няма нищо общо със синините и отоците, те са свързани по-скоро с това какво е правено по носа. Ето как изглеждах на втория ден при отворения метод http://prikachi.com/images/529/3045529q.jpg


Колкото до Yob, лично аз отдавна съм й свикнала и не ме впечатлява, но вътрешното ми усещане е, че в реалния живот не е точно това на което се прави тук
Отговори с цитат
  #414  
Стар 19th May 2011, 15:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерси, Ем! )
Наистина ме изуми, че тази снимка е на 2-ри ден. Аз в момента съм като боксьор.. Очите ми са две лилави цепки. Но екипа каза, че изглеждам супер, за това което са правили.
Само носа ми се струва малко крив. Но бих преглътнала лека несиметрия, все пак съм трета операция.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 19th May 2011, 15:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Само носа ми се струва малко крив. Но бих преглътнала лека несиметрия, все пак съм трета операция.
Нелс, може да ти изглежда така заради отоците, които обикновено не са еднакви от двете страни. Важното е дали самата лонгета е поставена правилно, тоест дали е права или криви на едната страна?
Пожелавам ти и аз да останеш много доволна от резултата! Кога беше операцията?
Отговори с цитат
  #416  
Стар 19th May 2011, 16:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Нелс, може да ти изглежда така заради отоците, които обикновено не са еднакви от двете страни. Важното е дали самата лонгета е поставена правилно, тоест дали е права или криви на едната страна?
Пожелавам ти и аз да останеш много доволна от резултата! Кога беше операцията?
Мерси, Сиби, точно лонгетата е на криво. :/ уффффф
Операцията беше на 17.05.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #417  
Стар 19th May 2011, 16:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мерси, Сиби, точно лонгетата е на криво. :/ уффффф
Операцията беше на 17.05.
Ох, прекалено рано е за да правя изводи. Аз просто съм маняк на носове и се вглеждам много. Но истината е, че малкото, което се вижда от нослето, изглежда мн добре. Дори да има леко криване, не би ми било проблем(ако е леко де) защото стартовата позиция на носа ми беше кошмар. А и първото, което чух като се събудих, беше сестрата - "Този път стана добре" )) Нямам търпение да махна лонгетата... Направо ми трепери под лъжичката, от години чакам този момент! Просто си търся косури, защото направо ме е страх да се израдвам като хората..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 19th May 2011, 16:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Упс - един въпрос:
Кога почвате да промивате с морска вода? Аз имам чувството, че е рана още вътре и не знам дали да почвам да я ползвам.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #419  
Стар 19th May 2011, 17:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

когато усетиш, че се е задръстил и ти е трудно да дишаш през него.Просто бъди много нежна и внимателна.Полекичка и става.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #420  
Стар 19th May 2011, 18:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ей, завърна се най-после във форума! )
А нормално ли е едната ноздра да е по-запушена от другата?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.