IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 21st October 2008, 09:37
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

На мен ми естранно,че все още някои доктори правят устни без упойка. ... ,не че и упойката не е безболезнена,но все пак от мен е предпочитаният вариант
Отговори с цитат
  #112  
Стар 21st October 2008, 10:25
Omnia Omnia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Като си слагах хелуронова киселина само ми намазаха устата слидокаин...сълзите ми сами ми текнаха от очите, но се приживява, лошото е, че ефекта беше супер кратък , може би около 5 месеца и сега искам пак да си направя устата обаче не знам как и с каквоооо Дайте съвети
Отговори с цитат
  #113  
Стар 21st October 2008, 11:40
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Omnia
Като си слагах хелуронова киселина само ми намазаха устата слидокаин...сълзите ми сами ми текнаха от очите, но се приживява, лошото е, че ефекта беше супер кратък , може би около 5 месеца и сега искам пак да си направя устата обаче не знам как и с каквоооо Дайте съвети
Съветът,който мога да ти дам е - сложи си хилауронова к-на и нищо друго. Ефектът и е с натрупване, т.е когато слагаш за първи път , ефекта е кратък,уж бързо изчезва, но малко винаги остава и когато сложиш за втори път и за трети път вече държи по много повече. Много е важна и техниката на слагане, дали доктора ще успее да уцели правилното място. НЕ СЛАГАЙ СИЛИКОН или постоянни филъри. Първо е много грозно , второ винаги има проблеми рано или късно. Досега не съм видяла нито една добре направена уста със силикон. А тези, които си мислят , че им е хубава според мен имат много занижени критерии
Отговори с цитат
  #114  
Стар 21st October 2008, 14:07
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Съгласна съм с demili, особено с принципа "ефект на натрупване"
Отговори с цитат
  #115  
Стар 21st October 2008, 14:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Съветът,който мога да ти дам е - сложи си хилауронова к-на и нищо друго. Ефектът и е с натрупване, т.е когато слагаш за първи път , ефекта е кратък,уж бързо изчезва, но малко винаги остава и когато сложиш за втори път и за трети път вече държи по много повече. Много е важна и техниката на слагане, дали доктора ще успее да уцели правилното място. НЕ СЛАГАЙ СИЛИКОН или постоянни филъри. Първо е много грозно , второ винаги има проблеми рано или късно. Досега не съм видяла нито една добре направена уста със силикон. А тези, които си мислят , че им е хубава според мен имат много занижени критерии
Това,че ти не си виждала добре направени силиконови устни,не означава,че няма такива.

Аз съм със силикон и момичетата,които са ме виждали на живо могат да потвърдят,че нито са големи,нито грозни.

Пък и не е редно да оценяваш кой какви критерии има!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st October 2008, 14:39
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Това,че ти не си виждала добре направени силиконови устни,не означава,че няма такива.

Аз съм със силикон и момичетата,които са ме виждали на живо могат да потвърдят,че нито са големи,нито грозни.

Пък и не е редно да оценяваш кой какви критерии има![/quote]

Изказах само мнението си, с което искам да помогна на момичета, които не са информирани по този въпрос. Работата ми е свързана с много хора, предимно жени и силиконови устни съм виждала стотици. Нито една не е казала, че е доволна, общо взето дълбоко съжаляват. Течният силикон има едно единствено приложение - при определен тип операции на ретината на окото. Инжектирането му в свободна форма в човешкия организъм на други места е абсолютно забранено!!! Но за съжаление това е много доходоносен бизнес /цената на течният силикон е нищожна/ и затова много "пластични хирурзи" у нас все още продължават да го инжектират.
Пожелавам ти никога да нямаш проблеми.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 21st October 2008, 14:54
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Благодаря ти за пожеланията!

И аз се надявам да нямам проблеми за в бъдеще и устните ми да са все така хубави!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 21st October 2008, 14:56
Omnia Omnia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 12
По подразбиране

омичета, а какво ще кажете за тези нови силиконови импланти за устни??? Някой пробвал ли ги е??? http://kozmetichna-hirurgia.tialoto....le.php?id=7145
Отговори с цитат
  #119  
Стар 21st October 2008, 17:40
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Моя приятелка е с такива импланти от скоро и бих казала, че резултата е повече от перфектен! Снимките, който съм виждала, също изглеждаха много добре, но сред форумките....Май все още няма.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 21st October 2008, 20:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

А какво казва приятелката ти за чувствителността? Усеща ли ги по някакъв начин? Как изглежда?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хиалуроновакиселинаопасноилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.