IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th December 2006, 13:14
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Fitmaniak

Само д-р Ива Георгиева в Пловдив изполва Matridex
Аз съм си запълвала с него назолабиалните гънки около носа и лъвската бръчка, между веждите

Ефектът е нулев, а парите са много
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th December 2006, 16:06
fitmaniac fitmaniac не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
Изпратете съобщение чрез ICQ до fitmaniac
По подразбиране

лелелелеле ужас.........аз отидох там,защото много ми беше прехвален и препарата и лекарката. За сега нищо не мога да кажа,защото ми е първи ден и още съм с оток.Дано утре да не се събудя без устни.Просто мъките,които изживях няма да са оправдани. Лекарката се казва Ива,но май е Стоилова,не Георгиева. Добре,че ми каза за бръчките,щях да водя майка ми там да й ги корегират.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th December 2006, 20:54
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Да, мила,

извинявай- д-р Ива Стоилова е
Не си давай парите зза този Matridex, няма никакъв, ама никакъв ефект
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st December 2006, 18:57
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

оооооооооо,при Стоилова не..не е траино...маха се месец след това..
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st December 2006, 20:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Стоилова ли е в Дома на Красотата ? Там ме изгони лятото , че няма да ми направи епилация , без да ми каже защо . А можеше да си каже , че не прави заради евентуални пигментации . Иначе била най-добрата , как не съм я знаела .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st December 2006, 20:44
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Fitmaniak , скъпа...аз преживях същото(пак в Пловдив) само дето аз усетих неистовата болка не на 1 а на 4 кубика в рамките на 2 дни,и повярвай няма никакъв ефект.. Моята се казва доктор- Чапанова...но моята история съм я разказвала вече ...
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st December 2006, 22:26
fitmaniac fitmaniac не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
Изпратете съобщение чрез ICQ до fitmaniac
По подразбиране

Ето,че вече ми е втори ден и..........почти нямам устни.Имам си обаче 2 топченца от вътрешната страна на горната устна. Съвсем леко са ми подути в момента. Адски ме е яд,поне месец да се задържи,толкова исках на нова година да съм с нови устни
Почвам да издирвам други филъри,моля ви кажете ми при кой и с какво да си направя устните.Само с липофилинг не искам.И силикона не ми е фаворит. Може да не е трайно,но поне година да се задържа
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st December 2006, 22:37
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fitmaniac
Ето,че вече ми е втори ден и..........почти нямам устни.Имам си обаче 2 топченца от вътрешната страна на горната устна. Съвсем леко са ми подути в момента. Адски ме е яд,поне месец да се задържи,толкова исках на нова година да съм с нови устни
Почвам да издирвам други филъри,моля ви кажете ми при кой и с какво да си направя устните.Само с липофилинг не искам.И силикона не ми е фаворит. Може да не е трайно,но поне година да се задържа
Защо не пробваш хидрогел? Една приятелка си сложи и стоят супер (плътни) и е много естествено.Следващия път като си дойда в Бг.мисля и аз да си сложа. Ето сайта на др.Георгиев разгледай там,насрочи си консултация,защото съм чувала не е добре да се смесват 2 различни препарата,но не съм експерт да кажа с точност.Все пак попитай

www.plasticsurgery-bg.com
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st December 2006, 22:50
fitmaniac fitmaniac не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
Изпратете съобщение чрез ICQ до fitmaniac
По подразбиране

благодаря ти оливия,д-р Георгиев ми е правил гърдите. Не знам защо не отидох при него и за устните. Но както ти сама каза,не мисля че е добре да се смесват различни препарати. Продължавам проучването....аман от мошеници. Добре де,сега си мисля,нали уж ми даде гаранция 2 години....утре ако не отида да се разправям.Защото в устните ми в момента няма повече от полувин кубик,а едва втори ден
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st December 2006, 23:08
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fitmaniac
благодаря ти оливия,д-р Георгиев ми е правил гърдите. Не знам защо не отидох при него и за устните. Но както ти сама каза,не мисля че е добре да се смесват различни препарати. Продължавам проучването....аман от мошеници. Добре де,сега си мисля,нали уж ми даде гаранция 2 години....утре ако не отида да се разправям.Защото в устните ми в момента няма повече от полувин кубик,а едва втори ден
ахам..и аз имах гаранция 2 год...ама на...само 1 нощ ги имах мойте 4 кубика..представяш ли си?!
консултирай се с Георгиев може пък и да може да си сложиш хидрогел-в смисъл да не пречи на сегашното ти състояние ..така и така се е разнесло вече...
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.